Oi/sr Jad^fJ Bram Huijzen 40 I zaterdag 23 juni 2012 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Dingenis Hannewijk - Dies - 4- Heinkenszand, 19 september 1927 f Goes, 22 juni 2012 Heinkenszand: A.C. Hannewijk-de Vos Heinkenszand: )an en Apolien Hannewijk-de Jonge Heinkenszand: Ko en Carolien Hannewijk-Slabbekoom Liselotte. Evelien Vaassen: Betsie en Freek Lammers-Hannewijk Heinkenszand: Laura en Sacco Paauwe-Hannewijk Esmé, Anne-Marlou Wouwhof 8,4451 DA Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 26 juni om 15.50 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde broer en zwager Dingenis Hannewijk A. Hannewijk M.J. Hannewijk-van de Dries Heinkenszand, 22 juni 2012 HEER, u kent mij, u doorgrondt mij Psalm 139:1 Bedroefd laten wij u weten dat na een lang en werkzaam leven rustig in zijn slaap van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Marinis Vader Rinus St. Laurens, 6 januari 1932 Nieuw en St. Joosland, 21 juni 2012 Middelburg: Paulien Vader-den Hollander Middelburg: Kees Vader en Pamela Chin Kerkwerve: Peter Vader en Mieke Vader-Kodde Petra, Remy Nieuwdorp: René Vader en Karin Vader-de Waard Eline, Marieke Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Quarleshaven te Nieuw en St. Joosland. Noordweg 257 4333 GG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 27 juni a.s. van 10.45 tot 11.15 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. De dankdienst voor zijn leven, welke geleid zal worden door ds. J.B. Beijer, zal aldaar worden gehouden om 11.30 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Er is gelegenheid de familie na afloop te condoleren in het bijgebouw van de gereformeerde kerk aan de Noordweg 372 te Middelburg. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd maar vervuld met mooie en dierbare herinne ringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde vrouw, maatje, onze moeder en oma Maria Catharina Vermerris-de Graaf Ria echtgenote van Peter Vermerris In de leeftijd van 59 jaar. Peter Vermerris Erik en Esther René en Fem Anouk en Tim Familie de Graaf Familie Vermerris 22 juni 2012 Hoofdweg 24 4411 AR Rilland Ria is thuis opgebaard. ledereen die afscheid wil nemen van Ria is van harte welkom. De herdenkingsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 27 juni om 13:30 in De Levensbronkerk, Valckenisseweg 12 te Rilland. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er nog gelegenheid om afscheid te nemen van Ria in de bijgebouwen van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Dorpshuis Luctor et EmergoHoofdweg 45 te Rilland. Kom zoals je bent. Ria hield van bloemen. Onze speciale dank gaat uit naar het team van Allévo thuiszorg en oncologie team van Ziekenhuis Lievensberg voorde liefdevolle verzorging. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons lieve, dappere zusje en altijd belangstellende tante Ria is niet meer. Ons verdriet wordt verlicht door de fijne herinneringen aan haar. Zij zal altijd een plaatsje in ons hart houden. Kees en Adrie Irma en Ben Niels en Timo Barry en Addy Michelle en Nick We zijn erg verdrietig dat is overleden mijn geliefde broer en onze oom Marinus Vader Rinus Zijn zorgzaamheid voor alles blijft in onze herinnering. Paulien en kinderen, kracht en sterkte om dit verlies te dragen. Jeane Neven en nichten Als hij 's avonds verlangt naar de nacht, als hij moe is van het vragen om kracht, als zijn lichaam op is en zijn geest niet meer wil, dan zien wij de wens in zijn ogen en even worden wij stil. Na vele jaren van hard werken en tot het eind gehecht aan het leven met ons, heeft onze lieve vader en opa zijn laatste weg gevonden. sinds 23 oktober 2001 weduwnaar van Corrie Poortvliet Baarland, 2 oktober 1924 Goes, 17 juni 2012 Bram en Mary Bram en Claudia Mark Marianne en Gino Daan Sam Bob Wij danken dokter Oortman en iedereen van hospice 'Het Clarahofje' voor de liefdevolle verzorging van onze vader en opa. Correspondentieadres: Eendvogelstraat 103 4451 DR Heinkenszand We hebben hem in besloten kring begraven. D mensenlinq.nl De wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden weet niemand zij alleen. Op 21 juni is in de leeftijd van 98 jaar rustig ingeslapen onze zus en tante Maria Rachelina Knuist Knuist t Goes: P. Knuist C.J. Knuist-Goedhart t Vlissingen: R. Sinke-Knulst C. Sinke t Neef en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Poelwijck, voorde goede en liefdevolle verzorging Correspondentieadres: Bob Marleylaan 15,4462 LR Goes De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 26 juni om 14.00 uur in de Petruskerk te 's-Heer Arendskerke, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk van 13.30 tot 13.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in Dorpshuis Heer Arendshuis, Torenring 46, gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In droeve berusting geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer en pater familias Carl B.A.J. Puylaert Sas van Gent, 17 juni 1923 Utrecht, 19 juni 2012 Oisterwijk Ria Wijffels - Puylaert Gent (B) Trix en Jack Cuigniez - Puylaert Gent (B) Frank en Pia Puylaert - Poels Neven en nichten Een herdenkingsdienst met bijzetting in het familiegraf zal op een later te bepalen datum plaatsvinden in Zuiddorpe, Zeeuws-Vlaanderen. Voor altijd in ons hart Rust zacht, lieve Charlotte Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Van Bers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40