Colofon ImI i ~v Familieberichten 46 I familieberichten zaterdag 30 juni 2012 dlensenlinq.nl Verslagen in het zicht van het behageld voorjaar. Dan lijkt op het einde van deze dag, de lucht als voor eeuwig open. En het besef dat afscheid van alles wint. Maar de grote belangstelling en het medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn vader Jan van den Broeke Heeft veel indruk op mij achtergelaten en is voor mij een enorme.steun geweest in deze moeilijke periode. Langs deze weg wil ik u allen mijn-dank betuigen. Namens, Michel .van dën.Broeke. OöstTSbuhurg, juni 2012 Paul Minderhoud Dat zo velen geraakt zijn door het verlies van onze lieve man en vader heeft ons ontroerd. Wij willen u bedanken voqriÉlê blijken van medeleven zowel tijdens zijn ziekte dis na zijn overlijden. Helaas is het voorgons onmogelijk om iedereen srsoonlijk te bedanken. .eli|terke, juni 2012 Leny Floris Martijn lülV, Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van mijn broer en onze oom Ko de Baar aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan en willen u hier hartelijk voor bedanken. Namens de familie: T. Boonman-de Baar Driewegen, juni 2012 zoveel kaarten zoveel warme woorden Non ti scordar dl me Vergeet mij niet Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voorde hart\>envarmende belangstelling en medeleven na bet overlijden van mijn man, onze vader en Nonno Gen nam Pecoraro - Rino - Betsy Meertens Franco A/bertina Pecoraro- van Raa/ten en kinderen Si/via Pecoraro Frans van den Bossche en kinderen Terneuzen, juni 2012 Er is nog zomer en genoeg wat zou het loodzwaar tillen zijn wat een gezwoeg als iedereen niet iedereen terwille was als iedereen niet iedereen op handen droeg Judith Herzberg Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en het betoonde medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze zo geliefde man en (schoon)vader Ed van Hese Het doet ons goed te weten dat hij ook voor anderen zoveel heeft betekend. A. Speckmann Thomas en Mieke Laurens en Ebrineke Lotte en Rémy 30 juni 2012 's-Heer Abtskerke Troost. Wat simpele, lieve woorden. Zoveel warmte bij een kil verlies. Uw reacties, kaarten, brieven of uw bezoek na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw Adriaantje Dubel - Verheij Adrie waren vaak hartverwarmend en voor mij een grote steun. Het is fijn te ervaren dat zovelen van haar hielden en waardeerden. Hiervoor mijn oprechte-dank. Co Dubel Zierikzee, juni 2012 Wees lief voor mekaar en hou van mekaar Mies Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze allerliefste moes, oma en opoe Mies de Witte-Hoogerland Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, de bloemen en de telefoontjes. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Het heeft ons ontroerd en gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, mijn dochter, onze zus en schoonzus Karin de Bruin - Koppelaar We willen langs deze weg iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes. Het doet.ons goed te weten dat zij niet alleen voor ons veel heeft betekend, maar ook voor zovele anderen. Ton de Bruin N. Koppelaar Broers, zussen en Schoonzussen Goes, juni 2012 Niemand staat stil bij het woord Samen, maar het is een groot gemis als dit woord uit je leven verdwenen is. ledereen die, op welke manier dan ook, heeft laten blijken zich betrokken te voelen bij het overlijden van Johan Borg willen wij hiervoor hartelijk bedanken. Joke de Haas-Meulmeester Familie de Haas Familie Borg Vlissingen, juni 2012 Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen, het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij u op deze wijze laten weten dat wij ontroerd zijn door de overweldigende belangstelling, brieven, kaarten en warme woorden bij het afscheid van onze lieve moederen oma Truus Mechielsen-den Hamer Hoe zij in het leven stond en met haar medemens omging was voor ons gewoon,maar u allen heeft ons doen beseffen dat ze wel heel bijzonder eri geliefd was. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat zij niet alleen voor ons, maar voor velen zoveel heeft betekend. Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van onze moeder en oma Jo Wolfert-Verberkmoes zijn we u allen zeer dankbaar. Jan en Marlies Wolfert Martijn en Kimberley Marijke Pleunie en Leo de Preex Carina Michel en Daniëlle Jack j Marnix f a Hoek, juni 2012 Een hand, een woord,"een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van Hubrecht Drijdijk Hiervoor onze oprechte dank. Familie Drijdijk Retranchement, juni 2012 Het is onmogelijk om iedereen te bedanken. Het heeft ons ontroerd dat zo veel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens zijn korte ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Bram Nieuwenhuize Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes. Het doet ons goed te weten dat hij er niet alleen was voor ons, maar ook voor zo veel anderen iets heeft betekend. Aline Nieuwenhuize-Zeegers Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, juni 2012 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, juni 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v.'telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@Wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46