HUSH PZC Istimewa Elektro ontwerpt én installeert zaterdag 23 juni 2012 Q JobTrack.nl Egeld loopbaan 12 banen Met PZC Werken bereikt u maar liefst meer dan 190.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 230.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Veirkoopteam PZC 0118-434070 of mail naarteamzeeland@pzc.nl Bron: NOM-STIR Bereik uw doelgroep Istimewa Eleklro is een echt kennisbedrijf, hetgeen ook duide lijk tot uitdrukking komt op het vlak van automatisering. De gestage groei van dit landelijk opererend elektrotechnisch instal latiebedrijf, met 150 vaste mede werkers en gemiddeld 50 inleen- krachten, brengt met zich mee dat er voortdurend een aanbod van vacatures is. Zo is er met name ruimte voor extra hard- en soft ware engineers en projectleiders op HBO-niveau evenals E&l-mon- teurs op MBO-niveau. „Istimewa Elektro onderscheidt zich binnen een traditionele sector door een creatief'vermogen in het bedenken en uitvoeren van technische oplos singen. De innovatiekracht uit zich in slim en efficiënt ondernemer schap. Een belangrijke doelstel ling van Istimewa is om het hoge niveau te behouden en verder uit te bouwen. Daarvoor zijn jonge gekwalificeerde engineers nodig", aldus de ervaren Cees Kolen, com mercieel manager bij Istimewa. Hij neemt na de zomer afscheid van het bedrijf waar hij 25 jaar heeft gewerkt: Het lange dienstverband is illustratief voor de goede sfeer en het geringe verloop bij Istimewa. Het bedrijf is een aantrekkelijke werkgever waar men zowel ont werpt als installeert. De medewer kers hebben veel vrijheid bij het ontwerpen en engineren en bij de keuze van uitvoeringsmethodie ken. „De klant vraagt alleen om resultaat en niet op welke wijze het traject wordt afgelegd. Het mooie is dat we.eigenlijk een enginee- ringsbureau zijn, dat ook zelf in stalleert. In nauwe samenwerking met de opdrachtgevers bestrijken we het hele traject, van dé eerste streep op papier tot de functionele inbedrijfstelling. Het interessante is dat we zowel ontwerpen, reali seren en onderhouden. De verre gaande automatisering maakt het werk ook boeiender. De gedachte dat een installateur zich puur be zighoudt met het sjouwen van ka bels, is al lang achterhaald." .Istimewa engineert, -installeert, onderhoudt en inspecteert elek trotechnische installaties en be sturingssystemen. De activiteiten worden aangestuurd vanuit de hoofdvestiging in het haven- en industriegebied Vlissingen-Oost. De opdrachtgevers zijn afkomstig uit infrastructuur, offshore, haven en industrie. Sinds 2007 is Isti mewa Elektro onderdeel van het wereldwijde concern Stork Tech nical Services, waar bijna 15.000 mensen werkzaam zijn. Binnen de STS-groep is Istimewa Elektro dé specialist met betrekking tot offshore-industrie en infrastructu^- maken hebben, is mede ingegeven door de trend om infrastructurele projecten op afstand te kunnen be dienen. Terwijl voorheen een brug wachter alleen tijdens kantooruren actief was, is er nu 24 uur per dag en zeven dagen in de week een automatische gecentraliseerde be diening op afstand. Dat komt de afwikkeling van het wegverkeer en de doorstroming van het scheep vaartverkeer uiteraard ten goede." Als gevolg van efficiency behoef ten in de industrie, van grondstof- fenverwerking in petrochemie en olie gas, neemt het automatise ringsaandeel ook hier een steeds grotere vlucht. Cees Kolen legt uit dat automatise ring en veiligheid nauw op elkaar moeten worden afgestemd. „Essen tieel is de veiligheidsschil rondom de automatisering. De processen moeten namelijk beheerst en veilig kunnen verlopen. Draadloos bestu ren en bedienen van objecten zal in de toekomst wellicht gemeen goed worden, maar dan zal wel de veiligheid volledig op orde moeten zijn. Bovendien worden ook steeds hogere^ eisen gesteld aan onder- houdsvriendelijkheidenduurzaam- Bediening sluizencomplex WeurL heid. Nieuw zijn bijvoorbeeld de 'nul-energie bruggen. Zij voorzien in hun eigen energiebalans van op wekking en verbruik." Een groot lopend project voor Isti mewa, als subcontractor voor Hee- rema, is het enorme Dolwin Alpha HVDC Transformatorplatform. De oplevering is medio augustus. Het energieplatform wordt gestatio neerd op de Noordzee in het Duit se plat. Tijdens de piekdagen van dit megaproject stuurt Istimewa tot wel tweehonderd monteurs en technici aan voor de realisatie van de elektrotechnische installaties. Dit vraagt uiteraard om een stevige projectorganisatie met gedegen vakkennis en deskundigheid. Dat is Istimewa Elektro!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 54