Beeld van uniek schorrenlandschaj 7 vrijdag 6 juli 2012 Hondje Lizzy geniet van de bloemenpracht in na tuurgebied De Piet aan het Veerse Meer bij Wol- phaartsdijk. Lizzy is het hondje van de dochter van Ria de Vos, die de foto instuurde. Moeder en dochter wandelen er graag, samen met hun hon den. Ook met uw foto in de krant? U kunt uw foto uploaden op www.pzc.nl/foto, in het album zomer 2012. Graag met vermelding van naam, woon plaats en een korte omschrijving. Colofon verschijnt elke dag gedu rende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermel ding van 'Zomer' Postbus 91 4330 AB Middelburg Lilian Dominicus en René Schrier telefoon: 0113 315674 e-mail: zomer@pzc.nl Karen Hagen Ellen Jobse Correlli van Huiten Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Zeeland telt enkele tientallen musea: groot, klein en met de meest uiteenlopende thema's. In deze rubriek stellen ze zich voor. Vandaag: bezoekerscen trum Saeftinghe. Het in 2010 vernieuw de bezoekerscentrum Saeftinghe in Emma- dorp is een kennisma king met natuurgebied Het Ver dronken Land van Saeftinghe. Bezoekers leren over de geschie denis van het gebied, de vogels, de planten, het water en boven al de weidse ruimte van het schorrenlandschap dat Saef tinghe kenmerkt. Het centrum is een logisch startpunt van ex cursies. Grootste attractie is de fotowand, die een goed beeld geeft van het uitgestrekte gebied. Andere topstukken: de diverse vondsten uit de Middeleeuwen. Bezoekerscentrum Saeftinghe, Em- madorp (Nieuw-Namen). Tot ok tober iedere dag behalve de maan dag van 13-17 uur. Donateurs van de twaalf Landschappen deelne mers aan excursies: gratis, volwas senen (>16 jaar) 2,00 euro, kinde ren (<16 jaar) 1,00 euro. Grootste attractie is de fotowand, die geeft een goed beeld van het uitgestrekte gebied.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77