OvarJads/j L 32 Jfamilieberichten dinsdag 3 juli 2012 O IHensenlinq.nl Op dinsdag 3 juli 2012 zijn onze ouders Gerard Minnaard en Rika Minnaard-Neels 60 JAAR getrouwd Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ploegstraat 114444 AJ 's-Heer Abtskerke Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, deel ik u mede dat is overleden mijn zorgzame, lieve vrouw Laurina Geldof - Wondergem ~Rina~ echtgenote van Leen Celdof Oostkapel Ie, 25 juli 1935 t Vlissingen, 30 juni 2012 Vrouwenpolder: L. Geldof Familie Geldof en familie Wondergem bedanken doktoren en verplegend personeel van het Hospice Ter Reede voor hun liefdevolle verzorging. Lepelstraat 24 4354 KH Vrouwenpolder De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 6 juli om 13.00 uur in het Protestants Kerkcentrum, J. de Pourckstraat 2 te Oostkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Kerkcentrum. Geen bezoek aan huis Overleden is onze schoonzuster, tante en oud-tante Rina Geldof - Wondergem Vrouwenpolder: familie Geldof Vlissingen, 30 juni 2012 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Rina Geldof - Wondergem Piet en Nely Wondergem - Geertse Gilles en Adri Geertse - Wondergem Nichten en neven Verdrietig zijn wij omdat na vele jaren vriendschap is overleden onze lieve vriendin Rina Geldof-Wondergem We wensen Leen veel kracht en sterkte toe. Rika en Dirk t Vos Leny en Lein Polderdijk Bets en Cor Abrahamse Serooskerke(W) 2012 Veel fijne herinneringen Verzachten onze omart Voorgoed uit ono midden Maar altijd in onj hart. Intens verdrietig en met pijn in ons hart hebben wij, vóór ons veel te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man en onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter van Boven Piet Yerseke, 31 januari 1952 j" Nieuw en Sint Joosland, 29 juni 2012 Els van Boven - Mol Marco Dennis, Dalia en Fernando Leon en Marti ne Hoge Stelle 19, 4339 AP Nieuw en Sint Joosland De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 5 juli om 14.00 uur in de Nederlands-Hervormde kerk te Nieuw en Sint Joosland, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen van 13.30-13.50 uur. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Als je niet meer leven kan, geef de hemel je leven dan Dan weet je dat je verder leeft, dat je naar rusten vrede streeft Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Jandré Kramer Daan Mijnsbergen Bedroefd, en dankbaar voor alle mooie herinneringen, zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Willem Huizen familie Ch. de Koster-Huizen familie J. Moison-Huizen Wat blijft zijn de herinneringen Bedroefd, maar vol bewondering over hoe hij'met z!n ziekbed omging, nemen wij afscheid van onze lieve zwager en oom Willem Huizen Familie Steijn Verdriet omdat hij er niet meer is. Dankbaarheid omdat hij er was. Mijn grote broer Leen Alewijnse Anneke Frenks-Alewijnse Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en vriendin Ada Wondergem echtgenote van Chris Louws Wij herdenken haar in liefde en dankbaarheid Vlissingen: janna (in herinnering) en Joost Vogel-Wondergem Serooskerke: Adri (in herinnering) en Gerda Wondergem-Louwerse Middelburg: Jan Wondergem (in herinnering) Huizen: Koos Wondergem Bussum: Harmina Vermaat neven en nichten Wij wensen onze familie veel sterkte en Gods' troost toe in deze moeilijke periode Jeremia 45: 5 Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE op Zijn tijd en wijze van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, schoonvader en grootvader Abraham Petrus de Feijter echtgenoot van Jacoba Marina de Feij ter-Waverijn in de leeftijd van 75 jaar. Biervliet J.M. de Feijter-Waverijn Oostburg Koos Driewegen Forra en Rick Marina, Bart Biervliet Jos en Marylin Bram-Peter en Maaike. Leon - in liefdevolle herinnering, Mariëlle, Joost, Jessica, Marijn IJzendijke Ab en Anke Ame, Inge, Julia Axel 30 juni 2012 Tuinstraat 4 4521 BR Biervliet Mark en Miranda Barend, Coenraad, Dingena, Marien De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 5 juli om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantjè 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Beukelsstraat te Biervliet Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen. Tot onze droefheid, maar op Zijn tijd en wijze, heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Petrus de Feijter echtgenoot van Jacoba Cornelia Waverijn op de leeftijd van 75 jaar. Oostburg: F.B. de Feijter (in dierbare herinnering) P. de Feij ter-Haak Zaamslag: B.F. de Feijter J. de Feij ter-van Hoeve Eeklo (B): J.M. de Feijter M.M. de Feijter-Dieleman Zaamslag: J.A. Koopman-de Feijter D.G. Koopman (in dierbare herinnering) Biervliet: A.J. van Cadsand-de Feijter A.I. van Cadsand Goes: M.A.J. Paardekooper-de Feijter J.A. Paardekooper Neven en nichten Biervliet, 30 juni 2012 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde, altijd meelevende zwager en oom Abraham Petrus de Feijter in de leeftijd van 75 jaar. Wij hopen en bidden dat de HEERE onze zuster en tante met haar kinderen en kleinkinderen de kracht schenkt om dit grote verlies te kunnen dragen. Yerseke J.M. van Damme-Waverijn C.J. van Damine M.J. Moerdijk-Waverijn in dierbare herinnering M. Moerdijk in dierbare herinnering KesterenD.M. Waverijn J.J. Waverijn-van Damrae Hoek M.D. Waverijn J.C. Waverijn-van der Slikke Neven en nichten Biervliet, 30 juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32