Jaar de Parade, Artis )f thuis bij Kuipers? i9 reizen reizen@wegener.nl 024-3650360 Zaterdag 30 juni 2012 PARADE De Parade, het enige reizende theater festival ter wereld, is nog dit weekeinde (tot en met morgen, zondag) in het Mu seumpark in Rotterdam. In theatertent De reizende schouwburg, sinds vorig jaar in gebruik, zijn optredens van on der anderen Spinvis, MTG Blont, Ricky Koole 8c Leo Blokhuis, Ellen ten Dam me en Tin men 8c The telephone. Na Rotterdam reist de Parade naar Den Haag (6 t/m 15 juli), Utrecht (20 juli t/m 5 augustus) en Amsterdam (10 t/m 26 augustus). Info: www.deparade.nl KRUIDENTUIN Elke dinsdagavond van 3 juli tot en met 14 augustus zijn er rondleidingen in de fraaie Kruidentuin van het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem. De Kruidentuin is in 1927 aangelegd en her bergt een rijke verzameling oude cul tuurgewassen, van huttentut en hop tot cichorei. Tijdens de rondleidingen is er onder meer aandacht voor het ge bruik van de planten in de mythologie, religie en hekserij. Start rondleiding: 19.00 uur (ongeveer 1,5 uur). Kosten: 7,40 euro per persoon. Vrienden van het Nederlands Openluchtmuseum en museumkaarthouders gratis. Info: www.openluchtmuseum.nl TOUCHDOWN Op zijn weblog scheef hij: Aan de ene kant wil ik graag naar huis, mijn gezin, familie en vrienden zien. Aan de ande re kant wil ik helemaal niet weg, omdat ik weet dat ik nooit meer in de ruimte zal komen'. Morgen (zondag 1 juli) keert André Kuipers na een half jaar ruimte-onderzoek terug op aarde. Op Nederland 1 wordt live verslag gedaan van de touchdown, vanaf 9.30 uur. ZOOMERAVONDEN Dierenpark Artis in Amsterdam is elke zaterdagavond in juni, juli en augustus tot zonsondergang geopend. Tijdens de ZOOmeravonden kunnen kinderen zich laten schminken als hun favoriete dier (van 15.00 tot 17.00 uur), is er aan dacht voor het 'Vergeten dier van de week', geven studenten van het conser vatorium een akoestisch optreden (van af 17.30 uur), is er een live-voorstelling in het Planetarium (19.00 uur), komt er een speciale gast (19.30 uur, deze zater dag Alderliefste) en neemt een gids be zoekers mee op een avontuurlijke avondrondleiding (20.00 uur). Info: www.artis.nl/zoomeravonden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 79