34 Ifamilieberichten zaterdag 7 juli 2012 (Henseniinq.nl Geschokt zijn we door het nieuws dat onze papa, Michaël ten Napel op 30-jarige leeftijd onverwachts is overleden. We hebben heel veel vragen. Weinig antwoorden. Maar de mooie herinneringen zullen we blijven koesteren. Nathalia, Mikaela en Jack ten Napel Biesbosstraat 66, 4335 VP MIDDELBURG j Diinkbïtui^iri^ Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Anna Dees - Boeije betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van verzorgingshuis Vremdieke voor de liefdevolle verzorging. Biervliet, juli 2012 namens de familie R.Boeije f Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van Jo Provoost Familie Provoost Domburg, juli 2012 Na een mooie herdenkingsdienst in de Geerteskerk hebben we op 5 juni op de begraafplaats in Kloetinge afscheid genomen van mijn lieve man en onze onver getelijke vader, groot- en overgrootvader Iman Nouse We danken iedereen voor alle blijken van medeleven die we in de vorm van bezoekjes, kaarten, uw aanwezigheid bij de uitvaart of anderszins mochten ervaren. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Ma Nouse kinderen, klein- en achterkleinkinderen juli 2012 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Gerarda de Kramer - Wesselius willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, juli 2012 Wat zijn er veel lieve mensen Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de vele kaarten, bloemen en telefoontjes die Ria en wij, tijdens haar ziek zijn en na haar overlijden, mochten ontvangen. Ria Onderwater Dit heeft ons zo goed gedaan. Kees Onderwater Kinderen en kleinkinderen Veere, juli 2012 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Pieternella Maria Buijze-van Gilst willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Buijze 's-Heer Abtskerke, juli 2012 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van Renée Tanneke Beljaars-Ilmer heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Familie Beljaars Vlissingen, juli 2012 Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen voor de zeer vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve (schoon)moeder en oma Mina Marcusse-Meulenberg Het heeft ons goed gedaan te mogen ei-varen dat ze bij velen zo geliefd was. J.P.Marcusse Bram en Jeannette Robert en Daisy Edward Kamperland, juli 2012 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en omi Bep Kopmels - Wolf hebben ons steun en kracht gegeven om zonder haar verder te gaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Familie Kopmels Oost-Souburg, juli 2012 Als onze ogen langzaam droog worden en de tranen veranderen in gedachten van verdriet; het leven soms gewoon wil worden dan voelen wij: dit kan toch niet? Als het verlies van jou voelt als pijn dan denken wij: zou dit de betekenis van ware liefde zijn? Dan gaan we terug om met onze gedachten en schitterende herinneringen de pijn te verzachten. Bedankt lieve mensen vooralle steun en meeleven die onze kant opkwamen na het zo plotseling overlijden van mijn lieve man en onze fantastische vader Rinus de Quelerij Het geeft ons de kracht de verpletterende werkelijkheid te weerstaan. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert. Christel de Quelerij David en Carmen Martin en llja Breskens, juli 2012 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Pieternella Cornelia de Jonge-Verhelst Iedereen onze welgemeende en hartelijke dank. Bram en Willy de Jonge-Tolhoek Klein- en achterkleinkinderen Hoek, juli 2012 We staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. De vele blijken van medeleven na het overlijden van Roosje/ CccpeU& - NCeuMJ - KOhCV SOphlCOjLÜlOYU^/ - hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk, schrijven en uw j aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons i een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mede namens verdere familie: Adrie Capelle Hoogerheide, juli 2012 Omdat het voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Adriana Matthijsse-Dekker doen wij dit op deze manier. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Fam. Matthijsse Middelburg, juli 2012 w' ~y Vol liefde en warmte denken wij terug aan alle liefdevolle woorden, kaartjes en bloemen bij het afscheid van ons meisje, mijn zus, schoonzus en onze tante 1 Prt Tf Jt Nellie Roelse wij willen iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. J. Roelse en J. Roelse-Castel Jaap en Ingrid Michel Ciska en Kevin Vlissingen, juli 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma. Adriana Magdalena van Hoeve- Bartelson Namens Familie Van Hoeve Oostburg, juli 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 34