KAR zeeland 25 Taakstraf geëist na misbruik pinpas Pak je kans! Nu tot €250 korting op geselecteerde modellen Kom langs bij /\mac JË_ 1i_ zaterdag 23 juni 2012 S pe decorative boütv/i markt MEEST GELEZEN 1 .Eerste cruiseschip aan nieuwe stei ger Zierikzee (foto) 2. Belastingdienst slaat zijn slag KIEKNOE Het verhaal achter oude klassenfoto's op Schouwen-Duiveland. Zie: www.pzc.nl/kieknoe TIPS NAAR: schouwen-duiveland@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto Al een MacBook Air vanaf €799,- Macbook Pro vanaf €999,- Karwei past zich voortdurend aan om bij te blijven bij de nieuwste woontrends. Dit geld ook voor onze winkels Na alweer 7 jaar aan de mortiereboulevard Karwei Middelburg toe aan een makeover. Met als resultaat, een winkel die rust en ruimte uitstraalt. U kunt nu nog meer inspiratie opdoen in de extra uitgebreide shows van verlichting, sanitair en wonen. Daarnaast is ook ons assortiment verf en behang fors uitgebreid. Afgelopen woensdag 06 Juni is Karwei Middelburg officieel heropent met een week van bijzondere acties en feestelijke aanbiedingen.Dat de klanten de vernieuwde winkel waardeerden was te merken aan de enorme drukte de hele week en de vele positieve reacties. In onze compleet vernieuwde winkel zal, onder leiding van Peter Vuijk, ons enthousiaste en op vele assortimentsgroepen gecertificeerde team van Karwei Middelburg u graag een handje helpen en inspireren. Openingstijden: ma t/m vr 9.00 uur tot 21.00 uur, za van 9.00 uur tot 20.00 uur zo van 12.00 uur tot 18.00 uur. Karwei Middelburg Mortiereboulevard 8 A 58 afslag Middelburg Telefoon 0118-628844 MIDDELBURG - Tegen een 49-jarige man uit het Noord-Bevelandse Geersdijk is vrijdag een taakstraf van tachtig uur geëist. De zaak te gen de man diende voor de recht bank in Middelburg. De Geersdijker wordt er van ver dacht dat hij vorig jaar bijna acht maanden lang met de bankreke ning en pinpas van de dochter van zijn ex-vriendin in de weer is ge weest. Het meisje, kwetsbaar en met beperkte verstandelijke vermo gens, verbleef regelmatig tijdens weekenden bij de man. Volgens de verdachte gebruikte hij haar rekening omdat zijn eigen bankpas was geblokkeerd. Later zou hij het meisje alles terugbeta len. Van dat laatste is nog steeds niets gekomen. Maar dat kwam, zo probeerde hij de rechtbank te doen geloven, omdat het meisje was vertrokken, hij niet wist waar zij verbleef, hij haar rekeningnum mer niet wist, haar rekening op enig moment ook was geblok keerd en hij haar pinpas had ver nietigd. De officier van justitie achtte het echter niet voldoende bewezen dat de 49-jarige verdachte het meisje ook seksueel zou hebben misbruikt. De rechtbank in Middelburg doet 5 juli uitspraak in deze zaak. Stores in Bergen op Zoom - Breda - Roosendaal - Middelburg Paul Krugerstraat 226 Vlissingen Karakteristiek halfvrijstaand. woonhuis met garage. Dit jaren-30 huis biedt vee! ruimte en is daarom uitstekend geschikt voor een gezin. De woning is gedateerd en dient op diverse punten te worden gemoderniseerd. Vraagprijs 139.000,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 95