Verhuizen 23 Brede school Geuzennest in Biervliet op tijd klaar Ivens nieuwe directeur Bezoekersmanagement pekaar Open tuin vrijdag 29 juni 2012 Begin augustus, de week vóór opening van het nieuwe schooljaar, worden puntjes op de i gezet. Maar (een deel van) de inventaris van 't Zand is de afgelopen dagen over gebracht naar De Werf. De beste spullen van de twee scholen zijn voor De Zeester. Soraya vist met haar tenen een snoepje uit een bak water tijdens de 'Olympische Spelen', terwijl Laura (links, roze shirt) toekijkt, foto's Mark Neelemans Stelconplaten Trommelkassen.-n Mcgalcgels 100x100 Vele soorten grind split bestratingimaterlalen bv Scholieren van De Maatjes en De Komme hoeven in augus tus niet met hangende poot jes terug naar hun oude scholen. Brede school 't Geuzennest is op tijd klaar, verzekert woordvoerder Daniël Rouw van Terneuzen. „De school is half augustus ge- msBUKÊassmsoBtesssssaaaagaaBSStaaegmaasseawss MEEST CELEZEN 1Veiling machines De Feijter. 2. Start sloop Kop van Noordstraat. 3. DNA Terneuzen gepresenteerd. STUUR UW TIPS NAAR redtern@pzc.nl SCHOONDIJKE - Kijktuin Juust Wa'k Wou van Kees Jacobse is zon dag open van 11.00 tot 17.00 uur. Ja cobse speelt daarmee in op de eer ste Landbouwdag diezelfde dag in Schoondijke. De kijktuin werd vo rig jaar uitgeroepen tot 'mooiste liefhebberstuin van Nederland'. bruiksklaar, inclusief bibliotheek en andere ruimten. Het school plein is dan ook te gebruiken, maar enkele paden naar de school- ingang zijn dan waarschijnlijk nog niet af Scholieren en leerkrachten moeten dan tijdelijk via een zij-in gang naar binnen", verklaart door Sheila van Doorsselaer HULST - Nicole Ivens is de nieuwe directeur van Stichting Bezoekers- management Hulst. Zij volgt Jan van Puyvelde op die - na een statu tair maximale bestuurstermijn van negen jaar - onlangs zijn functie heeft neergelegd. Ivens (55, dochter van de bekende Hulster organist Jo Ivens) is al ja ren werkzaam in het bankwezen. Als geboren en getogen Hulsterse is ze trots op haar stad en had ze al langere tijd de wens iets wezen lijks voor Hulst te betekenen. Die kans krijgt ze nu. Leden van de Stichting Bezoekersmanagement kenden haar ambitie en zodoende is ze gevraagd voor de functie waarbij ze onder meer de lijnen uitzet voor bezoekersmanager Mo nique de Bruijn. Ivens wil de aan trekkelijkheid van de binnenstad Rouw. De gemeente heeft het plan om - ondanks protesten uit het dorp - twee woningen vóór de school aan de Braakmanlaan te bouwen nog niet opgegeven. Rouw geeft wel aan dat nog met een woningcorporatie wordt over legd over invulling van de ruim- behouden én uitbreiden voor de bezoekers. „Als eerste ga ik bekij ken hoe we de Nieuwe Bierkaai nog aantrekkelijker kunnen ma ken." Nicole Ivens. ten, die de basisscholen De Kom me en De Maatjes achterlaten. Het is de bedoeling dat beide schoolgebouwen vóór het eind van het jaar tegen de vlakte gaan. Er mogen woningen op de open plekken komen, maar of de markt ruimte biedt, is nog erg onzeker. AXEL Kruising Kanaalkade Nassaustraat gevaarlijk Het kruispunt van de Kanaalkade met de Nassaustraat in Axel is ge vaarlijk voor fietsers. Het PvdA- raadslid Jack d'Hooghe spreekt van een 'onduidelijke en onoverzichte lijke situatie', die maatregelen ver eist. Vooral voor fietsers die vanuit de Nassaustraat de Kanaalkade willen oprijden ontstaan vaak hachelijke situaties, constateert d'Hooghe. Hij vraagt het college van burgemees ter en wethouders de situatie na der te bekijken en een veilige oplos sing te zoeken. TERNEUZEN Programma Wijkdag Serlippens gewijzigd Vorige week is langs verschillende kanalen gemeld dat er morgen, za terdag, een wijkdag plaatsvindt in de Terneuzense wijken Serlippens en Noordpolder. Het programma voor deze dag is gewijzigd. De zes kamp en de barbecue gaan niet door wegens te weinig aanmeldin gen. De opening van speeltoestel len om 15.00 uur bij De Twijn gaat wel door. TERNEUZEN Inloopzondag welzijn ouderen in De Veste In De Veste aan het Oostelijk Bol werk 22 in Terneuzen is zondag van 14.00 tot 17.00 uur een inloop middag. De organisatie is in han den van stichting Welzijn Ouderen Terneuzen. Voor bezoekers staat een kopje kof fie of thee klaar. Ook kan er wor den gesjoeld, gekaart of andere spelletjes worden gedaan. De en treeprijs is één euro. U maakt gepasle indruk op jemel van het comfortabele safety-sensors, navigatie en iin nu zelfs verkrijgbaar met De Volvo S60 en V60 voldoen vanaf nu nog beter aan uw lease-eiser uw klanten en collega's met het elegante Scandinavische design. U interieur en zijn dynamisch karakter. Dankzij Volvo Sensus controleert audio zonder enige moeite. Het ultieme rijgenot. En de S60 en V60 20% bijtelling. Zo kunt u ook fiscaal genieten, In de Volvo S60 en V60 draait Volvo S60 v.a 32.995 en Volvo V60 v.a. 3-» 695 incl blw. excl kosten niklaam- 629 p mexcl. blw en brandstol. o.b v Full Operational Lease. 60 mnd. 20.000 ke Wijzigingen voorbehouden. Gem. verbruik: 4,3 - 10,2 l/tOO km (23,3 - 9.6 km/I), gem CO. www.cappendijk.nl Cappendijk Auto's Terneuzen B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 67