Sof ie Elise O (Densenlinq.nl deWy/i woensdag 27 juni 2012 familieberichten I 39 Gelukkig en trots zijn wij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Sof ie is geboren op 25 juni 2012 Rob, Joleen en Ilse de Vlieger Kloosterweg 67 4317 NG Noordgouwe üi/srtedsn Je was als een kaars vol licht, warmte en gezelligheid die is nu langzaam opgebrand Bedankt voor je liefde en geluk die je ons hebt gegeven. Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze vader en opa Hubrecht van Dalen (Huib) Gehuwd geweest met Cornelia Baarends Goes t Vlissingen 13 juni 1913 21 juni 2012 Vlissingen: Huib van Dalen Vlissingen: Robert en Annelies, Oost-Souburg: Wim van Dalen Marie-Elize van Dalen-van Strien Vlissingen: Michel en Corrie Wesley Alysha West-Souburg: Rens en Chantal Collin Correspondentieadres: Berkenstraat 24 4388 LL Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het verzorgendpersoneel van de verpleegafdeling van Ter Reede. Verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve moeder en oma Sara Hollestelle - Weststrate - echtgenote van Simon Hollestelle f 5 november 1995 in de leeftijd van 91 jaar. John Swen Kristin en Mare Arjo Hester en Willem Michelle Goes, 25 juni 2012 Correspondentieadres: Stuvesande 574 4532 ML Temeuzen Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen op vrijdag 29 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 30 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelij-ke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van bovengenoemd crematorium. Na de condoleance nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn in restaurant 'De Korenbeurs', Heerenstraat 17 te 's-Heerenhoek. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere heden op Zijn tijd en wijze van onze zijde weggenomen, op de leeftijd van 88 jaar, mijn zeer geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Steketee echtgenoot van Maria Koster Yerseke 2 oktober 1923 Yerseke 26 juni 2012 Yerseke: M. Steketee-Koster Yerseke: Chris en Anja Steketee-Boei Osotdijk: Johan en Mieneke Steketee-Timmerman Wemeldinge: Simon Steketee Yerseke: André en Monica Steketee-van der Reijden Yerseke: Peter en Annelies Steketee-de Keijzer Krabbendijke: Conja en Ad Meeuwsen-Steketee klein- en achterkleinkinderen Moerplein 99 4401 HZ Yerseke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 29 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van Moerzicht. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 30 juni om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Yerseke, Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een langdurige ziekte, door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Johannes Steketee echtgenoot van Maria Koster Sterke de Heere onze zus en tante, met haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen, met dit grote verlies. Goes: A.C. Koster H.A. Koster-Wuestenenk Barneveld: J. Koster (in herinnering) C. Koster-Steketee (in herinnering) Hoek: P.). Goud-Koster C.M. Goud neven en nichten Yerseke 26 juni 2012 Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Weel te Kruiningen, Krabbendijke en Yerseke voor de liefdevolle verzorging die zij mijn man en onze vader hebben gegeven. Familie Steketee-Koster Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid SJAAK VAN DALEN Gedurende vele jaren heeft hij de voetbalvereniging FC Dauwendaele met veel inzet gediend. Wij denken met waardering aan Sjaak terug. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en -leden van FC Dauwendaele, Middelburg Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een periode van afnemende krachten van ons weggenomen onze geliefde en altijd meelevende groot- en overgrootvader Johannes Steketee in de ouderdom van 88 jaar. Sterke de Heere onze oma en ons allen in dit grote verlies. Johnny en Joan Patricia en Hans Erwin (in liefdevolle herinnering) en Adriënne Irma en Jacco Jos en Mariska Dianne en Bennie Adrian en Corina Annemarie en Jan Jojanneke en Stefan Martine en Piet Joan en Jacqueline Peet en Nellie Sander en Wilma Willemien Lydia en Mart-Jan Mirjam en Art jan Paul en Jamanja Johannes in liefdevolle herinnering) Ilse en Andries Hans en Rianne Maaike Lizette Corné Andrea en Arjan Han en Jolien Jacco en Elina Marianne John en Esther Christian Marinda Caroline Ardjan en achterkleinkinderen Yerseke, 26 juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39