Pestslachtoffer 6 ton riiker ie™™? i prominent Scandinavisch comfort, beter kunt u niet zitten! buitenland 9 Besluit parlement Egypte uitgesteld genitaliën 76 ji woensdag 27 juni 2012 Internetactie als goedmaker werd riant pensioen Een filmpje waarin ze ge pest wordt door de school kinderen die ze begeleidt, heeft op internet veel losge maakt. En een actie lijkt uit de hand te lopen. door onze correspondent Hanneke Keultjes Hé Karen, wat ben je een vetklep! Kijk naar al dat vet", wijst een jongen in een rijdende school bus vol afschuw. „Ze zweet ook", reageert een klasgenootje. „Bah! Je ziet het van haar gezicht naar bene- - den lopen." Het slachtoffer, een be jaarde vrouw met een bril, een im posante onderkin en grijze krul- CAÏRO - Een rechtbank in Cairo, heeft dinsdag geen besluit geno men over het al dan niet onwettig verklaren van de opdracht van de Opperste Raad voor de Strijdkrach ten om het nieuwgekozen Egypti sche parlement te ontbinden. Het hof doet op 7 juli uitspraak over de omstreden kwestie. - De rechtbank heeft dinsdag tevens de behandeling van de beroeps zaak tegen het ontbinden van de commissie die een nieuwe grond wet op moest stellen opgeschort tot september. De Opperste Raad voor de Strijd krachten heeft uitspraken van de rechter en constitutionele verkla ringen gebruikt om de conserva- tief-islamitische partijen de voet dwars te zetten en te voorkomen dat zij de leiding zouden krijgen over alle uitvoerende en wetgeven de takken. De Egyptische ex-minister en ex-premier Ahmed Shafiq gaat een partij oprichten. Dit -hebben zijn medewerkers dinsdag bekendge maakt. Shafiq was eerder lucht- machtgeneraal en diende korte tijd als premier onder president Hosni Mubarak. Shafiq haalde in de recente presidentsverkiezingen in Egypte de tweede plaats. Shafiq zou gisteren het land verlaten heb ben. Hij nam dinsdagochtend vroeg het vliegtuig, vergezeld door zijn drie dochters en zijn kleinkin deren. Enkele uren daarvoor maak te het Openbaar Ministerie be kend dat er een onderzoek wordt geopend naar aanklachten dat Sha fiq publiek geld heeft verspild tij dens zijn periode als minister van Burgerluchtvaart; Een Egyptische rechtbank heeft dinsdag bepaald dat het leger geen burgers mag oppakken. De recht bank draait een besluit van het mi litaire regime terug waarmee dat mogelijk was. len, zit alleen in een bankje. Ze voelt zich met de minuut onge makkelijker. Ze probeert de kinde ren te negeren, maar die dagen haar uit door met een koekjesdoos in haar zij te porren. „Je zult ster ven aan suikerziekte", zegt een an der. „Als je niks aardigs te zeggen hebt, zeg dan niks", antwoordt Ka ren met tranen in haar ogen. Het ene moment genadeloos ge pest worden in een schoolbus in het stadje Greece in de staat New York, een week later ruim 650.000 dollar ter beschikking hebben. Het overkomt Karen Huff Klein (68) dankzij de macht van internet. Met hun mobiele telefoon filmen de pestkoppen hoe de schoolbus- toezichthoudster tien minuten lang beledigingen en verwensin gen naar haar hoofd krijgt geslin- gerd. Iemand ziet het filmpje op Face- book en zet het op YouTube, om de vier jongens aan de schandpaal te nagelen. Daar gaat het 'viral': er kijken in een week meer dan ze ven miljoen mensen naar. Sympathisanten van Klein beslui ten iets aardigs voor haar te doen: geld inzamelen voor een onbezorg de vakantie. Het doel is 5000 dol lar. Maar binnen een dag ziet het er naar uit dat Klein van het geld met pensioen kan: het bedrag stijgt van 100.000 dollar naar 250.000 naar 500.000 en tot meer dan 650.000 dollar. En de teller loopt door - snel. Klein heeft zich met verve in een media-achtbaan gestort. De oma van acht kleinkinderen uit Roches ter schuift aan bij alle praatpro gramma's van de grote Amerikaan se netwerken. Ze wordt er zelfs voor naar New York gevlogen. Klein legt in die programma's uit dat ze de tieners maar wat graag een klap had gegeven 'om die grijns van hun gezicht te poetsen'. Maar ze deed het niet.'„Dat kun je niet maken." Juist die houding zorgt ervoor dat veel mensen geld hebben overge maakt. Maar er klinkt ook kritiek, hoewel op fluistertoon. Want had het schoolbestuur Klein niet inge huurd om tijdens de twee school busritjes per dag toezicht te hou den op de kinderen? Maar die had ze niet onder controle. Al kan dat de scheldkanonnade van de wrede kinderen nooit goedpraten. Die hebben inmiddels zelf ook ge merkt hoe machtig internet kan zijn: ze krijgen vanwege het film pje doodsbedreigingen. Twee pest koppen, de dertienjarige Josh en Wesley, laten via de plaatselijke po litie een verklaring verspreiden, waarin ze hun excuses aanbieden. TOKIO - De Japanse politie onder zoekt of een inwoner van de hoofdstad Tokio strafbaar is, om dat hij zijn eigen genitaliën heeft gekookt en tegen betaling heeft ge serveerd. Dat meldde een woord voerder van de politie dinsdag. De kunstenaar liet zijn genitaliën in maart operatief verwijderen en vervolgens invriezen. In mei ser veerde hij de lichaamsdelen aan vijf mensen, die omgerekend 200 euro neertelden voor een portie. De politie kwam de man op 'het spoor toen -de burgemeester van het stadsdeel Suginami liet weten dat inwoners zich 'oncomfortabel' voelden door het hoogst ongebrui kelijke menu. De man zei zeker te weten dat hij met zijn daad geen enkele wet overtrad. Zo liet hij de lichaamsdelen onderzoeken op in fecties voordat hij ze serveerde. De grootste collectie Scandinavisch zitcomfort 24 modellen Op maat gemaakt! b b- J Geldig bij aanschaf van een feuteuil, of bank op maat Niet geldig i.c.ro. andere acties Bezoek een winkel bij u in de buurt leidsweg 53a 6 Heemslrawcg 46 :el Hoofdweg 4 P ivenslraal 150 R SlVValdorpstraat J04 c R oogeveen Crocncwcgcnslra.il 4 atwijk lagewcg 35c ïeuwarden Willemskade 11 aarden Encrgiestraal 14a Idderkerk Noordenweg 6 eden {HSÜ33 Wcsteresch 8 ocrmond Burgliof fweg 11 Dosendaal Oost plein 17a 6 (In FC Zwolle stadion) Eerst thuis proefzitten? I Bon voor een gratis brochure JA, stuur mij de gratis uitgebreide zitcomfort brochure. Niets is zo prettig als de producten vrijblijvend bij 1 u thuis uit te proberen. Zo 1 ziet u direct of het past! 0341 - 26 06 Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail Dhr Mevr Zonder postzegel opsturen naai: Prominent. Antw. nr. 707,8070 WB Nunspeet Specialist in Lekker zitten Bij de ontwikkeling van onze Scandinavische fauteuils hebben we geanalyseerd hoe het menselijk lichaam tot rust komt. In samenwerking metfysio- en ergotherapeuten voldoen ze aan onze zeven basisvoorwaarden. Het comfort is daardoor maximaal en u voorkomt klachten als rugpijn, nekpijn of stijve ledematen. Deze week hebben we een speciale actie voor u. U profiteert van maar liefst 250,- inruil voor uw oude stoel!* Kom langs óf bel 0341 - 26 06 76 voor een demonstratie thuis! Beste pasvorm en hoogwaardige materialen Gebogen frame van oersterk beukenhout Verkrijgbaar in vele soorten en kleuren leer Ergonomisch gevormde rugleuning Zeer hoog afwerkingsniveau Voet met soepel en geluidloos draaisysteem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 9