4 DvsrJadari Henk Klaaijsen t 44 'familieberichten zaterdag 30 juni 2012 m iïlensenlinq.nl Je hebt je keuze gemaakt, we hopen dat je nu rust hebt gevonden. Verdrietig zijn we met het overlijden van onze lieve vader, opa en mijn zoon 24 april 1946 28 juni 2012 Dennis en Louise Klaaijsen Jenna, Heidi Ben en Leonie Klaaijsen Owen, Devin Anne en Sjoerd Klaaijsen - Bliek Jannetje Klaaijsen - Hoste Mia van den Nieuwelaar Correspondentieadres: Puccinilaan 30 4384 MK Vlissingen U krijgt de gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 juli van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie wordt gehouden op woensdag 4 juli om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 j te Middelburg. Na de dienst is er een informeel samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer Henk Klaaijsen Vaarwel grote broer Dokkum: Tonny en Pietie KLaaijsen-de Jong Groede: Piet en Annelies Klaaijsen-Inghels Groede: Jeanine KLaaijsen en Piet Michielsen Clinge: Willy Klaaijsen en Andre Buijs Neven en nichten Velen van ons hebben jou recent nog gesproken. Vaak was je er bij, bij de feestjes, het surfen en het klussen. Je was actief en sportief. Henk, wij zullen jouw aanwezigheid missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Vanwege Pepijn en Corinne, Werner en Patricia, Jochem, Pim en Mariska. Tom en -Noor, Yoeri, Stefan en Ellen, Henk en Noleen, Lars en Annemie Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega H.A. Klaaijsen (Henk) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loódsencorporatie Scheldemonden F.|.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 29 juni 2012 Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit H.A. Klaaijsen (Henk) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Vlissingen, 29 juni 2012 In het huis mijnes Vaders, zijn vele woningen. Met verdriet in ons hart, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve vader en opa Willem Huizen in de leeftijd van 84 jaar We zullen hem als man, vader en opa heel erg missen. Goes: A. Huizen - Steijn Zoetermeer: Rina en Romin Mitchell, Alyssa Yerseke: Joke en Jacques Valerie Goes: Kees en Judith Goes, 29 juni 2012, St. Maarten in de Groe Nieuw adres: Laantje van Westdorp 1, kamer 201, 4462 AS Goes Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 3 juli van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De eucharistieviering zal worden gehouden op donderdag 5 juli om 10.30 uur in de parochie kerk O.L.V. Hemelvaart, Hoofdstraat 58 te Ovezande. De crematie zal om 12.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis dat na een laatste moeizaam levensjaar, rustig is overleden op 98 jarige leeftijd, onze lieve vader, opa en overgrootvader Cornell's Johannes Hollestelle sinds 10 augustus 2007 weduwnaar van Cornelia Hollestelle-Versluis Kortgene 1-2-1914 t Goes 29-6-2012 Goes: Piet en Bep Hollestelle Corné Lianne en Hans, Davy Vlissingen: Lia en Hans Borgs Ranjan en Rebanna Surekha en Michel, Lois Onze dank gaat uit naar het personeel van Curadomidie hem zijn laatste jaar liefdevol hebben verzorgd. Correspondentie adres: Anthony Edenlaan 32 4463 JC Goes De rouwdienst; waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 3 juli 2012 om 14.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes. Aansluitend is de begrafenis om 15.00 op de Algemene begraaf plaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Zo resten ons dan: geloof en hoop en liefde. Deze drie. Maar de liefde is de grootste. Auch wenn alles aufhört - Glaube, Hoffnung und Liebe nicht Diese drei werden immer bleiben; doch am höchsten steht die Liebe. 1 Korintiërs 13:13 Met gevoelens van machteloosheid en diep verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze liefste vader, zoon en schoonzoon Jacobus Dirk van Dalen - Jos- Rotterdam, 12 augustus1957 Philippine, 28 juni 2012 Ute van Dalen-Schreiter Matthias en Marian Sebastian Franziska Alexandra C. Goudswaard-van Geloven I.A.M. Drechsler Mede namens broers, zussen en verdere familie. Waterdijkbos 16 4553 DB Philippine Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 2 juli van 19.30 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst, met aansluitend samenzijn, zal plaatsvinden op donderdag 5 juli om 14.00 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart hebben ontvangen, dan vragen wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter en goede vriend Jos van Dalen Ook zullen wij zijn gevatte teksten en humor enorm missen. Wij leven mee met Ute, Sebastiaan, Matthias, Alexandra en Francisca en overige familie leden. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vrienden Achterkamer Goes Leo, Jan, Albert, Arjen, Paul F., David, Edwin, Frank, Geert-Jan, Henk, Jan-Pieter, Karei-Jan, Marcel, Machiel, Paul de B., Peter, Piet, Jan-Henk, echtgenotes Na een slepende ziekte is overleden onze oud-voorzitter Jos van Dalen Jos was vanaf zijn komst naar Zeeland in 1984 lid van het departement en vanaf 1994 tot 2004 voorzitter. Wij verliezen in hem een voorvechter voor een eerlijke en doelmatige farmacie en een aangename, betrokken en humoristische collega, en wensen Ute, Alexandra, Franziska, Sebastian en Matthias alle sterkte toe in de komende moeilijke tijd. Namens de leden en het bestuur van Departement Zeeland der KNMP, Piet Ballus en Bob Eefting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44