eri 33 'M I zaterdag 30 juni 2012 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 6o of 65 jaar geleden el kaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet Op 2 juli zijn Henk Guiran (86) en Neel Guiran-Slabbekoorn (83) 60 jaar ge trouwd. Zij leerden elkaar kennen en kregen verkering in Krabbendijke, waar de oudere zus van Neel omging met een goede vriend van Henk. Henk en Neel heb ben drie kleinzonen en een kleindochter en ze onderhouden nog zelf hun huis en sier- en moestuin aan de Roelshoek in hun woonplaats Krabbendijke. Vrijdag 6 juli houden ze een receptie in De Meiboom. Dit is Benthe Corianne Yvette van Oosten. Ze is thuis in Heinkenszand geboren op dinsdag 19 juni 2012. Haar lengte was 51 centimeter en haar gewicht 3660 gram. Yfke (3 jaar) is haar grote zus en haar trotse ouders zijn Jack en Petra van Oosten. Op dinsdag 5 juni werd Hugo Schuil geboren in het Ad miraal de Ruyter Ziekenhuis in Goes. Na een moeizame start gaat nu alles goed. Op de foto wordt Hugo vastge houden door zijn zus Vera (6 jaar) en broer Tigo, die op 9 juni 4 jaar is geworden. De trotse ouders zijn Marcel en Brenda uit Westkapelle. tmmiï m Stuur uw foto's van de heu gelijke gebeurtenis van ko mende week naar eindredactie@pzc.nl. Stuur ook de gegevens mee: ge boorte- of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de ^jubilarissen of de naam van de pasgeboren baby plus die van de ouders, broers 'en zussen; woonplaatsen, geboorteplaatsen en in het geval van een huwelijksjubi leum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie ^hebben van 300 dpi. Dat betekent een totale groot- te van minimaal 500 kb. Yasmijn Bracke uit Goes met haar pasgeboren zusje Juliet. Juliet is ge boren op zaterdag 23 juni om 07.57 uur in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis in Goes. Haar ouders zijn Martijn en Brenda Bracke. Juliet woog bij de geboorte 3370 gram en is 49 centimeter lang. Peetoom en peettante zijn Raoul en Miranda van Rattingen en de grootouders zijn opa en oma Van Rattingen en opa Willy Bracke en oma Bracke. Op 27 juni was het Vlissingse echtpaar Bakker-Klap 60 jaar getrouwd. Burgemeester René H. Roep en zijn vrouw brachten het echtpaar een bezoek op deze feestelijke dag. Oma Marja Hanning stuurde deze foto in van haar klein zoon (Berend Roelfs) Levi Meulmeester, op 13 juni gebo ren in Arnemuiden. Ouders Janpieter en Kim Meulmees- ter-Hanning en broer Julian zijn heel blij met zijn komst. Lars Dekker is geboren op 23 juni in het ouderlijk huis in Vlissingen. Hij kon niet meer wachten, in een paar uur was hij er. Zijn lengte was 50 centimeter en zijn gewicht 3265 gram. Lars is het eerste kind van Harm Pouw en Jolanda Dekker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33