PZC Li» Werken met de Samsung Galaxy Tab Het 17 dagen dieet werkboek Paul de Leeuw De magie van je geboortedag Elsje: Als beste getest Prentenboekènpakket Alles over Facebook AHes^vf/ Stamboom maken op de PC Woezel Pip pakket Ontmaskerd WEBWINKEL pzc.nl/webwinkel Leer de fijne kneepjes! Beschikt u ook over een Samsung GalaxyTab, maar kent u nog niet alle fijne kneepjes van deze tablet? In dit boek leert u werken met de belangrijkste opties en functies van dit veelzijdige tablet o.a. bediening, surfen en e-mailen, apps gebruiken, foto's, video en muziek. 208 pagina's, full colour. Voor bij het bestsellerdieet 'k Heb je lief, en trek! Het 17 dagen dieet is een groot succes, wereldwijd en in Neder land. Het is gezond, gemakkelijk en je valt er snel mee af. Het werkboek bij dit dieet biedt nieuwe recepten, tips, ruimte om eigen ervaringen in te vullen en handige lijstjes en tabellen. Een onmisbaar boek voor ieder een die dit dieet volgt. In 'kHebjelief, en trek! blikt Paul de Leeuw terug op zijn leven tot nu toe. Het is een kookboek en een autobiografie in één. Tal van foto's uitzijn privéarchiefgeven samen met 50 recepten van De Leeuws eigen lievelingsgerech ten een kijkje in de keuken van de grappigste en meest liefde volle amateurkok van Nederland. Ontdek hoe deze dag uw persoonlijkheid bepaalt DE MAGILVAN |C GEBOORTEDAG Tweelingen De magie van uw geboortedag heeft een verslavende werking op iedereen die interesse heeft in astrologie en numerologie. Maak een reis langs uw teken van de dierenriem en ontdek de kracht van geboortedagen, getallen en sterren! Uit het Eppo stripblad Het eerst album met de leukste acties van de rebelse Elsje in verhalen die eerder verschenen in Eppo Stripblad. Een komisch stripboek over het dagelijks leven van een meisje dat knuffelbaar is, maar ook prikkelend! Prachtig! ii I Repelsteeltje 131 WEBWINKEL Maar liefst 4 prachtige pren tenboeken zijn verzameld in dit pakket: - Wolleke - Kusje, kusje! - Roodkapje - Repelsteeltje Leuk om met uw (klein) kind te lezen! Dé social media gids FacebooK In dit boek leert u alle handelin gen voor het aanmaken en vullen van een Facebook-pagina met persoonlijke informatie, foto's, video's, hyperlinks en andere berichten. Ook zakelijke toepas singen komen aan bod. Haal het optimale uit Facebook! Voor senioren Voor de vakantie! Hoe de financiële wereld écht werkt In dit boek maakt u kennis met de mogelijkheden van het gratis stamboomprogramma Aldfaer en krijgt u talloze tips voor het samenstellen van uw eigen stamboom met namen en feiten. De verdieping in uw familiege schiedenis kan verrassende re sultaten opleveren én een fraai document voor het nageslacht. Een echt teken- en kleurboek van Woezel en Pip! De illustra ties en verhalen uit Woezel en Pip Zomaar Een Dag zijn verza meld in een kleurboek, inclusief een set kleurpotloodjes. Nu samen in één pakket met het boekje! In Ontmaskerd schetst Peter van der Slikke een verontrustend beeld van de dagelijkse praktijk in de financiële wereld. Met dit boek wil hij de lezer in staat stellen door de verkoopverhalen van adviseurs heen te prikken en zelfstandig de juiste financiële beslissingen te nemen. U kunt deze produkten veilig en gemakkelijk bestellen via de website. Hier vindt u ook meer informatie. exclusief verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48