zaterdag 7 juli 2012 O ni9nseniinq.ni altijd zichzelf zo eigen vol leven en liefde Volkomen onverwacht hebben wij met intens verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste maatje, m'n lieve paps. onze schoonzoon en zwager Daniël Willem Hak Daan 29 september 1960 2 juli 2012 We zullen jc ontzettend missen lieverd Karin Winy a Pa en Ma Hak in liefdevolle herinnering Bram en Hennie Steketee Rien en Esther Singel 268 4381 VL Vlissingen Maandag van 19.30 - 20.30 uur is er gelegenheid om thuis van Daan afscheid te nemen. Dc afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 juli om 11.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 -10.45 uur. De begrafenis vindt plaats om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De Singel zal nooit meer hetzelfde zijn. We zijn enorm geschrokken door het plotselinge overlijden van onze lieve buurman Daniël Hak We wensen Karin, Winya en verdere dierbaren heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Gerson Laura van Gelder Simone Hans Els Bömemann Machiel, Jurben Xavier John van Rossum Ellen Behr Jesse Lieke Hans Digna van der Baan Susan Myrthe Bas Mineke Crucq Sarah Pastor Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Daniël Hak Daniël was sinds 1 februari 2008 werkzaam als proces operator B op de rioolwaterzuivering De Verseput te Kerkwerve. Wij hebben Daniël gekend als een betrokken medewerker met een brede belangstelling. Hij laat in ons midden een grote leegte achter. Wij wensen zijn vrouw Karin, dochter Winya en verdere familie veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen mr.drs. A.J.G. Poppelaars mr.drs. J.A. de Visser dijkgraaf secetaris-algemeen directeur Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Daniël Hak Hierbij wensen wij Karin, Winya en verdere familie veel sterkte toe. Ondernemingsraad en Ambtelijk Georganiseerd Overleg van waterschap Scheldestromen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Daniël Hak Daniël was een gewaardeerde collega en zal zo in onze herinnering blijven. Onze gedachten gaan uit naar Karin, Winya en verdere familie en wij wensen hen veel sterkte toe. Collega's steunpunt Kerkwerve: Jaap. André, Piet, Henk, Bas, Jos, Jan, Kees, Gert, Ko. Robert. Johan, Cees, Martin, André, Rien. Kees Dinsdag 3 juli werden wij opgeschrikt door het bericht dat onze collega Daniël Hak plotseling is overleden tijdens een weekendje weg in Lille. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de collega's van.de afdeling Zuivering- en Instal- laliebeheer waterschap Scheldestromen. Leo Kasse, Afdelingshoofd Zuivering- en Installatiebeheer Rijk Joosse, Regiohoofd regio West Zuivering- en Installatiebeheer Op de leeftijd van bijna 87 jaar is rustig en kalm overleden onze vader, schoonvader en opa Leendert Minderhoud weduwnaar van Pietemella van Sluijs Westkapelle, 13 juli 1925 Goes, 5 juli 2012 Domburg: Leida Passenier-Minderhoud (in herinnering) André Passenier Rijswijk: Nel Lievense-Minderhoud Stefan Lievense Jakob en Claudia Westkapelle: Jan Minderhoud Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor de goede zotgen die zij ruim 11 jaar aan hem gegeven hebben. Correspondentieadres: Jacob Brasserstraat 7 4361 AV Westkapelle Leen is opgebaard in zijn eigen kamer in zorgcentrum Simnia, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 9 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden dinsdag 10 juli om 13.15 uur in het Jeugdgebouw, Markt te Westkapelle, waarna we Leen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Westkapelle. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Leendert Minderhoud Domburg: K. Minderhoud L. Minderhoud-Labruyère t Middelburg: A. de Coninck-Minderhoud D.M. de Coninck Westkapelle: K. Lievense-Minderhoud P. Lievense D. Minderhoud t Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Leen Minderhoud C. van Sluijs t M. van Sluijs-de Visser J. Dominicus-van Sluijs A.J. Dominicus J. van Sluijs J. van Sluijs-Minderhoud Neven en nichten Met de herinnering aan de gelukkige jaren die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van onze lieve Marijke Marijke van Holthuijsen-Ludekuse Middelburg, 17 november 1942 Den Haag, 5 juli 2012 Hans Finn Wouter Mariska Elliot Rinske Nolan Neherpark 143 2264 ZD Leidschendam Marijke is overgebracht naar uitvaartcentrum "Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a te Den Haag, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de grote aula van crematorium "Ockenburgh", Ockenburghstraat 21 te Den Haag op woensdag 11 juli om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Marijke hield van bloemen en kleuren. Indien u de plechtigheid bij wilt wonen, zouden wij het fijn vinden als u in kleurige of lichte kleding komt. Ik zal nooit vergeten wie je was, heel gewoon en toch heel bijzonder. Bedankt voor alles lieve Marijke! Heel veel liefs, Thera Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken. En wat ik meteen vergeet. Herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon. Toen ik alles nog kon. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en schoonvader Jan Vijfvinkel In de leeftijd van 67 jaar. Jo Vijfvinkel - Berrevoets Jaco Greta en Jan Patricia en Karei Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo Zorgcentrum "Cornelia", afdeling "Schelphoek", voor de goede en liefdevolle verzorging aan hem gegeven. 5 juli 2012 Pr. Marijkestraat 15 4311 CA Bruinisse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 11 juli om 14.30 uur in het crematorium te Rotterdam - Zuid, Maeterlinckweg 101. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. In verband met het overlijden van Jan Vijfvinkel is Café Restaurant 't Kombuis woensdag 11 juli de gehele dag gesloten Patricia en Karei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32