Van het pakhuis 61 wonen ♦G. van »oven vrijdag 29 juni 2012 Hülsta combineert slaapcomfort en droomslaapkamers Ontspannen slapen hoeft geen droom te zijn zegt Hülsta over het Hülsta-DU- Os slaapsysteem. Met de exclusieve meubelpro- gramma's Elumo II en Cu- 3 taro wordt de slaapkamer ook nog eens een echte blikvanger. De combinatie van een verstelbare lattenbodem en een optimaal matrassysteem garan deert een gezonde nachtrust voor een betaalbare prijs, zegt het be drijf. De Hülsta lattenbo- dems dragen niet voor niets het predicaat "Pre mium Product" als het om materiaal en service gaat. Zo voorkomt een groene beschermlaag vochtopna- me, waarmee ook de elas ticiteit tot in lengte van ja ren verzekerd blijft. Dat werkt stabi liserend en verhoogt de levensduur van de lattenbodem, waarop hülsta een garantie van 12 jaar geeft. Mooie oplossing voor lastige plinten in de keuken De plint in de keuken is eigenlijk een noodzakelijk kwaad. Niet overal zijn ze even mooi gemonteerd of hangen ze er maar wat bij. De keuken zou ook op zijn poten kunnen staan, zonder plint, maar dan moet men veel meer moeite doen om de vloer van de keuken schoon en hygiënisch te houden. Een goed afsluitende plint houdt stof en vuil tegen en zeker in een keuken is dat het laatste wat men sen willen. Maar het kan mooier. Over dat pro bleem heeft Siematic nagedacht en er een mooie oplossing voor gevon den. En dus heeft SieMatic de plint ook mooier gemaakt: hoogglanzend spie gelend, waardoor het net lijkt alsof er geen plint is en de vloer onder de keukenkasten doorloopt. Dat is een van de innovaties van de nieuwe SieMatic BeauxArts.02 keu kenserie. Ontworpen door de Ameri kaanse designer Mick de Ciulio in sa menwerking met de designafdeling van SieMatic. Een frisse geur in het toilet en de badkamer in een modern design Geberit is Europees marktleider op het ge bied van sanitair technolo gie en biedt met de Gebe rit DuoFresh een innova tieve oplossing voor het verwijderen van vieze luchtjes op het toilet. On aangename toiletluchtjes worden direct vanuit de toiletpot verwijderd middels één druk op de knop, die zich achter de bedienings plaat bevind. De Geberit Sigma40 bedienings plaat is ontworpen door Christoph Behling en is naast de bestaande kunststof uitvoering in zwart en wit nu ook in glas verkrijgbaar in de kleuren wit, zwart en um bra (donkerbruin). De be dieningsplaat is los van de wand bevestigd. De scha kelaar, om de geurafzui- ging in te schakelen, is ge makkelijk bereikbaar ach ter de bedieningsplaat en k- nauwelijks zichtbaar. Het geheim van de frisse lucht in de badkamer of toiletruimte zit achter de muur verborgen. De knop achter - de bedieningsplaat activeert het geurzuiveringssysteem achter de muur. Dit systeem maakt gebruik van een actief koolstoffilter om de lucht uit de toiletpot te zuiveren en vervolgens weer vrij te laten. TOTAAL INSTALLATEUR ALLES IN ÉÉN HAND www.vanbovenkeukens.nl Tramstraat 1-3 (centrum). Kqudekerke, Tel. 0118-551681 Vrijdcgcvopti fcoocc.-ond (zoterdogmidciog gestoten) Waar: Sint Sebastiaanstraat 2A, Middelburg Woonoppervlak: ca 40 m2 Indeling: woonkeuken op eer ste verdieping; hal annex slaap kamer, toilet en badkamer op begane grond; kelder als werk plaats. Bijzonderheden: Pakhuisje in zeer slechte staat; bovenbouw deels op buurhuis; gemeente akkoord met woonbestemming Bij koop inbegrepen: bouwver gunning en bouwtekening. Oorspronkelijke vraagprijs: 75.000 euro Gekocht voor: 70.000 euro Gekocht via: Maat Kuzee Makelaars De vorige eigenaar, afkomstig uit Hong Kong, liet - na een mislukte poging tot verbouwing - een ruïne achter. Vooraleer van de zolder een woonkeuken kon worden gemaakt moest ook de hele dakconstructie worden vernieuwd. De bouw startte met het droogleg gen en waterdicht maken van de kel der. Nadat een nieuwe vloer was ge legd, met glazen doorkijk, kon de kelder als werkplaats en de begane grond als hal annex slaapkamer wor den ingericht, met ook nog een bad kamer en toilet. door Henk Postma Kijkers volop. Maar als ze eenmaal binnen waren, dan schrokken ze zich rot. Geen hond die de ruïne, verborgen aan een smal straatje in het hart van Middelburgs binnenstad, wilde kopen. Tot Arie Weezepoel, net terug van een jarenlang verblijf in Japan, er via inter net tegenaan liep. Hij zocht een 'rustige ruimte, waar je tot je zelf kan komen', iets dat klein, overzichte lijk en betaalbaar was. En dacht meteen: „Prima plek. Hier kan ik wel wat mee." Het kostte hem een jaar om het volledig verval len pakhuisje aan het Sint Sebastiaanstraat- je te verbouwen tot een degelijk, en goed be woonbaar huisje. In november nam de gebo ren Vlissinger het in gebruik als zijn nieuw Middelburgse thuis. Hoe klein het woninkje ook oogt, voor de 6o-jarige Arie Weezepoel biedt het leefruim te genoeg. In de hal kijk je bij binnenkomst meteen door twee glazen vloerdelen het kel dertje in. Daar beoefent hij zijn hobby: het maken van glas-in-lood versieringen. Diezelfde hal is meteen ook zijn slaapkamer, ook al zie je dat pas wanneer hij zijn opklapbed van de muur trekt. Achterin twee deuren, één die naar de badkamer, en de ander die naar het toilet toe leidt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 50