36 If; eberichter» woensdag 20 juni 2012 0 (Hensenliflff.nl Ü!/2/JikUjf) De Heer is mijn Herder Psalm 23 Na een dapper gedragen, kortstondig ziekbed is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Elizabeth Neeltje Bakker-Jager - Bep *29-11-1951 1-19-6-2012 Wim Bakker Familie Jager Familie Bakker Graaf Jansdijk 20 4571 SH Axel Zaterdag 23 juni is er van 9.45 - 10.20 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 10.30 uur de samenkomst aanvangt. .Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Donderdag 21 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaald: heeft. Ps 121 Na een kort en hevig ziekbed hebben wij afscheid genomen van onze lieve !zus, schoonzus en tante Bep Bakker-Jager AxelJaap en Corrie Jager-de Jonge VeenendaalGert en Marja Jager-Vreugdenhil Nathan Dordrecht'Moniek en Mark Boeije-Jager Martijn, Lisanne, Amber, Thomas GoudaJanet en Mark van den Bor-Jager Sander Oostburg Gerrie Jager Ede: JanitavanDixhoorn Anton Jager - in herinnering - Axel, 19 juni 2012 Met diep leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter mr. Albertus baron van Harinxma thoe Slooten Voorzitter van de Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland van 1994 tot 2000 "De gash'iijheicl en hartelijkheid van Albert en Annemarie in het huis bij het Bakkersweel blijven in onze herinnering. namens het bestuur John Beijersbergen, voorzitter Gijs van den Ende, secretaris Het geluk van vele jaren samen Het verdriet van weer verder alleen Het gebrek aan kracht, woorden die niet meer kwamen Het verlangen naar weer samen één Na een liefdevolle verzorging door het team van SVRZ, Theresiaplein 6 te 's-Heerenhoek. is zachtjes van ons heengegaan onze Ijeve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Cornelia Maria (Corrie) de Jonge-Capello GD Hubrecht de Jonge, t 7 januari 2009 Heinkenszand, 27 april 1925 I" 's-Heerenhoek, 19 juni 2012 Goes: Corry en Rinus Witkam Pepijn en Jet, Suus Marijn en Daphne 's-Heerenhoek: Tonny en Marlies de Jonge Cindy en Lennaert Leon Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 44,4462 SX Goes De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 22 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na-de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Dienstgebouw van de Dorpskerk. Zeer bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante: Corrie de Jonge-Capello Mien Capello Jan en Door de Jonge-Capello Neven en nichten Maanden heeft hij alles aangegrepen om bij ons te blijven. Het is niet gelukt en daarom moeten wij u zeer bedroefd vertellen dat is overleden ons aller zeer geliefde Anne Koop-mans Hichtum, 5 mei 1940 t Vlissingen, 19 juni 2012 Jutta de Visser Eric en Evelien Isabelle Renate en Ed Jela, Kwint Heidy en Frenk-Jan Kiki, Mats Noordweg 196 4333 GN Middelburg Wij nodigen u uit voor de crematieplechtigheid op zaterdag 23 juni a.s. om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als een uitnodiging. U bent welkom. Lieve opa Anne, Nooit meer samen klussen. Nooit meer samen tafeltennissen in de schuur. Nooit meer samen in het speeltuintje spelen. Nooit meer samen een blokje om. Nooit meer samen schaatsen op de Kreek. Nooit meer samen een ijsje eten op de markt. Lieve opa Anne bedankt voor al je liefde en aandacht. We gaan je ontzettend missen. Dikke kus, Isabelle Jela Kwint Kiki Mats Onze broer Peter Karstanje Middelburg 23-9-1947 Amersfoort 17-6-2012 heeft op vaderdag afscheid genomen van het aardse leven. Lieve Peter, Je hebt intens geleefd, gewerkt genoten en lief gehad. Een bijzonder mens en voor ons een lieve broer. Je blijft voor altijd in ons hart. Je zusjes, Joke en Mieke Voor correspondentie: Rubensstraat 87 3817 EB Amersfoort Het behaagde de Heere uit ons midden weg te nemen, in de gezegende leeftijd van 88 jaar, mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Jantje Kwekkeboom - Visser Oudemirdum 14-12-1923 Goes 17-6-2012 Onze dank gaat uit naar een ieder die haar tijdens haar verblijf in verzorgingshuis Sint Maarten in de Groe" liefdevol heeft verzorgd. J. Kwekkeboom Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 17 juni 2012 Correspondentieadres: J. Kwekkeboom p/a Galjoenstraat 8 4401 JH Yerseke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. woensdag 20 juni van 20.00 tot 20.30 uur in zorgcentrum 't Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36