32 I familieberichte dinsdag 19 juni 2012 IHensenlinq.nl fJefeliSlaüf'd Peter Karolina Gefeliciteerd! Al een kwart eeuw bij elkaar op naar de volgende 25 Jaar! Oys/iadsn Na een kortstondig ziekbed is, in zorgcentrum "Borrendamme", overleden onze nicht en vriendin Elizabeth Wilhelmina Deïst Betsie geboren 24 juli 1917 overleden 18 juni 2012 Nico Deïst Gerrie Delst-Heetbrink Leny Jongejeugd-Bal Zierikzee, Allévo "Borrendamme", kamer 317 Correspondentieadres: N.A. Deïst Handekenskruid 7 4635 BH Huijbergen Donderdag 21 juni om 11.30 uur zullen we Betsie begraven naast haar broer Jan op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor. Onze bijzondere, welgemeende dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van "Borrendamme" voor de liefde- en respectvolle behandeling van Betsie in de afgelopen 6 jaar. f •Heer die mij ziet zoals ik ben. psalm 139 Verdrietig delen wij u mede dat onze oudste zus, schoonzus en tante is overleden. Maatje Willemina Geschiere Biggekerke Oostkapelle 2 augustus 1930 17 juni 2012 Zoutelande: Jos in herinnering Matty Sarnia (Canada): Jack en Willy Biggekerke: Mien en Lou H. 1. Ambacht: Lein en Cathrien Zoutelande: Corrie in herinnering Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. Verhage-Geschiere Kerkplein 26 4373 AB Biggekerke De dienst van herinnering en toekomst wordt gehouden op vrijdag 22 juni om 13.00 uur in de Odulphuskerk te Meliskerke. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Voorafgaande aan de dienst vanaf 12.15 uur en na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Ssï.Z&f iT-^r C/»* /-/.tUarfs Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van Truus Hilberts Vlissingen, 2 februari 1958 fVeere, 17 juni 2012 Gea Hilberts Peter Luistenberg Personeel Herengracht en medecliënte Correspondentieadres: Stichting Arduin Klein Vlaanderen 37b 4331 RE Middelburg Wij houden een korte samenkomst op donderdag 21 juni a.s. om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats brengen op de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop kunt u de familie condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. IR deel u mede dat mijn lieve moeder is overleden. Adriana Rosina Knöps-Halkes Adri weduwe van Peter Knöps Zij is 69 jaar geworden. 'Rationeel is het goed, maar emotioneel heb ik het er moeilijk mee.' Simon Kortgene, 18 juni 2012 Er is gelegenheid om afscheid van mijn moeder te nemen op woensdag 20 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 21 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Het behaagde de Heere uit ons midden weg te nemen, in de gezegende leeftijd van 88 jaar, mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Jantje Kwekkeboom - Visser Oudemirdum 14-12-1923 Goes 17-6-2012 Onze dank gaat uit naar een ieder die haar tijdens haar verblijf in verzorgingshuis "Sint Maarten in de Groe" liefdevol heeft verzorgd. J. Kwekkeboom Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 17 juni 2012 Correspondentieadres: Familie Boone - Kwekkeboom Galjoenstraat 8 4401 JH Yerseke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op DV woensdag 20 juni van 20.00 tot 20.30 uur in zorgcentrum 't Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Door liefde trouw tot in de dood. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Hendrik Willem Lam Henk in de leeftijd van 78 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: D. C. Lam-van Rossum Wilco Esther Marco en Gosia Patrick Irene en verdere familie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Goes, afdeling Cardiologie voor de goede en liefdevolle zorgen. Goes, 17 juni 2012 Scheldepoortstraat 49 4339 BL Nieuw- en Sint Joosland De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 juni om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze goede buurman, Henk Lam Wij wensen zijn vrouw en zijn familie veel sterkte toe. Hanny en Herman; Rita, Leo en Saskia; Teunie en Freddy; Pie en Wim; Willy; Paula; Annemarie en Toon; Carine, Johan, Mariëlle en Annelinde. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden, onze (schoon-) zus en tante Joke Lindenbergh-Stevense Kapelle: Ria Koeman Vlissingen: Dingenisen Martie Stevense Middelburg: Ineke Stevense Driewegen: Kees en Truida Pieterse Neven en nichten De dag breekt aan dat in Efraïm de wachters op de bergen roepen: Kom laten we op weg gaan naar Sion, naar de Heer, onze God (Jer. 31) Ontroerd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Piet Roose Piet was van 1972 tot 1982 bestuurslid en van 1982 tot 1998 bevlogen, betrouwbaar, betrokken en zeer wijs lid van Provinciale Staten van Zeeland Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur en de Statenfractie Christenunie Zeeland J.J. van Oosten, voorzitter A.P. Beekman, fractievoorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32