Nog 7 dagen.... PZC Fons Nieien voordat de Lezerstour weer start! Nieuw-Guinea in kleur IDensenlinq.nl dinsdag 19 juni 2012 familieberichten I 33 De waarheid dringt nog niet tot ons door. Er zijn geen woorden die de diepte van onze verslagenheid kunnen weergeven, nu in de leeftijd van 31 jaar van ons is heengegaan Gert t en Hanneke Nieien - Hollman lentje t Nieien Margreet Nieien Dirk Nieien Sebastiaan Nieien i4juni 2012 Teunisbloem 19 5071 RB Udenhout Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Fons tijdens de crematieplechtigheid in crematorium Tilburg, Karei Boddenweg 5, 5044 EL te Tilburg, op vrijdag 22 juni om 12.00 uur. Samenkomst bij het crematorium, waar vanaf 11.45 uur gelegenheid is om het condoleanceregister te tekenen. Fons is overgebracht naar Afscheidscentrum Bijnen, Zeshoevenstraat 31 te Udenhout, alwaar geen bezoek. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden Jos van der Veer bestuurslid SMWO We hebben Jos gedurende een lange reeks van jaren leren kennen als een betrokken en bekwaam bestuurder. Met oog en hart voor cliënten en medewerkers. Zijn brede interesse in het maatschappelijk welzijn en zijn humor volle bijdrage zijn stimulerend geweest in het ontwikkelen van de dienstverlening van onze organisatie. Kwaliteit van de dienstverlening aan onze cliënten was voor hem een leidend principe. Hij geloofde in de verbin ding en de menselijke maat. We verliezen in hem niet alleen een bestuurder, maar ook een hartelijk meelevend mens. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en verdere familie. We wensen hen kracht en steun toe in het dragen van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers SMWO Na een lange periode van ziekte is overleden Jos van der Veer Lid Raad van Toezicht Klaverblad Zeeland Voormalig bestuurslid LOC Zeeland Wij verliezen in hem een zeer deskundig en betrokken bestuurder, en een aimabel mens. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie. Klaverblad Zeeland LOC Zeeland Goes, 18 juni 2012 Ons bereikte het droevige bericht dat de heer J.Th.M. van de Veer is overleden. De heer Van der Veer was in de periode 1994-1996 voor de politieke partij D66 raadslid van de voormalige gemeente Zierikzee en vanaf de herir;de';ng tot 2002 van de gemeente Schouwen-Duiveland. ..eze periode toonde hij zich een nauw betrokken raadslid die met scherpte in argumentatie maar ook met humor zijn standpunten voor het voetlicht bracht. Daarbij stond zijn zorg voor de medemens altijd voorop. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. We wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland Met verslagenheid nemen wij kennis van het overlijden van Jos van der Veer Jos heeft een grote bijdrage geleverd aan het operjbaar bestuur van de vml.gemeente Zierikzee en de eerste periode van de gemeente Schouwen-Duiveland namens Democraten 66. Zijn inzet, zijn humor en zijn persoonlijke relatie met velen blijven ons bij als dierbare herinnering. D66 Schouwen-Duiveland Afdeling Oosterschelde Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenerrriedia.nl Telefoon I 088 - 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl Alle informatie leest u op 26 juni in uw krant. pzc.nl/webwinkel categorie dvd's en games JJj" n BON-Nieuw-Guinea in kleur Hierbij bestel ik: (aantal) x 'Nieuvz-Guinea in kl a 12,50* excl.verzendkosten van - Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestel ling telefonisch of per mail doorte geven. Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v, Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v.'Nieuw Guinea in kleiPostbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. De jaren vijftig en zestig De dubbel-dvd Nieuw-Guinea in kleur - De jaren vijftigen zestig toont bijzondere kleurenfilms uit de jaren vijftig en zestig over dit voormalig overzees gebiedsdeel van Nederland. De unieke kleurenfragmenten schetsen een levensecht beeld van het dagelijks leven en de rol van de Nederlanders in Nieuw-Guinea. De dvd-box bevat onder andere amateurfilms en door de overheid gemaakte voorlichtingsfilms. Als bonusmateriaal zijn op de dvd-box ook twee zwart-wit films over Nieuw-Guinea opgenomen met beelden van een Amerikaans zendelingsgezin bij de stam van de Dali's en journaal beelden van de infiltratie van Indonesische parachutisten. Speelduur ruim 2 uur. Nederlands gesproken. Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 12,50* •Exclusief verzendkosten ^WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33