tér O De Uitvaart Informatie Hulplijn O IT1ensenlinq.nl zaterdag 30 juni 2012 familieberichten I 45 Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, Gezang 390:3 Na een dappere doorstane ziekte is overleden onze sterke, zorgzame en altijd belangstellende moeder, oma en overoma Johanna Vogel-Huijsen Gl£) Willem Vogel 10 juni 1991 Borssele, 7 augustus 1925 Sint Laurens, 28 juni 2012 Wat zullen wij haar missen. Sint Laurens: Wim en Corrie Vogel-de Witte Jolanda en Iwan Nima, Adan Corina en Martijn Casper, Tijmen Meliskerke: Klazien en Vinus Matthijsse-Vogel Mariska en Peter Annemiek en Martin Rik, Denise Ronnie en Mirjam Iris, V Oost-Souburg: Johan en Ella Vogel-Melse Jodie en Ronald Toby Sint Laurens: Piet en Lis Vogel-Wolfsen Josie en Jan Johnny Sophia Kerklaan 16 4333 KS Sint Laurens Moeder is Thuis. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 30 juni van 15:00 tot 16:30 uur in haar huis aan de Kerklaan 16 te Sint Laurens. Dinsdag 3 juli om 10.45 uur is de herdenkingsdienst, waarin wij onze dankbaarheid tonen voor haar leven, in de Geref. Kerk aan de Noordweg 372 te Sint 4-aurens. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Een woord van dank aan de medewerkersisters van Zorgstroom voorde liefdevolle verzorging die zij van hen kreeg. in vol vertrouwen op Gods' genade Heden is overleden onze lieve schoonzus en tante Jo Vogel-Huijsen weduwe van Willem Vogel A.Huijsen-Mulder J. Huijsen (in liefdevolle herinnering) Zwagers en schoonzussen Vogel in liefde verbonden met allen die ons zijn voorgegaan neven en nichten We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe. 28 juni 2012 bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriendelijke en gastvrije buurvrouw Jo Vogel we zullen haar missen. de buren: de Wolf Gideonse Karelse v.d.Broeke Daane Barentsen Roosenburg Bakker st. Laurens 28junh2012 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Jo Vogel - Huijsen Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Koersbalgroep Sint - Laurens Door omstandigheden later geplaatst Mijn tijden zijn in Uw hand. Ps. 31 16a Plotseling is door de Heere uit ons midden weggenomen, onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Anneke van Vliet-Voskuil Zij is 66 jaar geworden. Vlissingen Laura en Eddy Dirks-Voskuil Edwin Anne Krabbendijke Johan en Ineke Voskuil-Berting Monique Jeanette, Noa Oost-Souburg Els Voskuil en Ronald in t Veen Wesley Byron Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze schoonzus en tante Irma We zullen haar missen. Dorothea en Anja André en Els neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Ronald Kistenkas De heer Kistenkas is in de periode 1992 - 2004 werkzaam geweest bij de voormalige directie Infrastructuur en Vervoer van de Provincie Zeeland in de functie mede werker objectbediening en medewerker reprografie. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich gedurende deze periode heeft ingezet voor de Provincie Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie n Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen en de vele kaarten na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Johan van Iren willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. E.J. van Iren-de Viet Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2012 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-orria Elizabeth Visser-Dekker zeggen wij u oprecht dank. Temeuzen: J.E. Dingemanse-Visser J. Dingemanse Benthuizen: A.F. Vlasblom-Visser C.H. Vlasblom Middelburg: E.E. Bakker-Visser E.G. Bakker Klein- en achterkleinkinderen juni 2012 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling, de lieve woorden, kaarten, telefoontjes, e-mailtjes, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man, onze vader en opa Ger Bom Het heeft ons goed gedaan, dat hij bij zo velen geliefd was. Addy Bom - van Oeveren Jeanette en Jos, Brian, Marrit Marianne en Guido Kapellen (B), juni 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm darrook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Leontine Steketee-Angenent Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Bas en de kinderen Kapelle, juni 2012 ruus Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze ma, oma en ouwe omaatje 2>raamse-JMinnaard is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te mogen ontvangen, in de vorm van uw aanwezigheid, kaarten, bloemen, telefoontjes en woorden van troost. Hieruit blijkt hoe u allemaal Truus een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Familie Braamse 's-Gravenpolder, juni 2012 UITVAARTZORG DE VLIEGER info@uitvaartdevtieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterl3nd 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45