Pakje kans! Raad Sluis houdt strikt vast aan op orde brengen financiële huishouding pe decorative hopmarkt Pleidooi voor sluiting zwembaden Nu tot €250 korting op geselecteerde modellen zaterdag 23 juni 2012 Kom langs bij /\mac J*j Stores in Bergen op Zoom - Breda - Roosendaal - Middelburg TERNEUZEN - De WD in Terneu- zen pleit voor het sluiten van openluchtzwembaden of beper ken van openingstijden om een te kort op het zwembadbudget te dichten. De liberalen dienen daar voor donderdag tijdens de gemeen teraad een motie in. De vijf zwem baden in Terneuzen trekken min der bezoekers dan geraamd. Vorig jaar stond de teller op 47.000, ter wijl was uitgegaan van 85.000. In middels is dit door het college van B en W verlaagd tot 70.000 vanaf 2013. Het tekort op de baden stijgt daardoor, aldus de WD. Zij wil dat dit niet ten koste gaat van an dere uitgaven. D66-raadslid Ten Hengel riep vorige week in de com missie Samenleving ook al dat Ter- neuzen over het afstoten van ba den moet nadenken. Afgelopen woensdag 06 Juni is Karwei Middelburg officieel heropent met een week van bijzondere acties en feestelijke aanbiedingen.Dat de klanten de vernieuwde winkel waardeerden was te merken aan de enorme drukte de hele week en de vele positieve reacties. Karwei past zich voortdurend aan om bij te blijven bij de nieuwste woontrends. Dit geld ook voor onze winkels Na alweer 7 jaar aan de mortiereboulevard Karwei Middelburg toe aan een makeover. Met als resultaat, een winkel die rust en ruimte uitstraalt. U kunt nu nog meer inspiratie opdoen in de extra uitgebreide shows van verlichting, sanitair en wonen. Daarnaast is ook ons assortiment verf en behang fors uitgebreid. door René Hoonhorst OOSTBURC - De meerderheid van de Sluise gemeenteraad houdt strikt vast aan een zuinig beleid. Hoewel veel raadsleden graag las tenverlichting voor burgers - verla ging van de onroerend zaakbelas ting voorop - willen doorvoeren, is het op orde brengen van de fi nanciële huishouding voor hen nog belangrijker. Nieuw Gemeentebelang werd dan ook op de vingers getikt door de overige fracties. De grootste oppo sitiepartij wilde enkele tonnen uit de algemene reserve halen om in IJzendijke een multifunctioneel centrum te bouwen. Daarnaast wil de Nieuw Gemeentebelang zesdui zend euro investeren in het Bin- nenstadsmanagement Oostburg. Dat geld kon makkelijk af van de vier ton die het college in de per- spectievennota reserveerde voor 'incidenteel nieuw beleid', stelde de fractie. De overige partijen voelden niets voor het potverteren van Nieuw Gemeentebelang. „Voorstellen voor de bühne zonder enige visie of filosofie", kritiseerde WD'er Stan Lauret. Het voorstel van het college vier ton te reserveren voor incidenteel nieuw beleid werd via een motie van de coalitiepartijen - ondersteund door oppositiepar tijen Lijst Babijn en Helder Zeeuws - teruggedraaid. Sluis is weliswaar op de goede weg; de fi nanciële positie is nog steeds zorge lijk en verdraagt geen Sinterklaas- cadeautjes, aldus de overgrote meerderheid van de raad. „We moeten onze eigen-vermogenspo sitie niet verder aantasten", stelde Luciën van den Broecke (Helder Zeeuws). Wethouder Conny Almekinders (financiën) kon wel leven met de zuinigheid van de gemeenteraad. Hij benadrukte dat de Sluise lasten druk, landelijk gezien, het gemid delde niet overstijgt. In onze compleet vernieuwde winkel zal, onder leiding van Peter Vuijk, ons enthousiaste en op vele assortimentsgroepen gecertificeerde team van Karwei Middelburg u graag een handje helpen en inspireren. Openingstijden: ma t/m vr9.00 uur tot 21.00 uur, za van 9.00 uur tot 20.00 uur zo van 12.00 uur tot 18.00 uur. Karwei Middelburg Mortiereboulevard 8 A 58 afslag Middelburg Telefoon 0118-628844

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 107