COlOÏO ^amilieberichten In iVJanioritini 36 I familie be richten feu Oysrlsdsf] Tot mijn verbijstering en groot verdriet is plotseling overleden mijn lieve echtgenote Elly Buijsse-Fait Goes Bordeaux 12 april 1946 10 juni 2012 Achiel Buijsse Familie Fait Familie Buijsse Correspondentieadres: Marksingel 82 4811 NW Breda Volledig volgens de wens van Elly heeft de crematiedienst in familiekring plaatsgevonden. Met leedwezen heeft het Prins Bemhard Cultuurfonds Zeeland kennis genomen van het overlijden van de heer Egbert Geluk echtgenoot van ons gewaardeerd bestuurslid Lenny Wij wensen haar, haar kinderen en kleinkinderen de moed en kracht om met dit plotselinge verlies om te gaan. Namens het bestuur en ambtelijk secretariaat van het Cultuurfonds Zeeland, mw. drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mw. drs. A.H.C. Keijzer, ambtelijk secretaris "De heer is mijn herder mij zal niets ontbreken psalm 23 vers 1 Bedroefd, maar dankbaar dat zij voor een verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een mooi leven, toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, oma, overoma en tweelingzus Gerda Hofman - Fijan gehuwd met P. Hofman 6 maart 1990 Hillegersberg, Goes, 9 juni 1923 19 juni 2012 Hermien en Bouko Noor - Hofman Edwin en Lucille, Isa, Jesse Richard en Carta, Inge, Vera Lieneke Hofman Bas en Kamini, Amber, Timor Erik en Evelyn, Vera, Iris llona en Michael Peter Hofman en Jenneke Goelema Mart Lisan C. Bakker - Fijan Correspondentieadres: P. J. Hofman, Paukenshoekstraat 3,4421 GB Kapelle Onze speciale dank gaat uit naar het gehele team van Allévo, en dr. H.C.A. Bakx voor de liefdevolle verzorging. De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden op dinsdag 26 juni om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. donderdag 21 juni 2012 Verdrietig zijn we nu onze zwager en oom overleden is. Anne Koopmans Dick en Tiny v.d. Velde Edwin v.d. Velde Annemieke Dijkhuizen Benthe en Mare José en Michel Dingemanse Manon en Vivian Vlissingen, 19 juni 2012 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze goede buurman, Anne Koopmans Hans en (aqueline Simonse Coppens Ton en Marijke Koole Ina Geldof Piet en Jeanet Feij André, Carolien, Mattijs, Kevin, Ruben van den Bosch Carlo, Petra, Wendy, Judith Smits Stéphane, Chantal, Carmen, Dominic Cépèro (JJ mensentinq.nl Liefdevol herinnerd Jan C. Blok I see a red door and I want to paint it black No colours anymore, I want them to turn black I see the girls walk by dressed in their summer clothes I have to turn my head until my darkness goes I see a line of cars and they're all painted black With flowers and my love, both never to come back Rolling Stones Marjan, ik mis je zo, m'n lief! Dank aan allen, die mij het afgelopen jaar ondersteunden en mijn leven weer "kleur" proberen te geven. Gerard H.A. van Kapel. Grijpskerke, 21 juni 2012. Mj Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Anne Koopmans Wij wensen zijn familie en vrienden veel troost toe. Medewerkers, directie en bestuur van Woongoed Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Samen hebben wij zoveel meegemaakt Samen waren we zo sterk Samen waren we één Nu ben jij mij voorgegaan En nu wordt samen: alleen Verdrietig geef ik u kennis dat, na 4 weken geleefd te hebben tussen hoop en vrees, voor mij toch nog onverwacht is overleden mijn lieve schat, mijn maatje Adriaan Jan Pekaar - Adri - Yerseke, 8 juni 1938 - t Goes, 19 juni 2012 A.C.M. Pekaar-Boonman Rembrandtstraat 17 4451 AV Heinkenszand Adri is thuis opgebaard, waar dagelijks gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 25 juni om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u hierbij wilt zijn nodig ik u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een ernstige ziekte is rustig ingeslapen mijn broer, zwager en oom Adriaan Jan Pekaar Goes: J.A. Pekaar J.M. Pekaar-Castel Kinderen en kleinkinderen Goes, 19 juni 2012 Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl W* li v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36