fH ni9nseniinq.ni dinsdag 3 juli 2012 bericht-: I 33 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze tante Rie Bimmel - de Wolf Jan en Coby van Oosten en kinderen - Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere oma Maria Christina Bimmel - de Wolf Frans Lisette Corina Jasja; Jaëlle, Nino Arjan Miranda; Logan Nooit was iets te veel U bezat zoveel liefde En wij kregen allemaal ons deel Er valt een groot gat Op de plaats waar eens Onze dierbare moeder en oma zat U blijft altijd in onze harten voortbestaan Ook al is het heel erg moeilijk Zonder u verder te gaan Een aimabele vrouw is heengegaan Intens verdrietig geven wij u kennis, dat na een afnemende gezondheid toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Christina Bimmel - de Wolf Marie weduwe van Kees Bimmel *Vlissingen, t Oost-Souburg, 20 maart 1928 1 juli 2012 Oost-Souburg: LinekeenArie Arnemuiden: Frans Oost-Souburg: Lisette Corina en Jasja; Jaëlle, Nino Arjan en Miranda; Logan IJsselstein: Leo en Sonja Danny Monica Middelburg: Tineke (in herinnering) Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis "Het AmbachtSveld" voor de liefdevolle verpleging. Correspondentieadres: Fam. van Bodegraven, Westerscheldestraat 15, 4388 VC Oost-Souburg Marie is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 6 juli van 12.30 tot 13.00 uur, waarna aansluitend daar de afscheids bijeenkomst zal worden gehouden. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij, die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Leendert de Rijke echtgenoot van J.L. de Rijke-Meertens, in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Koos, en de kinderen veel kracht en sterkte met dit grote verlies. Kees en Jozien Marie en Cor Liesbeth en Johan (in herinnering) Jo en Corry Bora en Jan (in herinnering) Adrie en Magda Ida en Kees Rineke en Leen Corry en Hans Johan Heieen (in herinnering) Ko Netty Neven en nichten Terneuzen, 1 juli 2012 Met droefheid geven wij kennis dat na een periode van zorg door de Heere van ons is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Johannes van Sluijs echtgenoot van onze zus Leny We bidden voor Leny en haar gezin om Gods nabijheid voor de toekomst. Middelburg: Floor en Ina Dekker Biggekerke: Kees en Joke Dekker Fijnaart: Wim Dekker Meliskerke: Corrie en Evert Janse Willy Dekker-Brasser Bettie Dekker-Poppe Janny en Piet Dingemanse Bruinisse: Catrien en Ad Meliskerke: Nell Kapelle: Riet Wisse-Dekker Grijpskerke: Tini en Kees Francke Meliskerke: Sannie en Andre Stroo Grijpskerke: Piet en Katinka Dekker Neven en nichten Meliskerke, 29 juni 2012 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Joyce van der Weele Sinds 2000 was zij werkzaam bij het Zeeuws Archief als medewerker indiceringsprojecten en digitalisering. Daarvoor heeft zij als vrijwilliger veel .voor het Rijksarchief in Zeeland gedaan. Wij zullen Joyce missen en wensen haar familie veel sterkte toe. Bestuur, directie, medewerkers en vrijwilligers van het Zeeuws Archief Middelburg, 2 juli 2012 En toch telkens weer zullen we je tegenkomen Zeg nooit: het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd dat wij hem moeten missen, berichten wij u het overlijden van BERNARDUS JANSEN VAN GALEN echtgenoot van A. Jansen van Galen-Hibels in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: Nw. en St. Joosland: Middelburg: Middelburg: Lewedorp: A. Jansen van Galen-Flibels Moppie •i** Marian Joshua Daniëlle Vincent Samantha Ben en Ivonne Miranda Marco en Janet Iskander Dien en Helma Dennis en Anshla Djinoah Kayeela Sy en Ingrid Nana Ben is opgebaard in het Rouwcentrum "H. Jobse" Bachweg 2,4337 XD te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen, vrijdag 6 juli van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: A. Coortestraat 6, 4336 DK Middelburg - Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jos van Dalen Jos was voor ons een fantastisch persoon. We verliezen in hem een fijne baas. Zijn kennis, kracht en humor zullen wij missen. Apotheek Breskens zal zonder hem nooit meer hetzelfde zijn. We wensen de familie alle sterkte toe. Alle medewerkers van Apotheek Breskens Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Hij verkoos zijn eigen weg te gaan Henk Klaaijsen Henk is twee jaar lid geweest van onze vereniging Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe; Bestuur en leden schietsportvereniging De Fles Vlissingen, 1 juli 2012 Diep geraakt zijn wij door het onverwachts overlijden van Adri Vrijenhoek man van onze lieve collega Addy. Wij wensen Addy, Chris, Stephan en verdere familie alle sterkte. Collega's ADV van de Zeeuwse Bibliotheek: Ricky, Rosanna, Joyce, Marianne, Fabiola, Nella, Marijke, Victor, Ineke, Danielle, Marianne, Elise, Marian, Ria, Marianne, Annie, Paula, Nelleke, Marjolein, Agnes, Wilma, Antoinette, Maringe. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33