Üi/arJada/i Hlenseniinq.nl dinsdag 26 juni 2012 familieberichten I 35 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onverwachts van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Clasina van Belzen - Schuit sinds 21 februari 1993 weduwe van Joost van Belzen in de leeftijd van 79 jaar. Yerseke: Inge Prins - van Belzen Johan Prins Jacqueline en Vincent, Valerie, Sebastien Janine Amemuiden: Lia Polman - van Belzen Ad Polman Jeremy Mitchel en Nathalie Kylie en Jordy Bergen op Zoom: Kees van Belzen Natasja van Egeraat Vera Eline Joris Vlissingen: Ina van Belzen Mark Matthijsse Lara Maren Mats Finn Middelburg, 23 juni 2012 Zorgcentrum 't Gasthuis. Correspondentieadres: Zweedijkseweg 10 44Ó1 NH Yerseke Onze moeder en oma is thuis opgebaard, Nieuwlandseweg 53 te Amemuiden. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. D. Jongeneel, wordt vrijdag 29 juni om 10.50 uur gehouden in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 23 te Klevers kerke. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er in "Beaufort", Nieuwlandseweg te Amemuiden gelegenheid tot condoleren. Wij willen team Amemuiden van Zorgstroom bedanken voor de fijne verzorging en goede begeleiding. Dankbaar voor al haar liefde en met veel verdriet, geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Clasina van Belzen-Schuit weduwe van Joost van Belzen sinds 21 -02-1993 26-08-1932 f 23-06-2012 Gerda Grootjans-van Belzen Kees Grootjans Sjaak en Nicolien Keira Noah Chantal en Daniël Van ons is heengegaan, onze zuster en schoonzuster Clasina van Belzen-Schuit Riet en Leo Huib en Jannie In vrede is zacht en kalm heengegaan Margaretha Schepers - van Beek in de leeftijd van 87 jaar. Anke en Kees van Liere Arne Marieke en Edwin, Lima Pim en Elly ten Brink Valerie 23 juni 2012, Koriander 19, Heinkenszand Correspondentieadres: Willemsstraat 5, 4481 AR Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 28 juni om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. (X In onze herinnering leeft voort Jacob Jan van Dalen Sjaak Kapelle, 11-04-1959 r Middelburg, 23-06-2012 Nelly Gilde Jeroen en Eveline Pim Christy en Marcel Gilles, Rosemarie en Jherino Ruud, Martine en Ayla, Tije De crematieplechtigheid zal gehouden worden op 27-06-2012 om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Middelburg. Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd zijn wij door het veel te vroeg overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Sjaak van Dalen Wij wensen zijn familie en vrienden veel troost toe. Medewerkers, directie en bestuur van Woongoed Middelburg Op 23 juni is rustig overleden onze lieve, zorgzame en levenslustige moeder, schoonmoeder en oma Ria Bruijnzeel - van Nieuwenhuijzen sinds 1988 weduwe van P.J. Bruijnzeel Melissant, 8 oktober 1921 Bergen op Zoom, 23 juni 2012 Tot op de laatste dag heeft zij met volle teugen van het leven genoten. Utrecht: Piet en Carla Bruijnzeel-Koomen Hanneke en André Rotterdam: Marian en Jan-Kees Huyts-Bruijnzeel Susanne Lennart en Loes Pauline Wouter Bergen op Zoom: Jacomien en Huibert de Jonge-Bruijnzeel Carolien Rob Mark en Sanne Correspondentieadres: Wollefoppenweg 51a 3059 LG Rotterdam Ria is opgebaard in uitvaartcentrum Brabant - Bakx, Heiningen 115 te Bergen op Zoom, alwaar u op woensdag 27 juni tussen 19.00 en 19.30 uur een laatste groet aan haar kunt brengen. De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 28 juni om 10.30 uur in de Ontmoetingskerk, Bolwerk-Zuid 134 te Bergen op Zoom. Aansluitend wordt zij bij haar man begraven op de protestantse begraafplaats, Marconilaan 2 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Moerstede, Vogelenzang 5 te Bergen op Zoom. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen bent u van harte welkom. Veel te snel! Verbijsterd zijn we dat Linda van der Linden moeder van Chèlan. leerlinge van onze school, is overleden. Op deze leeftijd je moeder te moeten missen, is onbeschrijflijk! De leerlingen, ouders, medewerkers en directie van Pontes Pieter Zeeman zijn in gedachten bij Chèlan en haar familie. Wat de toekomst brenge moge mij geleidt des Heeren hand. Moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Afke Bruijn-Posthumus - sinds 26 januari 2006 weduwe van Klaas Bruijn Oosterbierum, 2 november 1925 Goes, 24 juni 2012 Warns: Hiltsje en Lourens Feenstra-Bruijn Alphen a.d. Rijn: Klaas en Joke Bruijn-de Geus Sjoerd en Heieen Roel en Rashmie Tjitske en David Tjeerd en Jaqueline Wolphaartsdijk: Martha en David Smallegange-Bruijn Monique Judith Erwin Elvira Kruiningen: Henken DianaBruijn-Teutelink Elise Jelmer Kapelle: Aafje en Jaap Glerum-Bruijn Willem Jan Marijn Afke Correspondentieadres: Postweg 41 4421 PA Kapelle De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op vrijdag 29 juni om 12.45 uur in de 'Oosterkerk', ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in bovengenoemde kerk van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Verdrietig zijn we nu onze vriendschap met Afke Bruijn-Posthumus ten einde is. Dankbaar zijn we dat we deze zorgzame, gelovige en moedige vrouw gekend hebben. Zij was als een moeder voor ons en onze kinderen. Goes, 24 juni 2012 Dick en Willemien Keizer Psalm 909b wij brengen onze jaren door als een gedachte. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante. Leuntje Wisse weduwe van Jan Kodde De Heere sterke haar kinderen, kleinkinderen en ons in dit grote verdriet. Hansweert M. Verhage-Kodde F. Verhage t Zoutelande J. Kodde t A. Kodde-Meijers t Kloetinge P. Broijl-Kodde B. Broijl t Uithoorn A. Kodde t A.B. Kodde-Clement Goes H. Kodde J. Kodde-S turm Kloetinge T. Verstraate-Kodde J. Verstraate t Zoutelande S. Verstraate-Kodde D. Verstraate Zoutelande D. Kodde Westkapelle P. Kodde N. Kodde-Lievense Zoutelande E. Brasser-Kodde K. Brasser Middelburg L.A. Kodde P. Kodde-Faasse Vlissingen S. Kodde D.J. Kodde-Markusse t D.M.. van Ginhoven-de Rijke Vlissingen A. Schreurs- Kodde t H. Schreurs A. Oprins Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35