i (HensQniinq.nl zaterdag 7 juli 2012 smiiieberi 31 jubiliur/j Beste patiënten en collegae Graag wil ik mede namens mijn echtgenote iedereen heel hartelijk bedanken voor de warme belangstelling, de lieve woorden en creatieve attenties die ik bij mijn afscheid als huisarts in 's-Gravenpolder mocht ontvangen. Ik kijk terug op een onvergetelijke dag. Middelburg, juli 2012 Dr. André Korstanje Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Wilhelmina Theresia Neuféglise Willy echtgenote van Arie Goedegebure Middelburg, 1 april 1929 Vlissingen, 5 juli 2012 Oost-Souburg: A.Goedegebure Vlissingen: Hans en Janny Eindhoven: Peter en Jacqueline Yvette en Niels Emile en Elvera Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van kamer 11 van Ter Reede, lokatie Vondellaan. Correspondent! eadres Prins Hendrikstraat 17 4388 KL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 11 juli om 12.00 Uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurvrouw Matty Timmerman-van der Wekken Wij wensen Nico, familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Buren van de Roggenplaat Zierikzee, 7 juli 2012 Enige en algemene kennisgeving. Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en opoe Koosje Jacoba Cornelia Mathilda Foudraine - Koos - 23 juni 1929 t 5 juli 2012 weduwe van Jacobus van den Bout eerder weduwe van Ward Bordui Nanda en Piet Jolanda en Peter-Jan Esmee, Vera, Milan Harold en Jacqueline Tom, Anne, Manon, Naomi Elna en Dick Dennis en Heidi Noa, Nanou Jacqueline en Jeroen Guusje, Pepijn Guus Alice en Kees Mandy, Amber Milou en Rosanno Maxim Ferry en Kimberly Emmy Hanna en Peter Wander en Tamara Inge en Jos Tim Goes: Goes: Rotterdam: Kinderen en kleinkinderen van den Bout Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Sint Maarten in de Groe voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Abelenstraat 23, 4462 BP Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 13 juli om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Koos Foudraine Jan en Annie Janet en Bram t Bep en Jo neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Heden is rustig ingeslapen Suzanna Elizabeth Kodde Suus 7 februari 1915 f4 juli 2012 Familie Kodde Een woord van dank aan alle medewerkers van "Simnia" voor de liefdevolle wijze waarop zij haar verzorgd hebben. Correspondentieadres: Nassaulaan 116 4461 SX Goes De begrafenis zal plaatsvinden maandag 9 juli om 13.00 uur op de begraafplaats te Domburg (ingang Schuttershof). Na een leven vol liefde en steun gegeven aan allen die hem dierbaar waren, is overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa Henk van Dijke in de leeftijd van 81 jaar. Lina van Dijke-Schot Quirien van Dijke Len Lagendijk Youki Timo fjavida van Dijke Ellen van Dijke Ard Houmes Arvid 3 juli 2012 Mulockstraat 22 4301 KV Zierikzee Vanuit de wijze waarop wij leefden, hebben wij ervoor gekozen de uitvaart van Henk in besloten kring te laten plaatsvinden. Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve broer, zwager en onze oom Henk van Dijke in de leeftijd van 81 jaar. Vlaardingen, J. van Dijke C. van Dijlce-Hammer in liefdevolle herinnering Burgh-Haamstede, A. Dijkman-van Dijke in liefdevolle herinnering M.O. Dijkman neven en nichten Zierikzee, 3 juli 2012 Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren Na een leven dat gekenmerkt werd door bescheidenheid, behulpzaamheid en liefde is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Leonardus Petnis van Tiggelhoven Leo Zierikzee, 19 november 1950 Vlissingen, 4 juli 2012 Oost-Souburg: Jennie van Tiggelhoven-Schout Kees Hulst: Peter en Karin Hoogerheide: Leonie en Chris, Aidan Vlissingen: Anneloes Kromwegesingel 75 4388 HK Oost-Souburg De afscheidsplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Leo van Tiggelhoven Arnhem: H. Schout S. Schout-den Engelsman j Sint Laurens: M. Schout f N. Schout-Baars Oost-Souburg: C. Baars-Schout P. Baars f S. Swaneveld Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31