Spannend verloop in eerste zomerloop nulPlK Windarmoede teistert vloot Challenger Zeeland WMtzÈ l""d woensdag 4 juli 2012 GOES Voorverkoop gestart voor Coes-Jong Ajax De voorverkoop van de voetbal wedstrijd tussen Goes en Jong Ajax is begonnen. Bij Intersport Goes (Klokstraat 5), Café Pubbles in Goes (Grote Markt 32) en Inter sport Vlissingen (Walstraat 62) kun nen de kaarten voor het duel op 17 juli in Goes (aftrap 19.30 uur) aange schaft worden. De kaarten voor volwassenen kos ten acht euro, kinderen tot en met twaalf jaar en 65-plussers betalen vier euro. 'Het wielrennen heeft me zó veel gegeven. Het gevoel dat ik écht iets kan, de sociale contacten, m'n omgang met mensen die veel losser is geworden en het beter kunnen omgaan met teleurstellingen.' Irma van Duyn MOSKOU Rawidjan scoort twee keer voor Oranje Het Nederlands Beach Soccerteam heeft zich zoals verwacht als poule- winnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK-kwaliflcatie- toemooi. In Moskou was Oranje dinsdag in de derde en laatste pou lewedstrijd ook te sterk voor Noor wegen: 6-3. De uit Axel afkomstige Daryl Rawidjan scoorde twee keer en was bij een treffer de aangever. In de achtste finale speelt Oranje te gen Israel. MO LI N ELLA Birgit Lavrijsen finisht in peloton Wielrenster Birgit Lavrijssen uit Kapelleis dinsdag in het peloton ge finisht in de Giro Donne. De rijd ster van het Sengers Ladies Cycling Team kwam als 84e over de streep in de etappe van Polesella naar Molinella over 119 kilometer. De dagzege ging naar de Australische Tiffany Cromwell, die daarmee een lange solo bekroonde. Lavrijssen staat in het klassement 109e op een uur van leidster Marianne Vps. Door het wielrennen is Irma van Duyn helemaal opgebloeid. „Ik heb m'n hele leven moeten vechten om iets te bereiken. Pas de laatste jaren heb ik het gevoel dat ik er mag zijn." foto Mark Neelemans KRABBENDIJKE Skeelertrainingen in de maand juli Volgende week start een reeks van skeelerclinic in Zeeland. Woensdag avond 11 juli wordt in Krabbendïj- ke om 19.00 uur de aftrap gegeven bij de plaatselijke ijsclub. Daarna worden elke woensdag en zaterdag in de maand juli trainingen gege ven in Goes, op de skeelerbaan in Goes-Zuid. De regie is tijdens de trainingen in handen van Albert Boelen, de Brabander die er een sport van maakt om de jeugd aan het skeeleren te krijgen. RETRANCHEMENT - Het belooft een mooie sportzomer te worden voor atletiekvereniging De Wielingen. Dinsdagavond ging in Retranche- ment de serie van vijf zomerlopen van start en niet alleen kwam er een recordaantal deelnemers opda gen, ook sportief gezien werd het een hoogtepunt met uiteindelijk de Belg Jimmy Matthijs als win naar bij de mannen en Frederique Versluijs uit Zuidzande bij de vrou wen. Zo'n 140 lopers en loopsters kwa men een startnummer afhalen. Be stuurder Eddy Musson van De Wielingen glunderde dan ook be hoorlijk toen hij het deelnemers veld aanschouwde bij de start. „Zo veel deelnemers hebben we voor zover ik weet, nog nooit gehad bij een zomerloop. Zeker niet bij een openingsloop. Als dit zich zo voortzet dan wordt het opnieuw een succes", merkte hij op. En Musson bleef maar glimlachen omdat ook hij enorm genoot van het wedstrijdverloop, met name op de langste afstand, de tien kilo meter. Na de eerste ronde liep de Belg Sammy Devriendt brutaal weg aan de leiding nam, na twee rondes leidde Erwin van de Broe- ke verrassend, maar na de beslis sende derde ronde liep Jimmy Mat thijs uit Hasselt voorop. YERSEKE - Na een qua wind voor beeldig openingsweekeinde werd de Deltaweek-vloot dinsdag getrof fen door een chronisch gebrek aan wind. Een tiental boten haalde daardoor de finish in Yerseke niet. Omdat een aantal snelle boten al regulier gefinisht was, kon de wedstrijd ook niet meer worden afgekort. Alfred Bezemer uit Arnemuiden zag echter kans om te finishen met ruim tweeëhalf uur voor sprong (na correctie vijf kwartier) op zijn achtervolger, de boot Op Merote van Schipper Hagendijk uit Hellevoetsluis. Een ongebruike lijke voorsprong. Vandaag zet de vloot koers naar Wemeldinge. Thermphos International Tennis Tournament MLTC Middelburg, 30jont 8 fuii 2012 Inclusief Open senioren toernooi categórie3 t/rri8, en... nationau

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33