Het Feest Uitgelezen wandelweer in zeven Thoolse dorpen Terre des Hommeswinkel zoekt vrijwillige verkopers Auto De Laat hoort voortaan bij Opeldealer AutoTeam Zeeland^^, Wekelijkse wandeling langs oesterputten en mosselhaven Leerlingen van Arno van Wijk presenteren zich maandag 9 juli 2012 De winkel van Terre des Hommes in Goes zoekt naarstig naar vrijwil ligers die de winkel aan de West- wal in Goes kunnen bemannen. De winkel, die van dinsdag tot en met zaterdag geopend is, heeft inmid dels een reputatie op het gebied van vintage kleding. Het zijn de vrijwilligers die de tweedehands YERSEKE kleding sorteren, zorgen dat het schoon en heel is en dat het aan trekkelijk gepresenteerd wordt. Vooral voor de donderdagen zoekt de organisatie verkopers die affini teit hebben met vintage kleding, boeken en bric-a-brac. Terre de Hommes zet zich in voor de ont wikkeling van kinderen. In de maanden juli en augustus houdt de VW in Yerseke wekelijks- begeleide wandelingen over de oes terputten en langs de mosselhaven in Yerseke. Gidsen vertellen tijdens de wandeling hoe het zit met de oesters en met de mosselcultuur. De wandeling en de informatie zijn interessant voor kinderen en GOES/'S-HEER ARENDSKERKE volwassenen. Alle wandelingen zijn op woensdagmiddag, te begin nen op 11 juli. De start is telkens om 13.00 uur bij het VW-kantoor op het Kerkplein. Daar zijn ook de kaartjes voor 3 euro te koop. De kaartjes geven gratis toegang tot een rondvaart. Wie mee wil, kan het beste reserveren: 0113-571864. Auto De Laat, sinds jaar en dag er kend reparateur van Opel, gaat sa men met de Goese Opeldealer Au toTeam. Onder de naam AutoTeam De Laat gaat de garage in 's-Heer Arendskerke voortaan verder met dezelfde activiteiten en hetzelfde personeel, behalve directeur Edwin de Laat. Die heeft besloten zich toe te leggen op andere activiteiten. AutoTeam heeft verder vestigingen in Goes en Vlissingen. Klanten kun nen nu kiezen uit drie verschillen de locaties voor hun service. GOES - Arno van Wijk, cantor en organist van de Grote- of Maria Magdalena Kerk in Goes, geeft een flink aantal leerlingen les. Een jaar lijkse presentatie van hun vorde ringen, is inmiddels een traditie. Dit jaar gebeurt dat op zaterdag 14 juli. Leerlingen van verschillende leeftijd en met verschillende speel- niveau's spelen op het monumen tale Marcussen-orgel. Er staan werken op het program ma van Johann Sebastiaan Bach, Jan Zwart, Charles Marie Widor Jo- seph Gabriel Rheinberger, César Franck, Max Reger en Jean Lang- lais. De organisatie is in handen van de Stichting Muziek in de Grote Kerk. Het concert begint om 13.30 uur en de toegang is gratis. Na afloop is er wel een collecte ten bate van de Stichting Muziek in de Grote Kerk. B De stichting Fun4AII, uitsluitend opgericht om zonder problemen te kunnen feesten, organiseert elk jaar Het Feest. Vaste ingrediënten zijn live muziek, een thema, costumering en goed eten en drinken. Het Feest vindt plaats op het erf en in de schuren van een boerderij in Lewedorp. OUD-VOSSEMEER - Maar liefst 1750 wandelaars namen zaterdag deel aan de Zevendorpentocht van wandelclub Oud-Vossemeer en dat was nog niet eens een record. Volgens Leen Plandsoen van de wandelclub komt dat volgend jaar weer, als op 6 juli de 25ste editie gelopen wordt. Dan zijn er geen concurrerende tochten zoals dit jaar in het Brabantse Someren. Bij de 'zevendorpentocht hebben ze nooit te klagen over belangstel ling. Het eiland Tholen met zijn ze ven dorpen, schitterend cultuur landschap en bijzondere natuur, biedt voor alle afstanden - 5 tot 50 kilometer - de meest gevarieerde routes. Bovendien staat de tocht in binnen- en buitenland bekend om de uitstekende verzorging. Pland soen: „Het inschrijfgeld gaat hele maal in de tien verzorgingsposten, waar mensen te eten en te drin ken krijgen." Als dan het weer nog zo meewerkt, zoals zaterdag, kun je spreken van een groot succes. Wandelaars bij Sint-Maartensdijk. Zij lopen de langste afstand van 50 kilometer. De meeste lopers kozen zaterdag voor de 30 kilometer. foto Willem Mieras voor meer plezier op het watert boten Tel. 0118 61 36 59 Uijterschootweg 22 I Middelburg www.zeelandboten.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55