6l 7 Ve KaMvx Ve covie bar Ve fccrebkast dinsdag 26 juni 2012 Of je nu op de camping gaat staan in het altijd zonnige Zuid- Frankrijk of in je eigen tuin geniet van de zomer, een koel drankje bij de hand is toch wel erg wenselijk, niet waar? De al oude en vertrouwde koelbox met koelelementen is natuurlijk een optie. Maar er zijn ook andere mogelijkheden om jezelf- en je familie en gasten - een verfrissende versnapering voor te schotelen. Ofwel van mobiele koelkast tot tafeltap. Koelboxen bestaan al decennia. Maar de moderne koelbox maakt niet alleen gebruik van koelelementen die je van tevoren in de vriezer moet leggen. Nee. Een koelbox als de Q.40 Thermo van Mobicool werkt ook op elektriciteit Je kunt de koelbox aansluiten op een 12V aansluiting, in de auto bijvoorbeeld, of op het gewone netstroom. De Q40 Thermo van Mobicool heeft door de aluminium behuizing en stevige handgrepen een wat luxere en robuustere uitstraling dan de doorsnee koelbox. Bovendien kan de deksel in twee delen geopend worden waardoor de koude lucht zoveel mogelijk in de koelbox blijft. De Q40 Thermo van Mobicool heeft een inhoud van 40 liter en koelt tot 22 graden onder de omgevingstemperatuur. Hij kost 150 euro. Meer informatie: www.mobicool.com Keter heeft design, gadget en praktisch gebruik in een nieuw product samengebracht: de Cool Bar. Deze bar kun je gebruiken als een lage bijzettafel of een wat hogere partytafel, maar hij dient ook nog als koelbox. Je kunt de tafel namelijk vullen met koud water of ijs. Zet er bijvoorbeeld flessen rosé in en ze blijven uren koel. Dit trendy tafeltje is ideaal voor feestjes en barbecues. De Cool Bar van Keter heeft een inhoud van 30 liter. Dicht is de tafel 57 centimeter hoog. Schuifje hem open, dan heb je een 84 centimeter hoge tafel. De Cool Bar kost 99,95 euro. Meer info is te vinden op www.keter.com Wie een koelkast echt niet kan missen als ie op de camping staat, kan overwegen om een mobiele koelkast aan te schaffen. De Waeco CoolFreeze CF-80 kan zowel koelen als vriezen. Deze mobiele koelkast werkt op 12,24,100 of 240 volt en is dus ideaal om mee te nemen in de camper, caravan of boot. De Waeco CoolFreeze CF-80 houdt niet alleen vlees, bier en frisdrank koud, ook je favoriete diepvriesffikadellen kun je gewoon meenemen op vakantie. Hij kan tot -18 graden diepvriezen. De koelkast heeft met een inhoud van 80 liter volop ruimte. De CoolFreeze CF-80 van Waeco kost 1139 euro. Meer informatie: http://waeco.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46