levert te weinig werk op' 'Tunnel m IGoedyefbSiji.iii www.goedverblijf.nl/pzc0707 Eerbetoon aan de Republiek Flipper Watersport Compleet en betaalbaar watersportplezier met Suzuki! 12 liter tankset bij aanschaf Way of Life! www.suzuki.nl zaterdag 7 juli 2012 door Harmen van der Werf Reserveren kan uitsluitend bij Goedverblijf.nl via 085 489 90 19 (ma - vrij 09.00-18.00 uur) of online op Genoemde prijzen zijn o.b.v 2 personen per kamer en excl. toeristenbelasting en reserveringskosten a 7,50 per boeking. Warwijcksestraat 2 4351BE Veere 0118 - 501890 www.flipperwatersport.nl SLUISKIL - De bouw van de Sluiskil- tunnel levert zo weinig werk op voor Zeeuws-Vlaamse bedrijven dat de gemeente Temeuzen moet overwegen de bijdrage van 1,2 mil joen euro aan de tunnel in te trek ken. Dat vindt Giel van Boom, frac tievoorzitter van TOP/Gemeente- belangen in de Terneuzense ge meenteraad. Hij wil daarbij niet over één nacht ijs gaan. Van Boom stelt voor de re kenkamercommissie eerst te laten onderzoeken of Terneuzen wat werkgelegenheid betreft wel vol doende rendement krijgt uit de 1,2 miljoen euro. Dé aanleiding voor Van Boom om dit aan de orde te stellen is het feit dat tunnelbouwer BAM-TBI100 a 125 man boorpersoneel wil onder brengen in eigen tijdelijke huisves ting. Wethouder Co van Schaik wijst de kritiek van de hand. Volgens hem staat het buiten kijf dat ook Zeeuws-Vlaamse bedrijven een graantje meepikken van de bouw van de tunnel. „En voor het boren is gespecialiseerd personeel nodig. Het is logisch dat dit van buiten moet komen." Van Schaik voelt er niets voor de gemeentelijke bijdrage in te trek ken. „We hebben daarover afspra ken gemaakt met onder meer de provincie. En afspraken moet je na komen." ANTWERPEN - De achtertuin van het Koninklijk Museum der Schone Kun sten in Antwerpen geurde vrijdag zilt en kleurde Oranje. De Vlaamse pre mier Kris Peeters onthulde er drie meter hoge beelden van prins Willem van Oranje en Mamix van Sint Aldegonde, de schrijver van het Wilhemus, omringd door zeventien zuilen. Die stellen de zeventien provinciën uit de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden voor. De beelden zijn een gift aan de Prins Willem de Eerste herinneringsstichting. De Zeeuwse commissaris Genieten op het water was nog nooit zo aantrekkelijk, want als u nu een nieuwe Suzuki buitenboordmotor t/m 8 pk aanschaft, profiteert u van de aantrekkelijke Suzuki Super Summer Deals*. Hierdoor is er al een fluisterstille Suzuki DF2.5 buitenboordmotor vanaf 699,- en uw voordeel kan zelfs oplopen tot 400,- op de krachtige en zuinige DF8. Deze actie geldt van 14 mei t/m 31 augustus 2012. Bij de aanschaf van een nieuwe DF5 of DF6 is er bovendien een 12 liter tankset voor slechts 69,50! Kom nu langs voor alle Suzuki Super Summer Deals modellen. van de DF5 of DF6 Landgoed Ehzerwold Almen, Gelderland Prachtig gelegen op een historisch landgoed in de Achterhoek Fiets- en wandelmogelijkheden in natuurgebied Velhorst Nabij Hanzestad Zutphen Landgoederen arrangement Welkomst kopje koffie of thee 2 overnachtingen met uitgebreid ontbijtbuffet Op de 2de avond een 4-gangen dinerbuffet Diverse fiets- en wandelroutes Koffie of thee bij vertrek "Coffee to Go' Verlengingsnacht inclusief ontbijt diner 40,00 p.p. Prijs: 99,00 per persoon Gesitueerd in prachtig monumentaal 17e-eeuws pand Uniek hotel met besloten binnentuin 25 smaakvol ingerichte kamers gelegen in historisch stadshart op loopafstand van centrum Shop till you drop arrangement ontvangst met kopje koffie of thee l x overnachting in Comfort kamer inclusief ontbijt in kamera 1 x3-gangen- diner (excl. dranken) bij Grand Café Hemels of eet kamer van Zanten gids met leuke tips en adresjes Prijs 85,00 per persoon Hampshire Hotel - Plaza Groningen Groningen/Groningen Direct gelegen aan het Hoornsemeer verwarmd binnenzwembad Restaurant Culinas Op steen worp afstand van Groninger binnenstad! 3=2 knalactie! të 2x overnachting in een sfeervolle kamera 2x uitgebreid ontbijtbuffet ffi1x3-gangen diner in Restaurant Culinas H Gratis kunstposter van Galerie Muskee s Gratis WiFi a Gebruik van binnenzwembad St Gratis parkeren bij het hotel Prijs: Vanaf 79,00 per persoon Bij aankomst vrijdag en zaterdag 89,00 p.p. 3 daags arrangement 2x overnachting in een tweepersoonskamer sa 2x uitgebreid ontbijtbuffet 1x culinair 3 gangen surprise menu fDiverse wandel en fietsroutes Gebruik van zwembad en whirlpool Prijs: 95,00 per persoon ten Wolde De Bult/Steenwijk, Overijssel Gastvrij hotel gelegen in bosrijke omgeving Nabij Giethoorn en de Friese meren Sfeervol Grand Café met opénhaard Culinair restaurant met prachtig terras Ruime luxe kamers Wellness faciliteiten Heerlijk ontspannen op de Veluwe Frisse boslucht opsnuiven tijdens een boswa ndeling of een heerlijke tocht op de fiets Gratis parkeren Sfeervol restaurant Perfect voor wandelaars en fietsers Goed Verblijf op de Veluwe Ontvangst met koffie en appelgebak 2x overnachting in een comfortabele tweepersoonskamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangen dagmenu op aankomstdag Prijs: 65,00 per persoon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 24