m N- Analia Suarez Johanna Caljouw - Jobse maandag 9 juli 2012 O niensenUnq.nl T\ 1 Si nos cruzamos por la vida no me preguntes donde voy Voel de stralen van de zon en de aarde Hier ben ik 23-11-1973$; 7-7-2012 Jouw familie en vrienden over de hele 'wereld - Analia is thuis/ Markt 22, 431.8 AH g'rouweTsHaven Voel je vrij om Jphgs te korneh. Op dinsdag 10 juli om 11:00 uur nemen we afscheid van haar óp haar favoriete plekje aan de zee: Strandpaviljoen "Corazón" Duinovergang Ellemeet, parkeerplaats Rampweg Wil je iets voó/dragen, bel Harry: 06 43095471 Geen bloemen. Trfek je mooiste kleren aan. /VV\ AAAVi/\/VWlMi Gewoon even samen, mijn hand in die van jou. Dat fijne gevoel van ik ben er, ik ben er nu voor jou. Wij zijn verdrietig omdat de moeder van ons klasgenootje Lisandro, Analia Suarez, overleden is. Lieve Lisandro, we denken aan je. Veel liefs van je klasgenootjes, Wesley, Brian, Eline, Senna, Julia, Niels, Sil, Marit, JayDee, Eva, Rico, Quinten, Evelien, Sam, Connor, Tycho, Lars ep juf Majka. In plaats van kaarten Heden is van ons heengegaan onze lieve Moeder en Oma Magdalena Klazina Lientje Poole - de Kam Weduwe van Eric Poole Geboren 16 Augustus 1933 - Overleden 2 Juli 2012 Drayton Oxfordshire: Philip Poole Angela Poole Mark Anthony Aldershot Hampshire: Tania Leman - Poole Keith Leman Matthew Katherine Correspondentie Adres: Fam Poole 18 Lockway, Drayton, Abingdon, Oxon. OX14 4LG. England Crematie in Oxford, op vrijdag 13 juli om 13.30 uur Heden is van ons heengegaan onze lieve Zus, Schoonzus en Tante Magdalena Klazina Lientje Poole - de Kam Weduwe van Eric Poole Geboren 16 Augustus 1933 - Overleden 2 Juli 2012 Colijnsplaat; K.M. Wabeke - de Kam (in herinnering) P.J. Wabeke (in herinnering) Kamperland: J.J. de Kam(in herinnering) Zeewolde: J.J. de Kam(in herinnering) P.A. de Kam - Kodde Gendt: L.M. de Kam Neven en nichten Namens de Fam. D.H. Wabeke, Wolphaartsdijk Geschokt en verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van de moeder van onze leerling Lisandro, Analia Suarez Wij wensen Harry, Lisandro, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit verlies. Team, Medezeggenschapsraad en Activiteitencommissie obs De Schoener Brouwershaven. Algemene kennisgeving In zijn vertrouwde omgeving is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoon vader, opa en groot-opa Robert Pieters ANieuw-Namen, 29-5-1917 tHulst, 3-7-2012 echtgenoot van Anna Pharasijn Dit melden u: Anna Pieters-Pharasijn Ria en Jaap Piet Monique en Gerard, Charlotte en Marcel, Zara, Iris, Floor Frank en Palmyra, Jeroen en Fiona, Nick, Sven Koen en Nienke Hulst, 3 juli 2012 Hendrik Casimirlaan 27,4561 WH Hulst De dienst van afscheid met aansluitend crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Men moet in ieder groot genot een plekje schaduw lezen daar moet aan iedere bloem een traan aan iedere zon een ondergaan aan iedere dag een avond wezen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan, hebben we afscheid genomen van onze zorgzame moeder, oma en over-oma Joke sinds 5 januari 2012 weduwe van Jan Caljouw Middelburg Vlissingen 6 april 1927 t 7 juli 2012 Middelburg: Jacky en Mieke Caljouw-Davidse Chantal en Hennie Noël Meivin Eric-Jan Caljouw Alexandra Caljouw Correspondentieadres: Gerbrandylaan 33 4333 BG Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 12 juli a.s. om 11.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er aldaar van 11.00 tot 11.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Abraham Bliek Bram Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: Corrie Bliek-Geensen Zoutelande: Bram en Nelie Bliek-Louws Marjon en Oscar Coen, Pi eter, Sofie Sjoerd en Anne Vlissingen: Tonnie en Yvonne Bliek-Lunenburg Martin en Jolanda Iris Scharendijke: Anja en Anne Jan Veenhof-Bliek Jelmar Jasmijn 6 juli 2012 Ruys de Beerenbrouckstraat 95 4384 ER Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 11 juli van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachügen. Psalm 91:1 Na een leven van werken, zorg en toewijding is toch nog onverwacht overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Wilhelmina Tannetje Buijs Ineke Leiden, 8 augustus 1946 t Zierikzee, 6 juli 2012 Jos en Freda Buijs-Tolsma Kees en Trudy Buijs-van Iperen Ruud Buijs en verdere familie Correspondentieadres: Nieuwe Bussummerweg 236 1272 CN Huizen De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden woensdag 11 juli in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee, aanvang 11.00 uur. Voor de dienst is vanaf 10.30 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. De begrafenis zal in familiekring plaatshebben te Veenendaal. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Dankbaar voor al zijn liefde en goedheid heeft hij, na een langdurige en met moed gedragen ziekte, op 79-jarige leeftijd het tijdelijke voor het eeuwige ingeruild. Willem (Ward) Veerman A Clinge, 25 juni 1933 t Hulst, 7 juli 2012 's-Gravenpolder: Maria en Theo Sikkelaerens-Veerman Neven en nichten Polenstraat 11, Clinge Correspondentieadres: Polenstraat 314567 AZ Clinge U kunt afscheid nemen van Ward in het uitvaartcentrum van DELA te Hulst, Van der Maelstedeweg 102b, op dins dag 10 juli van 18.00 tot 18.30 uur. Wij nodigen u hartelijk uit voor de plechtige uitvaart dienst, welke wordt gehouden op woensdag 11 juli om 13.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18