FZC PZC Promesse - Merlot Pays d'Oc 2011 nl/abonnee Winnaar wijnproeverij Webwinkel-lezers <2? aan NS Stedentrip voor slechts 20,- inclusief lunch woensdag 4 juli 2012 c^- o J»AVS D'OC MüRLöT pzc.nl/webwinkel categorie wijnen De Vin de Pays d'Oc Merlot van het wijnhuis Promesse is door de lezers van de Webwinkel uitgeroepen als grote winnaar van de lezersproeverij vanwege haar uitstekende verhouding tussen kwaliteit en prijs. Promesse - Merlot Pays d'Oc 2011 Deze wijn is gemaakt van de enorm populaire Merlot druif. Donkerrood met iets paars in de rand. Fruitige geur met een verleidelijk aroma. Een smaak van rode vruchten zoals bramen, kersen en aardbeien met indrukken van kruiden. De wijn is delicaat, zeer aangenaam en heeft een lange nasmaak met een goede balans. Serveren op 16 graden bij diverse vleesgerechten, diverse kaassoorten. Ook lekker om gewoon een glaasje van te drinken! Adviesprijs 6,95 Lezersprijs€4,95 - Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klanten service op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. BON - Promesse - Merlot Pays d'Oc 2011 Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Promesse Merlot Pays d'Oc 2011 a 4,95 per fles* Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van WegenerMedia éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Optioneel door te geven informatie. Ik bestel via dëze bon: en 16' omdat ik geen gebruik van internet maak Geen omdat ik de bon gemakkelijk vind varuppeV/ De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan ABONNEE VOORDEEL Geldig in juli en augustus In samenwerking met NS Spoordeelwinkel biedt de PZC u deze zomer een viertal exclusieve uitjes aan, naar grote steden in Nederland. U kunt kiezen uit een dagje met de trein naar Amsterdam, Den Haag, Maastricht of Groningen. Daarbij kunt u genieten van een heerlijke lunch in de stad van uw keuze. En dat voor maar 20,- per persoon (normale prijs 56,-). Een dagje uit wordt zo wel heel aantrekkelijk! Per stad is er één lunchgelegenheid geselecteerd in het centrum van die stad: Amsterdam - Café Brix, Den Haag - Plein XIX, Groningen - News Café, Maastricht - Coffee Lovers. Een overzicht van de lunchkeuzes vindt u op www.pzc.nl/ns-actie WINKEL Info en bestellen Ga naar www.pzc.nl/ns-actie. Hier vindt u alle informatie en voorwaarden, met een uitleg hoe het bestellen werkt via de link van de speciale actieshop van de' Spoordeelwinkel. U betaalt eenvoudig en veilig via iDEAL. U kunt t/m 31 juli 2012 uw kaart(en) bestellen. De datum wanneer u daadwerkelijk gaat, kunt u later bepalen. Dus bestel snel en geniet van een heerlijk dagje uit met de trein! Actievoorwaarden Deze aanbieding is te bestellen t/m dinsdag 31 juli 2012. De aanbieding bevat een e-ticket Dagretour van NS, naar de betreffende stad van uw keuze. Daarnaast ontvangt u een voucher voor de lunchgelegenheid in die stad. Max. 1 persoon per voucher. De NS Dagretour lunch zijn naar keuze op één dag te gebruiken in de periode van 1 juli t/m 31 augustus 2012. Het e-ticket Dagretour is geldig op maandag t/m vrijdag na 9.00 uur, in het weekend de hele dag. Het e-ticket Dagretour van NS is enkel geldig in treinen van NS, niet in treinen van Arriva, Connexxion, Veolla en Syntus.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40