ZAJK 19 Tennisvereniging De Goese Maan verkoopt vier banen aan Fitland TMC donderdag 5 juli 2012 Het Zeeuws Agrarisch Jongeren Kontakt is een vereniging van jonge boeren. De meeste leden zijn akkerbouwers. HEINKENSZAND/COES Kibeo biedt kinderen opnieuw sportmixen Net als vorig jaar biedt kinderop vangorganisatie Kibeo weer sport mixen tijdens de vakantie. Onder deskundige leiding kunnen de kin deren de hele dag gezond bewegen en kennismaken met verschillende sporten. In Heinkenszand bij de Sport-BSO aan het Stengeplein, zijn de sportmixen op donderdag 5 en dinsdag 24 juli. In Goes, aan de Zwembadweg, gebeurt het op dins dag 10 juli en donderdag 2 augus tus. Informatie en opgave op www.kibeo.nl ELLEWOUTSDIJK Cursisten Johannes Milhous in 't Kerkje De Saltbag Rythm&Bluesband speelt zondag 8 juli tijdens de ope ning van de zomertentoonstelling in 't Kerkje van Ellesdiek. Cursis ten van de Walcherse kunstecuca- tie Johannes Milhous, laten elk een of meer werken zien. De zomerten toonstelling is gedurende de maan den juli en augustus op woensdag en op zaterdagen of zondagen gra tis te bezoeken. Exacte openingstij den: www.ellesdiek.nl. GOES Donderdagse tochten vanaf het station Elke donderdagavond in de maan den juli en augustus kunnen men sen die zin hebben in een interes sant fietstochtje, om 19.00 uur aan sluiten onder de klok van het NS-tation in Goes. Carolien de Koeijer rijdt voorop over de telkens verschillende rou te's en zij vertelt ook over het land schap en wat daarin is. De fiets tocht duurt ongeveer anderhalf uur. De fietsers uit de Goese Polder drinken naderhand koffie in De Oa- GOES Portemonnee gerold in winkel In een winkel op de Pearyweg in Goes is woensdag tussen 13.00 en 13.30 uur de portemonnee van een 63-jarige vrouw uit de gemeente Borsele gestolen. De portemonnee, met daarin enke le honderden euro's en persoonlij ke papieren, werd in een onbe waakt ogenblik uit de schoudertas van de vrouw weggenomen. door Nadia Berkelder TMC Koudekerke TMC Bergen op Zoom Dorpsplein 35 Van Konijnenburgweg 13 (0118) 55 55 33 (0164)27 44 77 TMC Kruiningen TMC Goes Zandweg 1b Marconistraat 13 (0113)38 26 26 (0113) 22 41 02 Woonideeën voor iedereen! GOES - Tennisvereniging De Goese Maan heeft vier banen van de voormalige Tennisvereniging Goes verkocht aan sportschool Fitland. Die gebruikt de grond om er een fitness en welnesscentrum te bou wen. Dat gaat in het najaar open. De Goese Maan is eind vorig jaar ontstaan uit een fusie tussen de tennisvereniging Goes en tennis vereniging 't Halve Maantje. „We hebben nu zeven banen op het ter rein van 't Halve Maantje, zegt se cretaris Theo Spinnewijn. „Twee versleten grasbanen en één gravel- baan zijn inmiddels vervangen door tennisrood, een soort kunst gras. Daarop kunnen we ook in de winter doorspelen." Met het geld dat de verkoop van het oude terrein van de Tennisver eniging Goes heeft opgebracht, kan de Goese Maan de kantine uit breiden en opknappen. Bovendien wil de club nog twee extra banen en een jeugdbaan aanleggen op het eigen terrein. „Maar daarvoor moeten we eerst nog een beetje groeien. Dat is iets voor 2013, 2014 of 2015." De tennisvereniging heeft nu nog vier gravelbanen. „Omdat de ten- nisbond die eis stelt bij het spelen van toernooien. Met onze nieuwe kunststofbanen kunnen we nu wel een hele winter doorspelen. We willen zelfs een winterlidmaat- schap aanbieden, voor mensen die van oktober tot en met maart bui ten willen tennissen." Sportschool Fitland is druk bezig met de bouw van een fitness- en wellnesscentrum met een sportge- deelte, een sauna, (para)medische voorzieningen, een restaurant en een kinderdagverblijf Het terrein van de tennis wordt een 'relax- en belevingstuin'. Het centrum gaat in het najaar open. Vanaf augustus zijn er rondleidingen voor belang stellenden. Ambtenaren Askold Vonk en Johan Widts de Zwart schoffelen bij boer Hans Akkermans uit Sint Annaland (rechts). foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 61