FZC FZC Het zonnigste stukje Oostenrijk! Drievoudig bekroonde Spaanse topwijn flpharosreizen.nl woensdag 11 juli 2012 Stunt Rioja Reserva Ursa IVlaior is een klassieke Rioja Reserva van Bodegas Ondarre. Al jaren valt deze wijn in de prijzen op grote internationale competities. In 2009 viel deze wijn in de prijzen op de International Wine Challenge te London. In 2010 volgden de International Wine Spirits Competition en de Decanter World Wine Awards. Met deze schitterende wijn haalt u een internationale topper in huis met nog ruim voldoende bewaarpotentieel. Ursa Maior- Rioja Reserva DOC 2005 Verrassende en belegen Reserva uit de Rioja. Winnaar van maar liefst 3 zilveren medailles: IWSC London 2010, Internatio nal Wine Challenge 2009 en de Decanter Wine Awards 2010. Prachtig donkerrood van kleur met iets paars in de rand. Schit terende geur met hinten van rijp rood fruit, vanille, karamel en zwoel eikenhout. De smaak is vol met indrukken van gekonfijt fruit, chocolade, kruiden en aangename houttonen. De wijn is perfect in balans met een lange aangename afdronk. Gemaakt van de druivensoorten Tempranillo (75%), Mazuelo (15%) en Garnacha (10%). 16 maanden lagering op eikenhouten vaten. Adviesprijs 9,95 Lezersprijs 6,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klanten service op telefoonummer: 0900 - 2021352 <c 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-maildoorte geven. pzc.nl/webwinkel categorie'wijnen BON - Ursa Maior - Rioja Reserva DOC Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Ursa Maior - Rioja Reserva DOC 2005 a S.95 per fles* Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van WegenerMedia éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bank-/girorékening: Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o Postbus 1090, S004 BB Tilburg Optioneel door te geven informatie. Ik bestel via deze bon: omdat ik geen gebruik van internet maak omdat ik de bon gemakkelijk vind Geen 16? Geen De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie dieuaanons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op vAW.pzc.nl treft u nadere informatie aan. 8-daagse More Inclusive Karinthië, vanaf 229,- p.p. per arrangement Nergens in Oostenrijk schijnt de zon zo veel als in Karinthië. In deze streek aan de zonnige zuidzijde van de Alpen vindt u prachtige bergen, groene almen en kristalheldere meren! U verblijft bij de Pressegger See, een van de warmste bergmeren van Oostenrijk, halverwege de Weissensee en de Wörthersee. Ideaal dus voor een duik! Liever wandelen of mountainbiken? Ook daarvoor zit u perfect. En dat met zeer veel inbegrepen! Uw verblijf Berghotel Marcius ligt schitterend, op 1400 m hoogte, in Sonnleitn am Nassfeld bij Hermagor. Vanuit het hotel heeft u een prachtig uitzicht. Het omringende landschap biedt de actievelingen volop de gelegenheid eindeloze wandelingen te maken, te klimmen, te mountainbiken etc. Het hotel beschikt o.a. over een bar, restaurant en binnenzwembad. Uw twee/- vierpersoonskamer is voorzien van o.a. satelliet-tv, radio en wifi-internet Badkamer met douche en föhn en apart toilet. Inbegrepen: 7x overnachting met uitgebreid ontbijtbuffet 7x driegangenkeuzemenu met saladebuffet dagelijks lunchpakket (zelf te maken bij ontbijt) dagelijks tussen 15 en 16 uur koffie/thee met versnapering dagelijks gratis drankjes van 9 tot 22 uur (vruchtensappen, water, thee, koffie, bier van de tap, huiswijn, koffie/thee) van 15/07 -25/09: Nassfeld-Plus Card: gratis gebruik bergbahnen, Belevenisweg 'Aqua Trail', Almtaxi Bustransfer in de regio, Natuurbelevenispad Vorderberg, Gailtal-Golf- anlage, GeoPark en begeleide wandelingen (deze zijn gedeeltelijk tegen betaling). gebruik zwembad en sauna wifi-internet in de hotelbar voor kinderen: dagelijks ijsje tussen 15 en 16 uur Data Lezersprijs" 15/07-25/08 369,- 26/08-13/10 349,- 14/10-27/10 229,- Prijzen in p.p.p. arrangement. Niet inbegrepen: reserveringskosten, toeristenbelastingen kosten calamiteitenfonds. Leeftijdskorting (bij 2 volbetalenden op de kamer) Kinderen t/m 12 jaar: gratis Kinderen 13 t/m 15 jaar: 50% korting Personen 16 jaar en ouder: 30% korting Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 47438 'mX AUTOVAKANTIES VAN ANWB www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30