woensdag 4 juli 2012 (HensQnlinq.nl I am sailing, I am sailing home again cross the sea I am sailing, stormy waters to be with you, to be free Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Anna Maria van Rosmalen - Braakman Rietje weduwe van Teunis van Rosmalen in de leeftijd van 81 jaar. J. van Rosmalen P.A.C.M. van Rosmalen-Visser P.J. van Rosmalen I. Faragpour-van Rosmalen S. Faragpour Simin Keith Correspondentieadres: Noorderbaan 33 4386 CD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 6 juli van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In droeve berusting geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer en pater familias Carl B.A.J. Puylaert Sas van Gent, 17 juni 1923 Utrecht, 19 juni 2012 Oisterwijk "Ria Wijffels - Puylaert Gent (B) Trix en Jack Cuigniez - Puylaert Gent (B) Frank en Pia Puylaert - Poels Neven en nichten Een herdenkingsdienst met bijzetting in het familiegraf zal op een later te bepalen datum plaatsvinden in Zuiddorpe, Zeeuws-Vlaanderen. Bedroefd zijn wij om u te moeten melden dat onze schuurmedewerker Jo van Sluijs is overleden. We verliezen in hem een betrokken en gewaardeerde medewerker. We wensen en bidden de familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Namens alle schuurmedewerker!sterjs: Louis van Keulen Namens het bestuur van Stichting Zeeland helpt in Roemenië: Johan Maljaars D.V. donderdag 5 juli is de 'Roemenieschuur' gesloten ivm de begrafenis. Het boek is vol, het is mooi en goed geweest. In zijn vertrouwde omgeving is rustig heengegaan mijn vader Abraham Boogert - Bram - sinds 15 juni 1999 weduwnaar van Jacomina Wilhelmina Boogert in de leeftijd van 89 jaar. Marco Boogert Schuddebeurs, 2 juli 2012 Donkereweg 573 Correspondentieadres: Rubenslaan 60 4383 WG Vlissingen De crematieplechtigheid zal gehouden worden zaterdag 7 juli in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 10.45 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Bram Boogert L.W. Boogert - in herinnering - E. Boogert-de Later J. Boogert R. Boogert-den Boer Lukas, Benjamin A. Boogert M.C.P.L. Boogertr-Stouten Mare E. Boogert M.J. Boogert-van Stee Wilco, Patricia J.W. Boogert C.C. Boogert-Kaan 2 juli 2012 Na een fijne vriendschap van bijna 40 jaar hebben wij afscheid moeten nemen van.onze buurman Bram Boogert Wij zullen hem missen Schuddebeurs: Gonny Braber-Adriaanse Annea, Jurrie Joanda Hanita Kees en de kleinkinderen Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Jacoba Olree-de Jonge gehuwd geweest met Johannes Olree f 2002 *17 juli 1931 f2 juli 2012 Leen Olree Truus Olree-Hage Milou Sjoerd Korrie van den Berg-Olree Piet van den Berg Ruben Judith en Stephan Kai Jan Olree Janneke Olree-Kik Lindi en Lars Mirja en Robin Willem Peter Olree Janet Olree-Ista Joran v Nathan en Charlotte Daniël en Mirjam Bruirtisse, Pr. Marijkestraat 20 Correspondentieadres: Deestraat 8,4311BG Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 6 juli bm 10.30 uur in het Hervormd verenigings gebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Je bent niet meer waar je was, maar overal waar wij zijn. Heden is mstig en vredig ingeslapen onze geliefde zoon, broer en oom Cees Lagendijk Comelis Lourens 's-Gravenhage, Goes, 19 juli 1954 30 juni 2012 G. Lagendijk - Trentelman J. M. Lagendijk (in dierbare herinnering) Peter en Tine David Eline en Dennis Deli Madeion Marco Wouter en lrina Bela Esther en Stefan Correspondentieadres: Mevrouw G. Lagendijk - Trentelman Ooststraat 2C 4328 BD Burgh-Haamstede Er is gelegenheid afscheid van Cees te nemen op vrijdag 6 juli tussen 13.00 en 13.15 uur in Revasa, Kerkstraat 22 te Burgh. De afscheidsbijeenkomst vindt aansluitend plaats om 13.30 uur in de Kerk, Burghsëring 33 te Burgh. Na de bijeenkomst is de begrafenis om 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Burgh. Daarna is er tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant "De Perenboom", Achterweg 9 te Burgh.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36