Kun jij bij ons aarden? Re vant j Verzorgende IC TANDARTSASSISTENTEN 'meewerkend manager' medisch secretariaat en planning (m/v) Verpleegkundige Persoonlijk begelei I www.zorgstroom.nl DE KOK Applicatiebeheerder P E ëwfs p^c tac u I a K^fc/dSagsSlwielertocht www.tourforlife.nl zaterdag 23 juni 2012 De Stichting Revant zoekt voor de locatie Lindenhof in Goes zo spoedig mogelijk een (gemiddeld 28 uur per week) Het betreft de volgende uitdaging: je coördineert de werkzaamheden van het medisch secretariaat en de planning. Ook ben je verantwoordelijk voor applicatiebeheer van de gebruikte programmatuur en verricht je de werkzaamheden van medisch secretaresse. Wil je meer weten over wat wij van je verwachten, en te bieden hebben? Lees uitgebreide informatie over deze en andere vacatures op onze website: www.revant.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gerrenst. De kracht tot ontwikkeling Revant 1 Revalidatiecentrum Lindenhof 's-Gravenpolderseweg 114 a i 4462 RA GOES t.0113 236 236 I f. 0113 236 221 In zorgcentrum Swerf-Rust in Middelburg zijn de volgende vacatureontstaan voor 24 uur per week 24 uur per week 18 uur per week en 24 uur per week Kijk voor meer informatie op STAALBOUW Is een nationaal en internationaal opererende middelgrote staalbouwondememing die met gebruik van zeer moderne productiemiddelen staalconstructies van de meest uiteenlopende aard ontwerpt, produceert en monteert. De Kok staalbouw houdt zich bezig met het realiseren van projecten in utiliteitsbouw, fabrieksgebouwen, on- en offshore projecten, waterbouwkundige werken en kranenbouw. waarbij kwaliteit en service een vereiste zijn. Wij zijn v< van het kwaliteitscertificaat volgens NEN-ISO 9001 en het V.C.A.P veiligheidscertificaat. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ambitieuze Hoofd calculator verkoop U kunt zelfstandig werken en bent in staat op een positieve manier samen te werken met collega's, leveranciers alsook opdrachtgevers. Functieomschrijving: Je bent verantwoordelijk voor de gehele calculatieafdeling; Je bepaalt mede het commerciële beleid op zowel korte- als lange termijn; Je instrueert, motiveert en begeleid medewerkers; Je voert acquisitie naar bestaande en nieuwe klanten; Ontvangen en beoordelen van klantaanvragen en orders; Uitvoeren van gedetailleerde kostprijsberekeningen; Bewaken en beheren van de openstaande offertes. Functie-eisen: Opleidingsniveau H.B.O. Commerciële capaciteiten en goede communicatieve eigenschappen. Enige jaren ervaring in een soort gelijke functie is gewenst. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Wij bieden: Een leuke baan binnen een informele, dynamische en vernieuwende organisatie. Werken in een organisatie waarbij de techniek zich bevindt op de top van de huidige mogelijkheden. Afwisseling en verantwoordelijkheid. Mogelijkheid tot volgen van opleidingen. De voor bovengenoemde functie geschikte kandidaat bieden wij een goed salaris en een prettige werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd stuur dan uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van c.v. binnen 14 dagen aan DE KOK STAALBOUW B.V., Postbus 82, 4724 ZH Wouw, tel. 0165-303756 t.a.v. dhr. E.L. de Kok. Meer informatie over onze organisatie kunt u vinden op www.lcokstaal.nl Werkt voor Ouderen is met ruim 1200 medewerkers een grote zorgaanbieder op Walcheren. Voor onze afdeling Financieel Economische Zaken zoeken wij een nieuwe collega voor 36 uur per week. interesse? Op de website www.werktvoorouderen.nl vind je onder 'vacatures' meer informatie en kun je direct solliciteren. Je kunt ook contact opnemen met de heer E. den Boer (manager afdeling FEZ), tel. 0118 - 448 448. www.werktvoorouderen.nl -i< werktvoorouderen In verband met uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar voor onze tandartspraktijk in Vlissingen. Opleiding en ervaring heeft de voorkeur. Er bestaat een doorgroeimogelijkheid tot preventieassistente. Werktijden in overleg. Heb je belangstelling om in een team te werken, ben je enthousiast, communicatief vaardig en beschik je over een flexibele werkinstelling waarin kwaliteit en servicegerichtheid centraal staat? Stuur dan je CV en sollicitatiebrief naar: CENTRUM VOOR TANDHEELKUNDE WALCHEREN Gerbrandystraat 176, 4384 NM Vlissingen k ARTSEN ZONDER GRENZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 50