Jan Baas 20 I familieberichten maandag 25 juni 2012 (Hens9nlinq.nl Oi/B/ladan Zelfs vindt de mus een huis, en de zwaluw een nest voor zich, waar zij haar jongen neerlegt: uw altaren, O Here der heerscharen, mijn Koning en mijn God. Psalm 84:4 Na een leven dat gekenmerkt werd door zorg en liefde, is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa Marinus de Troije sinds 22 december 2009 weduwnaar van Cornelia Johanna Joosse Arnemuiden Middelburg 22 februari 1921 23 juni 2012 's-Heer Hendrikskinderen Nel en Jan van Boven - de Troije Esther en Mark 5/7 en Senne Gerben en Maria Liam en Isa Middelburg Jos en Magda de Troije - Kwekkeboom Ronny en Elly Jeroen en Nanda Aniek en Iris Wolphaartsdijk Dien en Frans Elenbaas - de Troije Nico en Ruth Stan, Koen, Ruben Patrick en Annemarie D Arnemuiden Janneke en Frans Dingemanse - de Troije Anthony en Wilma Martijn en Roel Bart en Mirjam Mieke en Jan-Machiel Jan, Kim, Bas en Tom Kapelle Jan en Gerda de Troije - den Hartog Ronald Albert en Saskia Feline Jasper en Stéphanie Arnemuiden Henk en Janneke de Troije - Mesu Jordi Cerina Kapelle Annemarie en Jos Kwekkeboom - de Troije Marjolein en Timo Ben Peter en Michaela Robin Laurens en Natasja Correspondentieadres: Dauwendaelsestraat 26, 4337 LB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 juni van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op donderdag 28 juni om 14.00 uur in de Eben Haëzer kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend zal omstreeks 15.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te •Nieuw en Sint Joosland Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 23 juni 2012 is overleden onze geliefde broer, zwager en oom op de leeftijd van 91 jaar Marinus de Troije Sinds 22 december 2009 weduwnaar van Cornelia Johanna de Troije - Joosse God, Die helpt in nood, Is in Sion groot; Psalm 992 Tot onze diepe droefheid is toch nog onverwachts overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Leuntje Kodde-Wisse sinds 7 maart 2010 weduwe van Jan Kodde Rilland Bath, 22 februari 1920 t Goes, 22 juni 2012 Sterke de Heere ons om dit smartelijk verlies te dragen. Renkum Daaf en Hanna Kodde-de Visser Mathijs en Eef Elsa Ruben en Roos Timon Nieuw en Sint Joosland Marinus en Jacobi Kodde-van Saane Wietske en Samuel Michiel en Margreet Paauwenburgweg 25 4384 JA Vlissingen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 27 juni om 14-30 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. De rouwdienst zal gehouden worden om 13.30 uur in de Mamixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in deze kerk van 13.00 tot 13.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Leuntje Wisse weduwe van Jan Kodde J.Wisse-van Klinken en kinderen 22 juni 2012 Het is goed zo - eindelijk rust Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve man, broer, zwager en oom Rotterdam, 29 september 1920 t Goes, 23 juni 2012 Nelly Baas - Baanvinger N. Polman - Baas Familie Baanvinger Familie Baas Correspondentieadres: Monnetstede 26 4463 GX Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 juni om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Met veel verdriet, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overopa Marinus Jacobus de Vos gehuwd met Aartje Dina Leendertse 18-9-2004 in de leeftijd van 96 jaar Kortgene:' N.A. Verburg - de Vos P.J. Verburg Well: A.M. de Vos (in herinnering G.C. de Vos - Mulder Klein-en achterkleinkinderen Goes, "Ter Valcke", 22 juni 2012. Correspondentieadres: Kaaioprit 1, 4484 CV Kortgene De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed onze zwager en oom Marinus Jacobus de Vos echtgenoot van Aartje Dina Leendertse 18-9-2004 Kapelle: W.P. Butler-Leendertse Neven en nichten "Onrustig is ons hart, totdat het rust vindt in U" Augustinus Na een niet altijd gemakkelijk leven is in verpleeghuis 'Het Ambachtsveld' overleden onze (schoon-)moeder, lieve oma, over-oma en'nicht Francina Suzanna Boot-Joziasse Suus Middelburg, 13 februari 1929 Oost-Souburg, 22 juni 2012 sinds 20 juni 1974 weduwe van Teun van den Berg sinds 12 december 2000 weduwe van Gerrit Boot Haar geest had ons al eerder verlaten, nu is ook het lichaam heengegaan. Houten: Ko van den Berg Mieke van den Berg-de Wolf Zoeterwoude: Liselotte Andriese-van den Berg Michel Andriese Jaap Marjolein Amsterdam: Rosaline van den Berg Matthijs Ruiter Oost-Souburg: Jopie Poppe Correspondentieadres: j. van den Berg, Weversgilde 15, 3994 BZ Houten Op.woensdag 27 juni om 14.00 uur vindt in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg een korte dienst plaats, waarin ds. A. van der Deijl voorgaat. Daarna volgt de teraardebestelling. Indien u wilt kunt u van 12.30 tot 13.00 uur afscheid nemen in Uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot-condoleren in de koffiekamer van de Begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Sint Laurens C.P. Boon - de Troije L.F. Boon neven en nichten Op donderdag 21 juni 2012 is na een slopende ziekte rustig overleden onze geliefde zwager Marinis (Rinus) Vader in de leeftijd van 80 jaar. De familie den Hollander De familie van Suus Boot-Joziasse heeft grote bewondering en waardering voor de liefde, het geduld en de zorgvuldigheid waarmee het personeel en de vrijwilligers van het SVRZ-verpleeghuis 'Het Ambachtsveld' in Oost-Souburg Suus in de laatste 4 moeilijke jaren hebben opgevangen. Wij willen jullie daarvoor heel hartelijk danken. J. van den Berg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20