woensdag 4 juli 2012 35 fllensenlinq.nl 0vsr tedsn Soms worden dromen waar, Te waar om mooi te zijn Diep Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen deden wij juffie mee, dat na een ongelijke strijd, omringd doorzijn dierbaren, veel te vroeg van ons is heengegaan, mijn lieve mannetje, onze fantastische vader en onvergetelijke opa Leendert Hendrik O ede Leen echtgenoot van Qerda Oede-de Pagter weduwnaar van Anneke Oede-Vergouwe Hij overleed 2 juli 2012 in ffe leeftijd van 71 jaar. Ronnie (in liefdevolle. herinnering) Edward en Danièle Laura, Aron, Niels Martin en Inge Aurora, Isis, SemLizzy Stuvesanffe 5564532 ML Temeuzen U kunt afscheid nemen van Leen in het llitvaartcentmm, Beüamystraat 28-c te Temeuzenop vrijdag 6judi van 19.00 tot 19.45 uur. Wij willen,samen met jullie het le\'en van Leen herdenken op zaterdag 7 juli om 10.30 uur in de aula van De Brouwzaele, Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Temeuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aan de Bedlamystraat aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren bij De Brouwzaele. TUift u, indien ugeen kennisgeving fieeft ontvanger}, deze aankondiging als zodanig bescfiouzven. Met veel verdriet en toch onverwachts, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve broer en onze oom Leen Oele Wij wensen Gerda, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte met dit grote verlies Bora en Henk(t) van Overeem-Oele Kinderen en kleinkinderen Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn lieve schoonzoon en onze zwager en oom Leen Oele Vlissingen Gerard de Pagter Rinus en Annie Jannie en Henk Ria en Thierry Jan en Linda Temeuzen Cokkie en Jan Neven en Nichten Terneuzen, 2 juli 2012 Ik hef mijn ogen op naar de bergen: Vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van den Here die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121: 1,2 Na een bewogen leven, dat zij kon dragen door haar grote blijmoedigheid, geloof .en liefde voor kinderen en klein kinderen, is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Adriana Louws-Wondergem Ada A Serooskerke (W), f Meerkerk, 6 augustus 1931 2 juli 2012 Meerkerk: Chris Louws Ede: Corine en Gert Adinda, Pieter-Christiaan Zwijndrecht: Annette en Peter Ruben, Marlies Doetinchem: Christina en Arie Olivier, Tom Wijk bij Duurstede: Andrea en Edwin Cor 't Laantje 5,4231 BL Meerkerk De begrafenis zal vrijdag 6 juli 2012 plaatsvinden om 15.00 uur op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Burggraaf in Meerkerk. Voorafgaand aan de begrafenisplechtigheid komen we om 14.00 uur in de Ichtuskerk, Burgemeester Sloblaan 23 te Meerkerk, samen in een dankdienst voor haar leven. Tussen 13.30 en 13.50 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Ichtuskerk. 0)ma hield erg van bloemen Verdrietig delen wij u mede dat op 2 juli 2012 is overleden onze geliefde schoonzus en tante Ada Louws Wondergem Wij wensen onze familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Vlissingen: Piet Louws Suus Louws Bode (in herinnering) Gapinge: Jaantje Sturm Louws Jo Sturm (in herinnering) Serooskerke: Bram Louws Gretha Louws Jobse Wuppertal: Laura Schelp Louws Michael Schelp Neven en nichten. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar nog niet missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om het gemis, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maatje Gideonse - Matty - sinds 17 augustus 1978 weduwe van Jan Koppejan. Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Roosendaal: Els en Kees IJhorst: Ad en Reinjet de Wijk: Reinier en Janine de Wijk: Mary te Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van "Allévo", "ABTZ" en de "Vrijwilligers Palliatieve Terminale Zorg voor de liefdevolle aandacht, aan haar besteed. Rilland, 2 juli 2012 Oostkilhoek 23 Correspondentieadres: Diamantdijk 214, 4706 HH Roosendaal De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 7 juli om 11.00 uur in kerkgebouw "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats tegenover de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Levensbron". Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur de mogelijkheid om nog even met Matty samen te zijn en aficheid van haar te nemen. Matty hield van witte bloemen. Indien u geen kaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. r Na een lang leven is, op bijna 90-jarige leeftijd, rustig ingeslapen onze geliefde zus en schoonzus Maatje Gideonse weduwe van Jan Koppejan Oost- en West Souburg, t Rilland, 30 november 1922 2 juli 2012 Jan Gideonse Ina Gideonse - Cijsouw =s. Geschokt en verdrietig hebben wij kennis genomen van het bericht dat op 67-jarige leeftijd plotseling is overleden onze geliefde medebewoner Adri Vrijenhoek Wij wensen Addy en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bewoners en het bestuur van, V.v.E. de Fonteyne Marktstraat 35,4381 EV Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35