Dwalen over de wallen 7 woensdag 4 juli 2012 Een mooie zomerse dag in Amemuiden op de Visse- in de lekkere hapjes. De foto is ingestuurd door den op www.pzc.nl/foto, in het album zomer 2012. rijdag. Kees Marijs. Alles draaide om de visserij en dat kwam tot uiting Ook met uw foto in de krant? U kunt uw foto uploa- een korte omschrijving. Craag met vermelding van naam, woonplaats en Colofon verschijnt elke dag gedu rende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem website: wwwpzc.nl/zomer e-mail: zomer@pzc.nl postadres: PZC o.v.v. van 'Zomer' Postbus 91 4330 AB Middelburg Lilian Dominicus en René Schrier telefoon: 0113 315674 Karen Hagen Correlli van Huiten Ellen Jobse Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Zeeland telt enkele tientallen mu sea: groot, klein en met de meest uiteenlopende thema's. In deze ru briek stellen ze zich voor. Van daag: Fort Rammekens. Op acht kilometer af stand van Vlissingen be vindt zich fort Ramme kens, temidden van bos, kreek, weide> schor en een oorverdo vende stilte. Fort Rammekens is het oudste zeefort van West-Eu ropa (1547). Ooit speelde het fort een grote rol in de rijke Zeeuwse maritieme geschiede nis. Het nu gedeeltelijk vervallen fort heeft nog steeds de impo sante uitstraling van toen. Het is bijzonder ronddwalen over de wallen van fort Rammekens, met het unieke uitzicht over de Westerschelde. Bezoek ook eens de donkere kazematten, waar eens manschappen woonden en gewonden werden verzorgd. Ook voor kinderen leuk en span nend. Normale prijzen zijn volwassenen 4 euro en kinderen 3 euro. Rondlei dingen op dinsdagavond- /zondagmiddag per persoon (incl. toegang) 5 euro (kinderen t/m 12 jr. 2,50 euro). Fort Rammekens speelde een grote rol in de rijke Zeeuwse maritieme geschiedenis. foto Muzeeum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47