dlensenlinq.nl donderdag 5 juli 2012 familieberichten I 31A 8§®|l Öysrladsu Zie ze komen, zie ze gaan rotsen, planten, dieren, mensen het is een kringloop van bestaan wat rest er nog van al hun wensen groeien, bloeien dan verlept als druppels van éénzelfde stroom die steeds weer andere vormen schept. Lia Laieroeer 4 oktober 1992 Na een leven vol toewijding en zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Hendrika Welbedacht Lia echtgenote van Johannes Pieter Laterveer 8 oktober 1937 f 3 juli 2012 Joop Laterveer Reinier en Ingrid Laterveer Hans en Gonny Laterveer Niels Laurens Vriendhoven 1 4317 MK Schuddebeurs Zaterdag 7 juli zal er om 10.30 uur een afscheidssamenkomst gehouden worden in de Driekoningenkerk, Ring 1 te Noordgouwe. Daarna is er tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De crematieplechtigheid zal gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 14.30 uur. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Lia hield van bloemen Getroffen zijn wij door het overlijden van onze buurtgenote Lia Laterveer Wij wensen Joop en familie sterkte bij de verwerking van dit verlies. Coby en Kees Geervliet Kiki en Kees Glavimans Lia en Wim Uittenbogaard Vriendhoven Schuddebeurs, 3 juli 2012 Bedroefd maar met veel waardering voor haar inzet hebben we kennis genomen van het overlijden van Lia Laterveer-Welbedacht Dorpsraadslid van Noordgouwe-Schuddebeurs Namens het bestuur Ineke van Dijke-van de Vate 3 juli 2012 Let's say I'm feeling better Let's say I'm feeling fine Let's say I gave you all I had And now I'm out of time And my best wasn't good enough And now there's tim.e to wonder Now there's time to heal Time to let it all come down And I don't know what I feel And it aches and it hurts and it bums Oh it kills me Mijn grote liefde, mijn maatje, mijn alles, Marcel de Kraker is niet meer. Hij werd slechts 35 jaar. Veerle Piet en Lenie de Kraker Linda en Roland Kraan Delano, Jordy Kees Willeboer Annelore, Sophie 3 juli 2012 Talmastraat 7 4463 XX Goes Er is gelegenheid afscheid van Marcel te nemen op vrijdag 6 juli tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 7 juli om 15:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend gelegenheid tot condoleren aldaar. Daarna bent u welkom in Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt te Goes. You touched my heart you touched my soul You changed my life and all my goals And love is blind and that I knew when My heart was blinded by you I've kissed your lips and held your head Shared your dreams and shared your bed I know you well, I know your smell I've been addicted to you Marcel Goodbye my lover Goodbye my friend You have been the one You have been the one for me Veerle Nooit meer samen naar Ajax, nooit meer samen een borrel. We zullen je missen! Marcel de Kraker We wensen Veerle en familie heel veel sterkte toe. Edwin en Charlotte 'You don't have to bother, you don't have to stay' FEARLESS Marcel de Kraker Ik zal je missen.. Ricky Geschokt en verdrietig Raki-Braki we zullen je nooit vergeten! Marcel de Kraker Wij wensen Veerle, ouders, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Ivo en Sabrina Richard en Griet Dennis en Angela Mattis en Joanne Yuri en Ingeborg Remon en Carolina Lars en Liesbeth Robert en Monique Pascal en Katrin Sven Wim en Trudy en iedereen van Broemski, Halve Maan en Goes 5/3 Nooit meer die ene borrel op onze vrouwkes... Nooit meer zere duimpjes... Nooit meer je humor Nooit meer uit ons Hart! Diep bedroefd en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze beste vriend Marcel de Kraker Wij wensen Veerle en de familie heel veel kracht en sterkte toe. Jaap Charlotte Luc en Naomi Dorleijn Een wereldburger is niet meer. Totaal onverwachts heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve Jan, steun en toeverlaat voor de kinderen en kleinkinderen, voor wie hij de allerliefste opa was. Jan van Kalkeren Oost-Souburg, 5 mei 1934 t Goes, 1 juli 2012 Vlissingen Bergen op Zoom Dongen Rijsbergen Breda Middelburg Joke van Kalkeren - la Gasse Frits en Gertie Kevin, Colin, Annemarij Eveline en Michael, Esmee, Maaike Manfred en Astrid Bo Claudia en Patrick Rick, Ella, Frank Jeanine en William Gido, Britt Jan-Willem Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 282 4381 KK Vlissingen Jan is opgebaard in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 7 juli van 11.00 tot 11.30 uur. De bijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden om 12.00 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Lieve Vee, wij zijn er voor je V Virine, Marlies, Vivian, Renske, Marije, Maria, Sandra, Zoë Ziggy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31