jÊ 1 CU (HensenUnq.nl zaterdag 23 juni 2012 fi J as be s 1h £en I 41 üiFKiuMiïg 1 i In plaats van kaarten De overweldigende belangstelling en aantal kaarten, de warme woorden, de armen om ons heen, die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon, broer en oom Davey de Jonge hebben ons allemaal heel erg goed gedaan. We vinden het een mooie gedachte dat Davey niet alleen voor ons zo bijzonder was, maar dat velen hem in hun hart hebben gesloten. Wim de Jonge Riet de Jonge-dë Lima Dennis de Jonge Joanny de Jonge-Vijge Milo de Jonge Middelburg, juni 2012 =s Kir ji One love, jij en ik V H L i 1 m Zoveel steun, zoveel liefde Ba kf wrj Geen woorden voor! 1 ISf i r BEDANKT V Kus Miek Verslagen en verbijsterd zijn we nog steeds na het overlijden van onze Davey Alle tekenen van medeleven-steunen ons nog steeds tot op de dag van vandaag. De beleving van het overlijden van Davey binnen de Molukse gemeenschap heeft grote indruk op ons gemaakt. Tante Emmy bedankt voor de mooie en wijze woorden. Eldridge, je bent onze schakel, terima kasih sahabat. We hebben ook als familie nog steeds veel steun aan onze vrienden, kennissen en klanten van café "De Concurrent". Het geeft een warm gevoel dat zoveel mensen zo betrokken zijn. Davey heeft ook nu weer veel mensen bij elkaar gebracht, met herinnering aan zijn stralende glimlach en zijn liefde naar de mensen rond hem heen, zijn warme vriendschap naar zijn directe collega's is onze houvast voor de toekomst. Uit ons hart, Frans en Josien Meijer. Wil Sohier-Molenkamp Voor onze geweldige vrouw en moeder. Maar het was goed te zien, horen en lezen dat Wil bij vele anderen ook een speciaal plekje heeft. We missen haar ontzettend. Ed, Cris, Jody en Kevin Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Bep de Nood-den Engelsman De vele kaarten, telefoontjes en andere steun heeft ons enorm geholpen bij het verwerken van het grote verlies. Familie de Nood Korenbloemlaan 52 Arnemuiden. Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je Iemand die je lief hebt verliezen moet. - De lege plek, het doet pijn maar in gedachten zal Juul altijd bij me zijn. Julia Visser Ik wil u hartelijk bedanken voor uw steun en medeleven. Willem Priester Kamperland, juni 2012 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Leenden de Looff betuigen wij u onze oprechte dank. D. de Looff-van Verre Kinderen, klein- en achterkleinkinderen juni 2012 Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen voor uw medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn, na het overlijden en voor uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst en de crematie plechtigheid van mijn lieve vrouw, mijn moeder, schoon moeder en onze oma Betsie Steenbakker - Doene Dit heeft ons goed gedaan. Jan Steenbakker Astrid en André Mandy Roy Ovezande, juni 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Bep Arends-de Visser Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Erik eh Ingrid Jill en Randy Monique en Régy Vito Breskens, juni 2012 Voor de vele blijken van warm medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Francois van Overbeeke willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Bram van Overbeeke Frida van Overbeeke-Verschuur Ingeborg van Overbeeke Gijs van Gooi Teun en Kees Cathelyne Biltris-van Overbeeke Jorge Biltris Wout en Torin Cécile van Overbeeke Arnold Boutsma Goes, 20 juni 20012 Voor de overweldigende vele condoleances uit bijna heel Kloosterzande en omgeving bij het (toch voor ons ook onverwacht) overlijden van mijn man, onze vader en opa Jo Bogaert willen wij u hartelijk danken. Het deed ons goed zoveel blijken van medeleven te ontvangen. Jacomien Bogaert van Jole Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, juni 2012 Gesteund en dankbaar ben ik dat zo velen hebben meegeleefd na het overlijden van mijn geliefde broer Abraham de Keuning Uw aanwezigheid bij de rouwdienst en op de begraafplaats, uw condoleance, persoonlijk of schriftelijk, geeft mij troost in dit verdriet. Dr. Ponten wil ik haf telijlc bedanken voor de medische hulp en begeleiding al die jaren. Corrie de Keuning Nieuw en Sint Joosland, juni 2012 Getroffen door de vele warme blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde zoon en broer' Jan David van de Velde willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. In ons groot gemis en verdriet is ons dit wederom tot steun geweest. Una en Jan van de Velde-Nijssen en kinderen Yerseke, 23 juni 2012. 23 juni 2011 23 juni 2012 Lee Al een jaar gemist- Wilma, Lars en Judith 24-06-2006 24-06-2012 ALBERT Zes jaar zonder jou We missen je iedere dag Pappa Mamma Huib Sandy Peter Jacco Mandy Kylie Jacey In liefdevolle herinnering.. Als er een vakantie bestond naar de hemel, dan zou dat onze droomreis zijn. Leandra 23 juni 2011 23 juni 2012 Afscheid nemen bestaat niet, in onze herinneringen leef je voort. Dan Hélène Hout Mark Daphne Eva Wesley

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41