Eugène Giele IDensenlinq.nl maandag 25 juni 2012 I 21 Tot het eind toe liefdevol verzorgd in Verpleeghuis "Cornelia", afdeling Schelphoek, is op 99-jarige leeftijd overleden onze tante" en oud-tante Jobina Dirkje Hartog-Bienefelt Tante Bien Sinds 1989 weduwe van Adriacin Hartog Geboren te Renesse 1 november 1912 Overleden te Zierikzee 22 juni 2012 Namens de Familie: W. Bienefelt Correspondentie-adres: W. Bienefelt Wilhelminastraat la 3295 AZ 's-Gravendeel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. We zijn bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, door het plotselinge verlies van onze lieve, vrolijke broer, zwager en oom Richard Moorthamer echtgenoot van Corrie Lijbaart Wij wensen Corrie, Dannis, Bianca, Bianca, Angelo, Isabella, Jurrian, Naomi en Nigel veel sterkte met dit grote verlies. Willy en Willy Moorthamer-Pieters George en Els Moorthamer-De Ceulaer Joop en Joke Moorthamer- Scholten Maria en Jozef Buijsse-Moorthamer Paul Moorthamer en Klaas Hulleman Neven en nichten Terneuzen, 23 juni 2012 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Dankbaar voor alle liefde, goedheid en zorgzaamheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, ópa en opi echtgenoot van Rosa de Bakker Boschkapelle, 17-8-1929 f Terneuzen, 23-6-2012 Terneuzen: R.L. Giele-de Bakker Goes: Rita en Adri Govers-Giele Lorenzo Camilo Kloetinge: Jozé en Sandra Giele-de Feijter Karin en Marlot Martin Terneuzen: André en Marianne Giele-Lantsheer Linda en Jeroen, Sef Ina en Niek, v Tinka en Timo Roosendaal: Vera en Arno Dieleman-Giele Bas en Linda, Zoë, Yvi Dennis en Laura Woonzorgcentrum de Blide. Correspondentieadres: Lingestraat 8, 4535 ES Terneuzen. De crematiedienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 28 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging, aan het personeel en vrijwilligers van woonzorgcentrum de Blide, straatje van Willem. 0ag lieve tante Ria Verdrietig maar ontzettend dankbaar voor alle mooie herinneringen. Je nichtje Irma Ze laat een onuitwisbare herinnering bij ons achter. Ria Vermerris Wij wensen Peter, de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. Theo en Lia Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze lieve vriendin Ria Vermerris Wij wensen Peter, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze zo moeilijk tijd. Piet en Marianne Remijnse Frans en Jannie Ots Jan en Ria Nagelkerke Lieve Ria Je blijft voor altijd in ons hart. We wensen de familie veel sterkte toe. Jan en Riet Tieme en Anita Tijs, Sietske, Mike en Roan Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. Linda van der Linden Wij wensen René, Rowan, Chelan en familie heel veel kracht en sterkte toe. Amy Chantal Femke Laura Mandy Linda van der Linden Wat zullgn we die gekke Lin missen! Wij wensen Renee, Rowan, Chelan en familie veel sterkte toe met hun verlies. Fam. de Boer Jo Fam. Willemse Anqelique en Richard Fam. Bezemer Nog onverwacht is onze zwager Dies Hannewijk overleden. Nieuwdorp: (in herinnering) PietenTanne Heinkenszand: (in herinnering) Adri en Lenie •Lenie 's-Gravenpolder: (in herinnering) Marie en Ko Lewedorp: Jan en Jannie Nieuwdorp: Leen en Adri Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van onze Ome Dies Neven, nichten, achterneefjes en -nichtjes de Vos en Stroosnijder Nieuwdorp, 's Gravenpolder, Heinkenszand SF Jüj üiink<j'diu\'£u\'£ De enorme hoeveelheid kaarten met lieve, troostende woorden die wij hebben ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze vader Hans Dieleman is hartverwarmend. Dit geeft ons veel steun in deze moeilijke tijd.Wij danken u allen hiervoor heel hartelijk. Marja, Erwin en Martijn Dieleman 'Goes, juni 2012 Je kunt blij zijn omdat je zo rijk bent, dat je die persoon hebt mogen ontmoeten, dat je op die plaats bent geweest, en er vol van bent Graag willen wij u bedanken voor uw steun en medeleven na het overlijden van mijn lieve partner, onze dochter, zus en tante Annelies van der Poel Uw belangstelling en hartverwarmende woorden zijn ons tot troost geweest. Henk Dommanschet Familie van der Poel Familie Dommanschet Kamperland, juni 2012 foefanf Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113-231 577/06-512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenermêdia.nl Telefoon I 088-013 9999 www.familieberichtenonline.nl 'ghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum' H. Jobse Telefoon 0118 4622 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21