D 2 I ITALIAANSE EXTRA HOGE KORTINGEN! O lüHUi E3 1 O O 2 i— X Vil u rlv '11 vrijdag 29 juni 2012 DESIGNKEUKENS WWW.LIVINSTYLE.NU MIDDELBURG - mij zijn Uun. ualnntir gnbttn een 9 t/m zi juli - V I N II LU Nieuwe Luce serie voor inbouwovens en kookplaten Hotpoint introduceert een nieuwe serie Luce-in- bouwovens en -kookpla ten. Deze biedt avant-gar- distische oplossingen en exclusieve functies. Denk hierbij aan energiebespa ring, flexibiliteit, stijl, ge bruiksgemak en goede prestaties. De Luce-serie combi neert design met geavanceerde tech nologie. Met glas en roestvrij staal creëerde Hotpoint een strakke, ele gante look. Dankzij het revolutionai re Dual Flow-systeem is elk recept tot in perfectie te bereiden. Dit ven tilatiesysteem in ovens laat hete lucht in alle rich tingen circuleren - van links naar rechts en van boven naar beneden. Zo is de oven op alle plekken op temperatuur. De elek tronische controle zorgt voor minimale tempera tuurschommelingen. Hierdoor blij ven smaak en voedingsstoffen opti maal behouden. Ook zijn de warme en koude luchtstromen van elkaar gescheiden. Daardoor is ook de deur aan de buitenkant een stuk minder warm. Nieuwe houthaard van Barbas op milieulijst Hierboven: een golfje op de muur geeft aan tot waar het wa ter kwam tijdens de Ramp. Rechts: emaille familiestukken in een tuinkast, het kopje met de zeepokken dat uit het slib ge red werd. foto's Mechteld Jansen De nieuwe houthaard van Barbas- staat, de Energa, staat op de milieu- lijst van Agentschap NL. De Energa van Barbas staat op die lijst vanwe ge de schone verbrandingseigen schappen van de houthaard als ge volg van het schuimkeramisch filter waarmee het fijn stof tot ver onder de (toekomstige) norm wordt gere duceerd. Het keramisch filter is een ontwikkeling van Interfocos, produ cent van de merken Barbas (hout haarden) en Bellfires (gashaarden). Op de milieulijst staan circa 360 be drijfsmiddelen die in aanmerking ko men voor MIA (Milieu Investerings aftrek) en/of Vamil (Vrije Afschrij ving Milieu Investeringen). Dit zijn investeringen die echte milieuwinst opleveren en bovendien van de be lasting mogen worden afgetrokken. Ondernemers mogen bij de aan schaf van een Energa namelijk 13,5% van de helft van het investe ringsbedrag aftrekken van de winst MIA en 75% van het hele investe ringsbedrag willekeurig afschrijven (Vamil). Wie: Ineke Boot Waar: Weststraat 27, Nieuwerkerk Medebewoners: Ben (Ineke's man), zonen Jonathan (21), Olivier (18), doch ter Naomi (13).en niette vergeten, schildpadpoes Bruun (2). Laatste aankoop: zinken goten Favoriete winkel: „Naar woonwinkels ga ik heel weinig. Ik hecht aan mijn oude spulletjes en vaak maken we zelf wat. Als ik toch eens wat nieuws wil, slaag ik vaak goed bij De Pagter in Middelburg." Heerlijkheid Nisse is een plan dat vooral de eigen inwoners bedient Zo woont Ineke Boot Woensdag is de eerste paal geslagen voor de bouw eerste 8 woningen van het project 'Heerlijk heid Nisse'. Kenmerkend voor dit project is de lan delijke uitstraling en het aanwezige groene land schap. Van de 8 woningen die nu gebouwd worden zijn er een 4-tal starterswo- ningen. De kopers van deze starters- woningen hebben zich in het verle den in laten schrijven bij de Ge meente Borsele en zijn nu ingeloot om hier een woning te mogen ko pen. Opmerkelijk is dat deze vier ko pers uit Nisse zelf komen. De andere 4 woningen, waarvan 2 hoekwoningen en 2 twee-onder-een-kap woningen zijn er nog 2 te koop. De 2e fase omhelst een viertal vrijstaande landhui- H zen. Vanwege de economi- iss&isssêfc sche omstandigheden heeft de ontwikkelaar besloten de afzonderlijke bouwkavels ook los aan te bieden. Op dit moment zijn de vier kavels nog beschikbaar, op pervlaktes vanaf ongeveer 750 tot 2.500m2. Neeskens Makelaars of de website heerlijckheidnisse.nl kunnen meer informatie verstrekken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46