Colofon de emotie... S1 CEo ÖQ-CP familieberichten vy te 7 de G Wat blijft is O fn0nseniinq.ni dinsdag 26 juni 2012 be tem I 37 Zij is ons toch nog onopgemerkt ontgleden. Zij keerde in en ademde zo diep dat het weer leek alsof zij alleen maar sliep. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over grootmoeder Elisabeth Geertruida Esser-Schneider echtgenote van Gerard Esser 8-1-1923,Den Haag - 23-6-2012, Goes Goes: G. Esser Kloetinge: Marianne en Wim van de Linde-Esser Rob en Henny Esser-Hoogduyn Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tervatenseweg 5,4481 PA Kloetinge Gelegenheid om afscheid van haar te nemen, woensdag 27 juni 2012van 14.00 tot 17.00 uur op de Tervatenseweg 5 te Kloetinge. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 29 juni 2012 om 13.00 uur in het Crematorium te Middelburg. Na de crematie is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Met hartelijke dank voor de goede verzorging op de Acute Opname Afdeling van het ADRZ Ziekenhuis te Goes. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Richard Moorthamer Echtgenoot van Corrie Lijbaart, in de leeftijd van 61 jaar. Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Terneuzen: Pa en Ma Lijbaart SluiskilSjaak en Olga Lijbaart kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde Gerrie Lijbaart en Esther de Regt Terneuzen, 25 juni 2012 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Richard Moorthamer Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Wim en Natasja de Bruijne en collega's Bakkerij de Bruijne ui Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv aangesloten bij: |5* REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Strijdbaar tot het laatst, is na een leven vol liefde en zorg voor allen die haar lief waren, rustig van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Clasina de Bruijne - Voerman sinds 8 mei 2009 weduwe van Pieter de Bruijne Dordrecht t Middelburg in de leeftijd van 83 jaar. Marcelle en Wim Riemens - de Bruijne Maarten en Afke Matthijs en Stefanie Harmen en Kikianne Pia en Wim van Ouwerkerk - de Bruijne Lotte ef 1 Peter de Bruijne en Brigit Brinkman Sterre Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Angkotta en alle medewerkers van Zorgstroom en Sint Jans Hospice de Casembroot. 20 juni 2012 Correspondentieadres: Gerbrandystraat 6 4384 NH Vlissingen We hebben volgens de wens van mama in besloten lering afscheid van haar genomen. ramflleberschten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.femilieberichtenonline.nl De Ui tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 infö@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Ultvaartlnformatle famUieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37