Even voorstellen in uw regio JoostenCars: Dé specialist in brommobieien Sinke Komejan: totaalpakket in makelaarsland Mode en comfort: het gaat echt samen! CF TUINTECHNIEK: voor inspanning en ontspanning! Veilig op reis met Kampeercentrum Mechielsen Kwaliteit als jasje, bij LI LI vanouds in een modern KWALITEITSLINNEN Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: 076-5312113. Wilt u met een veilig gevoel op vakantie? Laat uw caravan of vouwwagen tijdig nakijken door de gecertificeerde monteurs van Kampeercentrum Mechielsen in Vlissingen. En... als u er toch bent, loop dan even binnen bij de fantastisch goed uitgeruste kampeershop. Slechts een kwart van alle caravans en vouwwagens ziet op gezette tijden een werkplaats van binnen. Toch is een servicebeurt één keer in de drie jaar geen overbodige luxe. Kiest u voor Mechielsen, dan weet u dat het dik in orde is. Het is een BOVAG Caravanbedrijf. Kwali teit, service, het is Ko.Mechielsen op het lijf geschreven. Dat blijkt ook uit het merk dat ze voeren. Als dealer van Bürstnergaan ze voor Duitse topkwaliteit. Assortiment Van haring tot relaxstoel.Van voortenttapijt tot koelkastsluiting. U kunt het zo gek niet bedenken of u vindt het in het assortiment van de kampeershop. Kampeercentrum Mechielsen heeft er maar liefst 6000 artikelen op voorraad. Bent u op zoek naar een vertrouwde vakantiepartner? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Kampeercentrum Mechielsen Gildeweg 35 4383 NJ Vlissingen (0118) 440100 www.kampeercentrummechielsen.nl info@kampeercentrummechielsen.nl op de particuliere en de zakelijke markt. Zoekt u een woning of een bedrijfspand? Er is een uitgebreid en gevarieerd aanbod bij Sinke Komejan. Partner Voor ondernemers is een totaal pakket van het grootste belang. U kunt terecht voor de taxatie van uw bedrijf. Maar net als de parti culier bent u van harte welkom voor de aan- of verkoop van uw woning en voor hypotheken en verzekeringen. Sinke Komejan is uw partner. Lokaal georiënteerd, groot in dienstverlening! Sinke Komejan Makelaars en Taxateurs De Hypotheekshop Grote Kade 2 4461 BE Goes (0113)251000 Havenpark 3 4301 JG Zierikzee (0111)451500 Molenwater 97 4331 SG Middelburg (0118) 689000 info@sinke.nl www.sinke.nl www.hypotheekshop.nl Mooie schoenen maken je outfit compleet. Goede schoenen dra gen bij aan een goede lichaams houding. Bij Walky Schoenmode in Arnemuiden combineren ze mode met comfort. Goed advies werpt zijn vruchten af. In de vijf tien jaar van hun bestaan hebben Wilma en Neel van Belzen, nu bij gestaan door Christel, een trouwe klantenkring opgebouwd. Walky Schoenmode verkoopt niet alleen Wolky. Ze voeren het gerenommeerde merk wel en er zijn klanten die niets anders willen. Zeker niet nu het merk ook de hippe lijn heeft gevonden. Maar de dames Van Belzen hebben nog vele andere uitstekende merken in dames-, heren- en kinderschoenen in hun assortiment.Walky Schoen mode heeft altijd iets bijzonders op de plank. Basis De slogan'we lopen de veters uit onze schoenen voor u' maken ze dagelijks waar. Kwaliteit, service en klantvriendelijkheid staan hoog in het vaandel. Dat begint al bij de kinderen. Een goede meting zorgt qua lengte en breedte van het schoentje voor de juiste pasvorm. Het is de basis van een goede voet voor het leven. Walky Schoenmode Langstraat 7 4341 EB Arnemuiden (0118) 603805 info@walkyschoenmode.nl www.walkyschoenmode.nl LIL!ANE VERKESTE was tot aan de opheffing consulente bij Walra. Ze is zelfstandig doorgegaan. Ze verkoopt de oorspronkelijke kwaliteit en geeft uitstekende service. Ze distantieert zich van de aangeboden Walra-producten in de winkel, de naam is opgekocht door een buitenlandse firma. Kom naar LILI KWALITEITSLINNEN in Aar denburg voor mooi en duurzaam linnengoed. U kunt terecht voor maatwerk van beddengoed, dekbedden, voor thuis, de boot of caravan. Ook voor mensen met allergieën. Een prach tige collectie badgoed en tafelgoed voor binnen en buiten, gemakkelijk in onderhoud. Een geweldige kwa liteit, goede garanties en grotere standaardafmetingen dan in de winkel. Gegarandeerd vele jaren gebruiksplezier. Afspraak De nieuwste collectie is binnen en er zijn ook "koopjes" hét moment om vrijblijvend een afspraak te maken voor een kijkje in de show room. Een bezoek aan huis voor een advies afgestemd op uw interieur behoort ook tot de mogelijkhe den. Bel direct,een afspraak wordt beloond met een cadeau. Liliane ga randeert u:„Heeft u kennis gemaakt met deze kwaliteit, dan wilt u nooit meer iets anders." LILI KWALITEITSLINNEN Gaaiperswei 6 4527HD Aardenburg (0117) 493005 www.lili-kwaliteitslinnen.nl info@lili-kwaliteitslinnen.nl U kunt overal een grasmaaier, een verticuteerder of een hakselaar kopen. Maar waar kunt u terecht als er iets kapot gaat Daarom is een aanschaf bij CF Tuintechniek in Krabbendijke een verstandige keuze I Ze hebben tevens een ophaaldienst en een eigen team van deskundige monteurs. Hun slogan is het advies van een vakman:" Koop bij de man die ook repareren kan!" Het is een echt familiebedrijf. Met maar liefst vier broers en een zus runnen zij het bedrijf CF Tuintech niek en CF Techniek. Ze hebben ieder hun eigen verantwoordelijkhe den. Maar wat hebben ze gemeen schappelijk? "We staan garant voor kwaliteit en service en zijn dealer, van uitsluitend gerenommeerde merken", zegt een enthousiaste Kees Weststrate, één van de broers. Showroom Een particuliere tuinliefhebber,een hovenier of campingbaas allen vinden ze de weg naar CF Tuintechniek. Het bedrijf heeft een showroom van maar liefst 1500 vierkante meter. Na inspanning komt ontspanning, heerlijk ver toeven in een prachtige sfeerkas, prieelof oranjerie! Bezoek CFTuinkassenland en laat u inspireren CF Tuintechniek J.W.Frisostraat31 4413 CB Krabbendijke (0113) 501255 i dw@cftuintechniek.nl www.cftuintechniek.nl www.tuinkassenland.nl Koopt u brood bij de bakker en plantjes bij het tuincentrum? Dan weet u als geen ander dat het de moeite loont om naar een spe cialist te gaan. Geen wonder dat steeds meer mensen voor een brommobiel, in de volksmond een 45 kilometerautootje, de weg vin den naar JoostenCars in Heinkens- zand. Want daar vindt u de kennis en de ervaring die juist voor deze voertuigen nodig is. Achttien jaar geleden trok Paul Joosten veel bekijks op de marktin Goes met de eerste brommobiel in Zeeland. Hij was ook de eerste dea ler, zodat hij inmiddels een vracht aan know-how in huis heeft. Autobedrijven die brommobieien er even bijdoen? Daar heeft hij niet veel mee op. De specialistische variomatic-techniek vraagt om de hand van een vakman. JDM Roxsy JoostenCars heeft alles onder één dak,zoals service, onderhoud, ver zekeringen en schadeafhandeling. U kunt er zelfs een brommobiel lea sen. Het nieuwste van het nieuwste in het assortiment is de JDM Roxsy. Dit paradepaardje onder de brom mobieien kunt u met 150 varianten grotendeels zelf samenstellen. JoostenCars Dorpsstraat 12 4451BC Heinkenszand (0113) 567205 www.joostencars.nl www.roxsy.nl joosten102@hotmail.com Ze behoren tot de top 25 van Nederland. Groot zijn biedt enorme voordelen. U vindt ze in meerdere vestigingen, op internet, via sociale media en mond-op- mondreclame. Maar welke weg u ook neemt, eenmaal over de drempel zijn ze lekker kleinschalig. Ze staan dicht bij de markt en hun klanten, ze hebben alles onder één dak. Dat typeert Sinke Komejan Makelaars en Taxateurs. Met vestigingen in Goes.Zierikzee en Middelburg kent Sinke Kome jan de Zeeuwse markt als geen ander. Het jonge en gedreven team onder leiding van directeur Koos Schreuder is uitstekend op geleid. De professionals opereren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56