32 I familieberichte i donderdag 5 juli 2012 (Hensenlinq.nl Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Kornelia Elizabeth Boogaard-Alewijnse in de leeftijd van 74 jaar. Meliskerke: Eliza Boogaard Meliskerke: Peter en Mariska Westkapelle: Marcel en Annelies Anouk Jarno 4365 AH Meliskerke, 4 juli 2012 Burg. Adelaarstraat 8 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 juli van 13.00 tot 13.30 uur in de Odulphuskerk te Meliskerke. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Odulphuskerk. Wij willen de medewerkers van "de Brouwerij", Tulpstraat in Koudekerke heel hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Vaak zullen wij je tegenkomen met wie je was en wat je zei. Je bent wel bij ons weggenomen maar een stuk van jou blijft altijd heel dichtbij. Dag lieve oma Anouk en Jarno Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Boogaard-Alewijnse Westkapelle: Lein Alewijnse Katrien Alewïjnse-Slabber Koudekerke: Bep Alewijnse-van Keulen Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Korrie Boogaard-Alewijnse echtgenote van Liza Boogaard Zoutelande: A. Boogaard K. Boogaard-de Voogd (in herinnering) J. Schats J. Boogaard M. Boogaard-Wilderom P. Boogaard P. Boogaard-van Sluijs neven en nichten Na vele jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriendin Corrie Wij wensen Lies en familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Hennie Ineke en Simon Na een kort maar intens ziekbed is ons ontvallen, mijn lieve vrouw en dnze lieve moeder ANNEMIEK Anna Cecilia Helena Maria VAN DER HEIJDEN - HENSEN Groningen 2B-1 1 -1 948 Rotterdam 2-7-2C 1 2 Jan, Thijs en Anne Segeerssingel 1 4337 le Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen kan zaterdag 7 juli 2G1 2 vanaf 1 3.3D uur in Uitvaartcentrum Jobse aan de Bachweg 2, te Middelburg. De plechtigheid zal dm 1 4.cc uur aanvangen. zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet moeten wij meedelen dat onze lieve zus Annemiek is overleden. Heythuizen: Bertie en Eef Schreurs Ede: Jacgjues en Elly Hensen Amersfoort: Marie-José Hensen Drouwenerveen: Chris Hensen Voorschoten: Angeligjue en Jacgjues van der woude Geen woorden kunnen het verdriet beschrijven dat fan, Thijs en Anne voelen nu ze Annemiek hebben moeten laten gaan. Daarom hebben wij die handen en die armen Om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen (o)pa H. van der Heijden lozien Wilbert Blom-van der Heijden Hannie Kees Minekus-van der Heijden Willem Heieen van der Heijden-Verhulst Karin Erik Steunenberg-van der Heijden Neven en nichten 2 juli 2012 Annemiek, onze lieve, altijd betrokken vriendin is plotseling op reis gegaan. Annemiek van der Heijden Jan, Thijs en Anne moeten nu alleen verder, heel veel sterkte! Middelburg, 3 juli 2012. p SU Ad en Marga Als je huilt omdat de zon niet meer schijnt, zul je door je tranen de sterren niet zien stralen. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Geesje Gobi Kolkman - Susan - Deventer, 4 mei 1946 Goes, 3 juli 2012 Ze was iedereen dankbaar die een waarde heeft toegevoegd aan haar leven, alsmede voor de lieve vriendschappen in het echte leven en via internet. She thanks everyone who added value to her life and was grateful to have met so many nice fiends on the net and in real life. Rob Jessy Lex en Simone Chantal Michelle S? Troelstralaan 286, Goes Correpondentieadres: Zijpe 4, 4484 BH Kortgene Susan is thuis. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op vrijdag 6 juli van 19.00 tot 21.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 9 juli om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen, Tevens is er gelegenheid om voor Susan te condoleren op www.condolerenonline.nl. Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden de heer Abraham Boogert Hij was gedurende vele jaren directeur Rabobank Nieuwerkerk, Zierikzee e.o. Wij wensen zijn echtgenote, zoon en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32