Ar deÏÏec Swinhove Groep Beleidsmedewerker ACCOUNTANTS-ADMINISTRATIECONSULENTEN REGISTERACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Accountants- en Adviesgroep Rijkse Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie met meer dan 100 enthousiaste, gemotiveerde medewerkers verdeeld over 5 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlak van de financiële dienstverlening. Naast het verrichten van accountancywerkzaamheden en het samenstellen van fiscale aangiften, verstrekken wij adviezen op fiscaal, bedrijfseconomisch en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op kleine en middelgrote ondernemingen, vrije beroepsbeoefenaren, alsmede op non profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Wegens groei van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers Voor onze fiscale afdeling zijn wij voor al onze vestigingen op zoek naar: Senior belastingadviseur <fp De werkzaamheden van de Senior Functie-eisen: Belastingadviseur richten zich op het geven van adviezen aan voornamelijk MKB cliënten en het beoordelen van gemaakte belastingadviezen en complexe aangiften. De Senior Belastingadviseur draagt mede zorg voor de totale praktijkontwikkeling en is tevens (mede) verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe opdrachten bij bestaande c.q. nieuwe cliënten. Junior belastingadviseur (fp De werkzaamheden omvatten met name Functie-eisen: Universiteit HBO afgeronde FB opleiding Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie Goede commerciële vaardigheden Enthousiast en ondernemend het samenstellen van fiscale aangiften, het voeren van correspondentie en het onderhouden van contacten met cliënten en belastingdienst en het voorbereiden van adviezen. Opleidingsniveau HBO BE/FE Affiniteit met fiscale wetgeving Enige werkervaring verdient de voorkeur In teamverband kunnen functioneren Voor onze afdeling personeelsadvies in Middelburg zijn wij op zoek naar: Senior salarisadministrateur/loonadviseur <ft) De werkzaamheden van de Salaris administrateur Loonadviseur omvatten het verwerken van salarisadministraties van onze clienten; het adviseren van cliënten op het gebied van (inrichting van) de salarisadministratie, het adviseren over arbeidsrechtelijke zaken, sociale verzekeringen, fiscale regelgeving, subsidieregelingen en juiste toepassing en interpretatie van CAO richtlijnen; het actief uitbouwen van het cliëntenbestand. Functie-eisen: Opleidingsniveau HBO, aangevuld met specifiek kennis door opleiding en ervaring op het gebied van loonverwerking, arbeidsrecht en sociaal verzekeringsrecht Actuele kennis van bovengenoemde wetgeving Ruime aantoonbare werkervaring in het vakgebied Enthousiast en ondernemend Junior salarisadministrateur Functie-eisen: Opleiding op MEAO-BA/ HAVO, MBA, startend met PDL Enige werkervaring verdient de voorkeur Cliënt en resultaat gerichte instelling De werkzaamheden van de Junior Salarisadministrateur richten zich op invoerwerkzaamheden; het verwerken van de de salarisadministraties van cliënten in het systeem; het vervaardigen van salarisstroken, loon- en betalings- verdeelstaten, journaalposten, aangiften loonheffing van eenvoudige salarisadministraties; verzorgen van ziekmeldingen; berekenen van vakantie toeslagen, eindejaars-uitkeringen en overige uitkeringen. Voor alle functies geldt: - Een interessante en brede functie binnen een professionele en resultaatgerichte organisatie. - Mogelijkheden voor vakinhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Guus Blommaert, telefoon 0118-678900. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. Guus Blommaert, Postbus 325, 4330 AH Middelburg of per e-mail: g.blommaert@aar.nl. (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) BEVEILIGING Transportweg 4 4387 PE Vlissingen T (0118) 65 17 50 F (0118) 65 17 65 www.detec.nl deteczld@xs4all.nl Detec Zeeland Beveiliging BV, is een technisch Borg gecertificeerd beveiligingsbedrijf. Wij houden ons bezig met het adviseren, installeren en onderhouden van beveiligingssystemen bij particulieren, bedrijven en overheidsinstellingen. Wij zoeken op korte termijn een monteur beveiliging en een aankomend monteur beveiliging Uw werkzaamheden Aanleggen van alarmsystemen, brandmeldinstallaties, toegangcontrole en camera systemen. Wij vragen Opleiding MTO elektrotechniek Motivatie om via opleidingen de snelle ontwikkeling van de techniek te kunnen volgen Leeftijd monteur beveiliging tussen 25 en 35 jaar Leeftijd aankomend monteur beveiliging tussen 20 en 25 jaar Klantvriendelijke houding Wij bieden Afwisselend werk Goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 10 dagen sturen naar Detec-Zeeland Beveiliging BV. Altud Uv de, buurt De Swinhove Groep is een vooruitstrevende en vernieuwende zorgorganisatie met circa 500 medewerkers en een groot aantal vrijwilligers. We bieden een breed scala aan zorg die aansluit op de wensen van senioren in Zwijndrecht en omgeving. Zoals onze kleinschalige woonvormen die hoogwaardige zorg bieden in een omgeving die sterk lijkt op de vertrouwde thuissituatie. In ons Zorghotel beschikken we over moderne revalidatiemogelijkheden. Maar we zijn ook in de wijk aanwezig! In iedere wijk van Zwijndrecht bieden we services op woon-, zorg- en welzijnsgebied. Daarin werken we nauw samen met andere partijen. Wegens uitbreiding zijn we op zoek naar: Helpenden Niveau 2 Verzorgenden Niveau 3 Kijk voor. meer informatie over deze vacatures op onze. website www.swmhovegroep.nl. Functie-informatie: Nadere informatie over deze vacatures kun je verkrijgen bij Robert van Griethuijsen, telefoon 078-625 55 59 of Janny Baan, telefoon 078-625 55 29, beiden Hoofd wonen en zorg of zie onze website www.swinhovegroep.nl. Sollicitatie: Indien je belangstelling hebt voor één van deze functies, kun je je schriftelijke sollicitatie CV bij voorkeur per email sturen naar personeel@swinhovegroep.nl of per post naar de afdeling P&O, Plantageweg 3, 3333 GZ Zwijndrecht. NB: Sollicitanten die niet in het bezit zijn van een diploma Helpende zorg/zorg&welzijn niveau 2 met werk- en/of stage-ervaring in de ouderenzorg of een diploma Verzorgende niveau 3, worden niet in behandeling genomen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Swinhove Groep, Plantageweg 3, 3333 GZ Zwijndrecht, www.swinhovegroep.nl MIDDELBURG GOES SEROOSKERKE (W) VLISSINGEN ZIERIKZEE Voor het cluster Civieltechniek zoeken wij per direct een: (36 uur p/w) HBO CT of AET max. 3.819,- bruto per maand Nieuwsgierig? f Kijk voor de volledige vacatureomschrijving en de sollicitatieprocedure op www.reimerswaal.nl en www.zeelandwerktni. Je kunt hier ook solliciteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57