zeeland 19 Ondernemersplein Fun4all viert Het Feest in steampunk sfeer Tweede leven voor meubelen bij Aangewaaid Rithotekst doet overname en verandert naam Hiode 49.- 59.- 98.- 29.- 29.- 25.- 89.- 59.- 79.- 198.- Plein 1940 nr. 20 - Middelburg - Tel. 0118-612508 dinsdag 3 juli 2012 Het Ondernemersplein Bevelanden/Tholen verschijnt elke dinsdag in deze editie van de PZC. Elke week wordt een bijzondere onderneming belicht en is er ruimte voor nieuws berichten. Tips kunnen worden gemaild naar bevelanden@pzc.nl oftholen@pzc.nl. Simone van Kol en Jasper de Boot sturen hun helicopter de lucht in om een foto te maken, foto Ronald den Dekker durf te stellen dat dit de veiligheid niet altijd ten goede komt." Hoewel de luchtfotografie uit lief hebberij is ontstaan en hij het nog steeds graag doet, wil Jasper niet over een 'hobby' spreken. Dat klinkt erg vrijblijvend, terwijl hij en Simone er echt geld mee willen verdienen. Desondanks is Aircam Zeeland 'bij zaak', want de beide Zeeuwen heb ben ook nog een andere baan. Hij is ondernemer in de logistiek en zij is (bruids)visagiste. Daar liggen hun prioriteiten. Hun geluk is dat al het werk goed te combineren is. Voor de luchtfotografie gaat het stel vaak 's ochtends vroeg of in de avonduren op pad, omdat het licht dan het mooist is. Sinds kort kan Aircam Zeeland ook filmbeelden maken. Jasper is lang bezig geweest om dit te per fectioneren. Hij had er al eerder mee kunnen beginnen, maar be sloot deze dienst pas aan te bieden als het helemaal perfect was. „Men sen wisten natuurlijk dat ik ermee bezig was, dus er kwamen wel eens verzoeken. Ik heb echter con sequent 'nee' gezegd." Ook hier gaat volgens Jas per een hele wereld aan nieuwe mogelijkheden open. Beelden die je vanuit een vliegtuig of vanaf een kraan nooit kunt maken. Hij heeft al een idee tje in zijn hoofd: in de jachthaven van Wemeldinge door de zeiltjes heen vliegen om vervolgens de Oosterschelde op te gaan en dan naar zeventig meter hoogte te vlie gen. Binnenkort komen op de web site van Aircam Zeeland enkele promotievideo's te staan. Om aandacht zit het bedrijf in elk geval niet verlegen. Waar Jasper en Simone ook komen met hun heli kopter, ze trekken altijd bekijks. „Ik weet nog dat we een jaar gele den foto's maakten van de twi light race op het water in Wemel dinge", vertelt Jasper. „De volgen de dag zat mijn mailbox vol met aanvragen. Je ziet het ook aan de bezoekersaantallen van onze web site. Als we ergens zijn geweest, schieten die omhoog." www.aircamzeeland.nl WOLPHAARTSDIJK - Dick en Linda Knoester hebben vorige maand aan de Veerweg in Wolphaartsdijk hun nieuwe winkel/werkplaats Aangewaaid geopend. In de winkel worden elke eerste en derde zaterdag van de maand meubelen verkocht, die in de werk plaats achter de winkel door Dick zijn opgeknapt. Het zijn meubelen in brocante stijl die een artistieke draai hebben gekregen. Wie de winkel bezoekt, kan ook een kijkje nemen in de werkplaats. In Aangewaaid worden ook schil derijen van Linda verkocht, die haar stijl omschrijft als organisch abstract. Ze werkt met verschillen de materialen, maar altijd flink aan de maat. De naam Aange waaid is geinspireerd door de zoek tochten op het strand, die drijf hout leveren voor gebruiksvoor werpen als lampen. OUD-VOSSEMEER - Rithotekst uit Oud-Vossemeer heeft per 1 juli Le pelaar Media Vormgeving uit Et- ten-Leur overgenomen. Gelijktij dig is de naam veranderd in Ritho Communicatie en Media. „De oude naam dateert nog uit de tijd dat we ons vrijwel uitsluitend met het maken van teksten bezig hielden", zegt directeur Rien Tho- lenaar. „Door het woord 'tekst' uit de naam te halen, leggen we de na druk op het totaalaanbod aan com municatieve diensten en produc ten." Alle personeelsleden van het over genomen Lepelaar kunnen aan de slag bij Ritho. Daar werken straks vijftien mensen. De twee bedrij ven werkten in het verleden al nauw samen. Lepelaar had steeds meer moeite om de vele opdrach ten snel en adequaat uit te voeren. GOES Ruilwinkel twee weken gesloten De Ruilwinkel in Goes, waar eu ro's vervangen zijn door punten, is van maandag 16 juli tot maandag 30 juli gesloten. Zaterdag 7 juli is de winkel van 10 tot 16 uur open en op zaterdag 4 augustus is er van 10 tot 16.00 uur een rommelmarkt Dan zijn er spullen te koop voor eu ro's. De opbrengst komt ten goede aan gezelligheid in de winkel. COLIJNSPLAAT Zomeravondconcert brassband Wilhelmina De noordkant van de Voorstraat in Colijnsplaat vormt vrijdag 6 juli, autovrij en wel, het decor voor het zomeravondconcert van Brassband Wilhelmina. Het concert begint om 19.30 uur. Chanel deCoco's verzorgt de muziek tijdens het bal dat rond 21.00 begint. Als het re gent, gaat het feest door in Bistro Zeelandia, ook aan de Voorstraat. KORTGENE Jacco Ricardo brengt foute hits in De Loods De Zeeuwse zanger Jacco Ricardo maakt een campingtour door Zee land met zijn showprogramma de Foute Hits Party. Vrijdag 6 juli staat het podium van Ricardo niet op een camping, maar in café-bar De Loods aan de Kaai- dïjk in Kortgene. Het optreden begint om 21.00 uur en is gratis toegankelijk. HEINKENSZAND Langste braderie van Zeeland in lang dorp Heinkenszand, van oorsprong een flink stuk lintbebouwing, houdt za terdag 7 juli de langste braderie van Zeeland. Op de lange Dorps straat, uitgebreid met de Stations weg, en op de Kerklaan, staan tal van kramen en er is een vrijmarkt Er zijn verschillende demonstra ties, waaronder Street Soccer. De braderie duurt van 9.30 tot 17 uur. tsamstssaassssfssasfssaagaaasssimasississesmmsseaesaa»a LEWEDORP - Voor de veertiende keer houdt de stichting Fun4all een groot verkleedfeest op een lap grond in Lewedorp. Zaterdag 7 juli staat alles op het feestterrein aan de Maalweg in het teken van steampunk. Van de bezoekers wordt verwacht dat ze zich in die sfeer verkleden. Steampunk is de naam van een stroming waarbij het stoomtijdperk wordt gecombi neerd met futuristische fantasieën. Inspriratie kunnen bezoekers op doen in de geïllustreerde werken van Jules Verne, de stripserie The League Of The Exdtraordinary Gentlemen en de film Wild Wild West. Het Feest heeft, behalve een reputatie op het gebied van fantas tische kostumering, een naam hoog te houden als het om livemu ziek gaat. In de pauzes draait op nieuw DJ Ton. De Zeeuws/Brabantse coverband Glam begint kort na 21.00 uur, als het feest begint. Even na midder nacht is het de beurt aan de Bel gische coverband Les Truttes, die naam heeft gemaakt op tal van openluchtevenementen. De show On the Rocks biedt alle genres tus sen gitaarrock en dance. Entree kost 15 euro. Om gasten uit Goes en Borsele te vervoeren rijdt er een bus. Informatie daarover is te vinden op www.hetfeest.net. pullovers v.a. pantalons, o.a.jeans v.a. kolberts v.a overhemdem casual overhemden lange m. v.a. korte mouw v.a. polo shirts v.a. jack's v.a. vesten v.a. bodywarmers voor kostuums v.a.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47