Oktoberfest München r« PZC 281 zaterdag 7 juli 2012 3-daags bierarrangement vanaf 269,- p.p. Van 22 september t/m 7 oktober vindt in München voor de 179ste keer het Oktoberfest plaats. Met meer dan 5 miljoen bezoekers is dit het grootste volksfeest ter wereld. U kuntérbij zijn! Geniet van bier, bratwurst, swingende schlagers en Beierse gastvrijheid! Uw plaatsen in de tent zijn gereserveerd. U wordt opgehaald in het hotel, ontvangt 50 consumptie tegoed, en aan het einde van de avond wordt u 'thuisgebracht'. Het evenement bestaat uit 14 mooi aangeklede tenten met biergartens. Er zijn parades, big bands en een kermis. Er worden 6 bieren geschonken, allen gebrouwen in München en geserveerd in de beroemde literpullen. Uiteraard zijn ook andere drankjes verkrijgbaar. München Beleef een uniek volksevenement en ontdek tegelijkertijd een de populairste steden van Duitsland. Het levendige München is een van de belangrijkste culturele centra van Europa met veel historische gebouwen, musea en monumenten. Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar en worden afgewisseld door vele cafés, winkels, restaurants, parken en boulevards. Prijs is per persoon per arrangement, op basis van 2 personen per kamer en eigen vervoer. Prijs is exclusief calamiteitenfonds: 2,50 per boeking en administratiekosten: 15,- per online boeking; 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. Prijs inclusief 2de klas treiriretour (ICE): vanaf 437,- per persoon. Het arrangement is ook inclusief vliegreis te boeken. Boek snel, want op=opü! Het bierarrangement is inclusief: 2 (of 3) overnachtingen in 3* hotel in München: Acom Hotel München Haar of gelijkwaardig. 2 (of 3) x ontbijtbuffet 1 x avond entree met gereserveerde plaatsen in de tent 50 consumptie tegoed per persoon Transfer hotel - Oktoberfest - hotel Meer informatie en boeken Voor meer informatie, trein/vliegprijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arketel. 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Oktoberfest aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (stedenvakanties) WEBWINKEL 3-daagS arrangement (Oktoberfest op eerste avond) Vertrek Zo, ma, di, wo Vr, za prijs €269,- €349,- 4-daagS arrangement (Oktoberfest op tweede avond) Vertrek Zo, ma* di Do, vr prijs €339,- €415,- Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact PZC.nl/webwinkel opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053-484 25 26 van maan- categorie reizen rondreizen dag vrijdag van 10-0(>17-00 uur- u kunt ook een e"mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. SCR ♦webwinkel 1 Operafestival Verona Incl. bezoek Opera Aïda en verblijf wellnesshotel Een zwoele zomeravond. Glinsterende sterren aan de hemelindrukwekkende kerken, paleizen en prachtige monumenten uit de Romeinse tijd, de Middeleeuwen en Renaissance sfeervol be licht. Hartverwarmende muziek en gezang weerklinken uit iedere opening van het imposante hoge ronde bouwwerk, dat na het colosseum in Rome, het best bewaarde amfitheater uit de Romeinse tijd is, de "Arena" gelegen op de Piazza Bra. Dit in combinatie met een verblijf in het prachtig Hotel Terme Augustus in Montegrotto en diverse, optioneel te reserveren, excursies naar o.a. Venetië staan garant voor optimaal genieten in Bella Italia Deze prachtige reis is inclusief: Retourvlucht Venetië (incl. belastingen en toeslagen) Retourtransfer luchthaven - hotel 4 overnachtingen in hetviersterren hotel Terme Augustus in Montegrotto, op basis van logies en uitgebreid ontbijtbuffet Stadsbezichtiging Verona Opera Aida in Arena di Verona, Gradinataplaasten Nederlandstalige reisleiding ter plekke Mondial Tours ■f Sti Bon LEZERSREIZEN Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: IK WIL GRAAG INFORMATIE OVER: O CULTUREEL GENIETEN VAN ROME O OPERAFESTIVAL VERONA VOORLETTERS O M O V r: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Bezoek deze veelzijdige mediterrane metropool, gebouwd op zeven heuvels en rijk aan 3000 jaar geschiedenis. U zult ogen en oren te kort komen in de imposante Italiaanse hoofdstad. Rome was ooit de hoofdstad van het grote Romeinse Rijk; u herkent dit terug in het Forum Romanum en het Colosseum, het wereldberoemde amfitheater. Daarnaast herbergt Rome Va ticaanstad, de kleinste staat ter wereld, met de Sint Pieter, de Vaticaanse musea, de Sixtijnse kapel en de Zwitserse Garde. En wat dacht u van de Trevifontein, het Pantheon en de Engelen burcht? Deze prachtige reis is inclusief: Retourvlucht Rome (incl. belastingen en toeslagen) Transfer luchthaven-hotel-luchthaven 5 overnachtingen met ontbijtbuffet in een drie- sterren+ hotel, nabij het St. Pietersplein Comfortabele hotelkamer met bad en/of douche en airco Avondrondrit door verlicht Rome inclusief diner en tafelwijn Dagvullende stadsbezichtiging Deskundige, Nederlandstalige reisleiding Informatiemateriaal en reisgidsje Rome ♦webwinkel Cultureel genieten van Rome 6-daagse vliegreis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 88