m
media
35
z
n
mSMESSMÊM
media@wegener.nl
024-3650570
'Straks kunnen toeristen een kaartje kopen en slapen in een ruimtehotel'
Astronaut André Kuipers is optimistisch over de toekomst van de ruimtevaart
Zaterdag 30 juni 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:55
100% TV 11:25 Nederland
op wielen 11:55 SBS 6 Au
tosport 13:00 Tommy Tele
shopping 15:00 Het snoer
om 15:30 Lekker, leuk, le
ven 16:00 De Undercover
Makelaar 17:00 Verbou
wen verkopen
09:00 Watt nu?! 09:30 Vis
TV 09:55 Ondernemend
Nederland 10:00 Medal-
race 10:30 Business-Chan-
nel.nl 11:00 Bedrijf in beeld
11:30 Ruige mannen: Ax
men 12:20 Red Buil Fierste
Ljepper 12:50 De succes
factor 13:00 The Dukes of
Hazzard 13:20 RTL GP Re
tro 13:50 RTL CP: DTM-
Norisring 15:30 The Dukes
of Hazzard 16:30 Wereld
van de binnenvaart 17:00
RTL Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolleke, Lit
tle people, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Brandweer
man Sam, The adventures
of Chuck and friends, Chug-
gington. Burgers' Zoo en
Waarom, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprook
jes, De Schatkamer, Ernst,
Bobbie en de rest, Bassie
Adriaan en de reis vol ver
rassingen, De Freggels, Jun
gle Club, Hallo K3! 10:31
Tel sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 16:50 Stabilo:
Spellingstrijd 17:30 Airline
06:55 Born2Cook 07:35
Airline 08:05 Gossip girl
09:00 Tommy Teleshop
ping 11 :00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 McLeod's daughters
15:55 Rita rocks 16:20 Rita
rocks 16:45 Junior Mas-
terChef
06:01 Disney XD: The sui- Q
te life on deck. Hot wheels "w
battle force 5, Beyblade
Metal Fusion, Pokémon:
Black white, American
dragon: Jake Long, Phine-
as Ferb, The suite life on
deck. Pair of kings, Zeke
Luther, Kickin' it, Kick But-
towski, Inazuma Eleven,The
proud family, De Vervan
gers, Phineas Ferb, Het
Speelplein, The suite life
on deck
18:00 Red mijn verbou
wing, Consumen
tenprogramma
18:00 Ruige mannen: Ax 18:00 Strong medicine,
men, Reality Dramaserie
19:00 De 25 meest bij- 19:00 De politie op je 19:00 The ex-list, Co-
zondere levens- hielen!, Serie repor- medy
stijlen, Amusement tages
18:00 Veronica's fun- fc
niest videos, Amu- 00
sement q
18:05 Border security, q
Reality
19:35 Pawn Stars, Reali-
typrogramma
20:30 Wegmisbruikers!, 20:00 Escape from Ab- 20:00 Gooische vrou- 20:30 Hairspray, Muzika- 20:30 Hawaii Five-O,
Verkeersprogram- solom. Actiefilm wen. Komische dra- Ie filmkomedie Misdaadserie
ma maserie
21:30 De Smaakpolitie,
Consumentenpro
gramma
21:25 Hawaii Five-O,
Misdaadserie
22:40 Hart van Neder
land, Reportages
22:50 Piets weerbericht
22:55 Reportage: Ju
liana, het meis
je zonder gezicht,
Serie reportages
22:00 Herman den Blij- 22:40 Extreme home 22:20 Dark blue, Actie-
ker: Herrie XXL, makeover serie
Culinair program-
23:00 The Unit, Actieserie 23:00 Wrong turn 3:
23:55 The Unit, Actieserie Left for dead, Hor
rorfilm
23:15 Las Vegas, Dra
maserie
00:00 Hero
02:15 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:10 Sons of anarchy 00:50 Saving Grace 00:35 Veronica's closet
01:20 Teleshop 7 01:41 Stoute meiden TV 01:55 Astro TV
01:21 Sneak preview 02:01 Tommy Teleshop- 02:30 The Guardian
05:00 Car tracks ping 04:10 Extreme home
05:30 Woningwijs makeover (h)
05:45 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:10 Las Vegas
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
O
N>
N>
IO
O
ro
w
Escape from Absolom
Gewelddadige sf-gevangenisfilm
met gevangene Robbins (Ray Liot-
ta) medio 2022 op het afgelegen pe
nitentiair eiland Absolom, waar di
verse beroerd geklede groeperingen
strijden om hegemonie. Regie: Mar
tin Campbell. (VS-'94)
RTL 7, 20.00-23.00 uur
Ik omhels je met duizend
armen
Verfilming van het boek van Ro
nald Giphart over een groep be
vriende twintigers die uiteenvalt na
trauma. Regie: Willem van de San-
de Bakhuyzen. (NL-2006)
Nederland 3, 20.30-22.25 uur
Hairspray
Luchtige musical over een gezet
meisje (Nikki Blonsky) dat anno
1962 niets liever wil dan meedansen
in haar favoriete dagelijkse tv-show.
John Travolta vermaakt als haar dik
ke moeder. Remake van John Wa
ters kaskraker uit 1988. Regie: Adam
Shankman. (GB/VS-2007)
Net 5, 20.30-22.40 uur
The boys are back
Bitterzoet drama rond de pieken en
dalen van vaderschap met Clive
Owen als een weduwnaar die zijn
kinderen uit verschillende relaties
wil te herenigen. (AUS/GB-2009)
BBC 2, 21.00-22.40 uur
OVERIGE
07:00 Zeeland NU 07:05 Toos
en Henk, Zeeland de week,
Zeeuwse Zaken, Zeeland ïn vo
gelvlucht 08:00 Zeeland NU
08:05 programmering zoals
tussen 07:05 en 07:56 09:00
Zeeland Nu 09:05 programme
ring zoals tussen 07:05 en
07:5610:00 Zeeland Nu 10:05
programmering zoals tussen
07:05 en 07:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
Nu, Toos en Henk, Zeeuwse Za
ken, OverNieuw, Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 programme
ring zoals tussen 18:00 en
18:55
BUITENLAND
Three
09:00 Braambos 10:00 Eucha
ristieviering 11:00 Zomerbeel-
den 11:20 Tour 2012, Vive Ie
vélo 12:15 Vlaanderen vakan
tieland 13:00 Het journaal
13:25 Het Weer 13:30 Sur les
routes d'Ushuaïa 13:55 Clips
14:10 Sporza: Ronde van Frank
rijk 17:40 Clips 18:00 Het jour
naal 18:10 Groenland 18:30
Dagelijkse kost 19:00 Het jour
naal-Sportweekend 19:40 Het
Weer 19:45 Tour 2012, Vive Ie
vélo 20:25 Schone schijn 20:45
Zoo Australië 21:10 Schone
schijn 21:40 Taxi Vanoudenho
ven 22:10 Witse 23:05 Het
journaal laat 23:25 Het Weer
23:30 Lijn 32
ia
09:00 Zomerbeelden 12:00
Canvas Klassiek 13:34 Program
mering Ketnet 15:00 Sporza:
EK Atletiek Live 20:00 Het jour
naal 20:15 Sporza: Voetbal EK
2012 22:45 Magazine EK Voet
bal 2012 23:15 Braambos
07:00 Breakfast 10:00 The An
drew Marr Show 11:00 Sunday
Morning Live 12:00 Country
Tracks 13:00 Sunday Politics
14:00 Bargain Hunt 14:45
Homes Under the Hammer
15:40 Super Smart Animals
16:40 Who Do You Think You
Are? 17:40 Points of View
17:55 Songs of Praise 18:30
BBC News 18:45 Regional
News and Weather 19:00
Countryfile 20:00 MOTD Live:
The Final 23:15 BBC News
23:30 Regional News and
Weather 23:40 John Bishop's
Britain
07:00 The Pingu Show 07:10
Pinky Dinky Doo 07:25 Timmy
Time 07:35 Chuggington 07:45
Rastamouse 08:00 Barney's
Barrier Reef 08:30 Dennis
Gnasher 08:40 The Scooby-
Doo Show 09:05 Scoop 09:30
Wingin' It 09:50 Shaun the
Sheep 10:00 Friday Download
11:00 Saturday Kitchen Best
Bites 12:30 Escape to the
Country 13:30 MotoGP: Assen
15:00 Athletics: European
Championships 19:00 Oceans:
Red Sea 20:00 Secrets of Our
Living Planet 21:00 The Boys
Are Back 22:40 The Sarah Milli-
can Television Programme
23:10 Mock the Week 23:40
Line of Duty
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze website
Three
Driehoeksfilm over een welgesteld
stelletje (Bily Zane en verloofde Kel
ly Brook) dat strandt op een onbe
woond eiland. De scheepsmaat
(Juan Pablo Di Pace) grijpt de gele
genheid aan en wedijvert met de
baas over de vrouw.
(GB/L/VS-2005)
Duitsland 2, 23.30-01.00 uur
Accidental hero
Een neerslachtige kruimeldief (Dus-
tin Hoffman) dreigt uit te groeien
tot held nadat hij een aantal men
sen redt uit een vliegtuigwrak. Re
gie: Stephen Frears. (VS-'92)
SBS 6, 00.00-02.15 uur
07:20 Aktuelle Stunde 07:50
Die beliebtesten Tierparks in
Nordrhein-Westfalen 08:45
LïndenstraBe 09:15 Kölner
Treff 10:40 Eurovision Young
Musicians 2012 12:15 WDR-
dok: Ferien in NRW - Urlaub auf
dem Land 13:00 DasTraumho-
tel - Dubai - Abu Dhabi 14:30
Paardensport: CHIO Aachen
16:30 ExtraSchicht: Die Nacht
der Nachte an der Ruhr 17:00
GroBstadtrevier 17:50 Türkisch
für Anfanger 18:15 Tiere su-
chen ein Zuhause 19:10 Aktu
elle Stunde 19:30 Westpol - Po
litik in Nordrhein-Westfalen
20:00 Tagesschau 20:15 Das
Glück ist ein Kaktus 21:45 Die
groBe ARD-Weltreise 23:30
Zwei nach Hawaii
07:15 Huge moves 08:05 Mega
world 08:55 How it's made
09:45 Chasing classic cars
10:35 River monsters goes trib
al 11:30 Hogs gone wild 12:25
Bear Grylls' Wild weekend
13:20 Gold divers 14:15 How
it's made 15:10 Auction Kings
16:05 Gl Dough 17:05 Chasing
classic cars 18:05 American
chopper: Senior vs Junior 19:05
Mythbusters 20:00 Finding Big-
foot 21:00 Whale wars: Viking
Shores 22:00 Life on a Wire
23:00 Whale wars: Viking
Shores
07:00 Is it real? 08:00 Megafac-
tories 09:00 Ancient X files
10:00 Air crash investigation
11:00 Seconds from disaster
12:00 Titanic: The final word
with James Cameron 14:00 The
dog whisperer 17:00 Crime lab
18:00 Hooked 19:00 Wild Rus
sia 20:00 Megafactories 21:00
21 st Century Sex Slaves 22:00
Taboo 23:00 Locked up abroad
Animal Planet TIC
07:15 Dogs vs. cats 08:05 The
really wild show 08:30 Dick 'n'
Dom go wild 08:55 Growing
up... 10:35 Dogs/Cats/Pets 101
11:30 O'Shea's big adventure
13:20 Wildlife SOS 14:15 Safari
vet school 15:15 Must love cats
16:10 Animal kingdom 17:05
Max's big tracks 18:00 Snog,
marry, avoid? 18:50 Say yes to
the dress 19:40 All American
muslim 20:35 Dresscue me
21:00 Mob wives 22:001 mar
ried a mobster 23:00 Dr G:
Medical Examiner
07:15 Willi wills wissen 07:40
Rennschwein Rudi Riissel 09:00
Tigerenten Club 09:55 Tages
schau 10:00 Immerwieder
Sonntags11:30 Die Sendung
mit der Maus 12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub 12:45 Wo-
chenspiegel 13:15 Sportschau
live 19:05 Bericht aus Berlin
19:29 Gewinnzahlen Deutsche
Fernsehlotterie 19:30 Linden-
straBe 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort 21:45 Mankells Wallan-
der - Die Cellospielerin 23:15
Tagesthemen 23:28 Das Wetter
im Ersten 23:30 ttt - titel the
sen temperamente
8 .rtl ft to
07:20 Bibi und Tina 07:45 Die
Wilden Kerle 08:10 Löwenzahn
08:59 Anders fernsehen 09:00
Heute 09:02 sonntags 09:30
Evangelischer Gottesdienst
10:15 Die Schwarzwaldklinik
11:00 ZDF-Fernsehgarten
13:00 Heute 13:03 Peter Hahne
13:30 planet e. 14:00 Miscon
ception 15:35 Heute 15:40
Along Came Polly 17:00 Heute
17:10 ZDF Sportreportage
18:00 ZDF.reportage 18:30
Terra Xpress 19:00 heute 19:10
Berlin direkt 19:28 5-Sterne -
Gewinnerder Aktion Mensch
19:30 ZDF EM-Studio 20:45
UEFA EURO 2012 21:30 heute-
journal 21:40 UEFA EURO 2012
22:45 ZDF EM-Studio 23:30
Nickelodeon
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:05 Mia Me 07:30 Sponge-
bob Squarepants 07:55 Lucky
Fred 08:20 Pinguins van Mada
gascar 08:45 Kung fu panda -
Legends of Awesomeness
09:05 Geronimo Stilton 09:30
Fairly odd parents 09:50 Spon-
gebob Squarepants 10:15 Big
time rush 10:40 Transformers
prime 11:05 Power rangers sa
murai 15:35 FernGully: The last
rainforest 16:50 Ned's survival-
gids 17:15 Wingin' it! 17:35
Drake Josh 18:05 Big time
rush 18:30 Life with boys 18:55
iCarly 19:20 Victorious 19:45
Big time rush 20:10 The troop
20:35 Pinguins van Madagascar
21:00 Gigantic 21:20 True Jack
son 21:45 Ned's Declassified
22:15 Victorious 22:35 Degras-
si: The next generation 23:00
Big time rush 23:25 Drake
Josh 23:50 iCarly 00:15 Gigan-
08:00 Get the video 09:35 Rate
the video 10:30 DegrassF.The
next generation 12:10 Teen
mom 2 13:30 Plain Jane (inter
national version) 17:10 Punk'd
17:40 Teen mom 2: Reunion
special 19:30 Caged 20:25
Pranked 20:50 Ridiculousness
21:35 Punk'd 22:00 The Pauly
D project 22:30 Beavis Butt-
head 23:20 Crash canyon 23:45
Gamekings
visé de la RTBF 14:00 Vivement
dimanche 15:30 Flash 15:35
Nec plus ultra 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Acoustic 16:55 Flash 17:00
Kiosque 18:00 TVSMonde, le
journal 18:10 Internationales
19:00 Tendance A19:30 Ma
ghreb-Orient-Express 20:30
Journal de France 2 21:00 Légi-
time défense 22:40 La délogeu-
se 23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40
TV5Monde, le journal Afrique
23:55 Lignes de front
Comedy Central
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:45 Kuifje 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Alfred J Kwak
09:40 Nils Holgersson 10:05
Lucky Luke 10:50 Boes 11:00
Film 12:10 Heidi 12:35 Abra-
KOdabra 12:50 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:10 Sindbad De
Zeeman 14:35 Dommel 15:00
30 Rock 20:05 American Dad
20:35 Tosh.O 22:15 Jeff Dun
ham show 23:00 Seinfeld
08:30 Wielrennen: Tour de
France 09:30 Autosport.
Renault World Series (Nürbur-
gring) 10:00 Atletiek: EK in Hel
sinki dag 411:00 Wielrennen:
Tourde France 12:00 Motor-
sport: Superbike 13:00 Auto-
sport: Renault World Series
Niirburgring 14:00 Wielrennen:
Tour de France 17:30 Atletiek:
EK in Helsinki dag 5 20:00 Euro
2012 show 20:30 Supersport:
WK in Valencia (Spanje) 21:15
Superbike: WK in Valencia
(Spanje) 22:00 Snooker
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Middle East
07:30 Talk Asia 08:00 World
Report 08:15 CNN Market
place Europe 08:30 iReport
09:00 World Sport 09:30 Aim
ing for Gold 10:00 African Voic
es 10:30 The Brief 11:00 World
Report 11:30 World's Untold
Stories 12:00 CNN Presents
13:00 World Report 13:30
Leading Women 13:45 Future
Cities 14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional Desk 16:30 Inside Africa
17:00 Global Exchange 17:15
CNN Marketplace Africa 17:30
Global Exchange 17:45 CNN
Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Open Court
19:00 International Desk 19:30
African Voices 20:00 Interna
tional Desk 20:30 Road to Rio:
A Green City Journey 21:00
Fareed Zakaria GPS 22:00
World Report 22:30 World's
Untold Stories 23:00 Aiming
for Gold 23:30 World Sport
06:20 Continent noir 06:50 Re
flets Sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV
SMonde, le journal 08:40 Stars
parade 09:05 Flash 09:10 Sam
sam 09:15 Les voyages de Bal
thazar 09:20 Woofy 09:25 Les
légendes de Tatonka 09:40
Léonard 09:45 Les p'tits diables
10:10 Iron Man 10:30 Tactik
11:00 Flash 11:10 Le code
Chastenay 11:35 1x5- Des es
paces et des idéés 12:00 Flash
12:05 Partir autrement 13:00
Epicerie fine 13:30 Journal télé-