39 Hockeyers Walcheren naar de derde klasse Marathon BEDANKT! www.deltari idefortheroses.nl 1 Zilver voor Martijn de Kok Ride for the Roses r O. 14/10/2012 Klap en Flinstone het best in thuiswedstrijd DELTA RIDE FORTHE ROSES 2012 Alle deelnemers, vrijwilligers en sponsors ten behoeve van —iaH maandag 18 juni 2012 BBssagKgaftgssg&gsag» Martijn de Kok verraste zaterdag met de tweede plaats op de 1/8 triatlon. Voor de 500 meter zwemmen, twintig kilometer fietsen en vijf kilometer lopen had de inwoner van Heinkenszand 1.02,54 uur nodig. Daarmee zat hij slechts twintig seconden achter winnaar Christophe Decleck uit Winsele. Maaike Weer- sma uit Spijkenisse won bij de vrouwen. Remy Vasseur gooit een bekertje water over zijn gezicht tijdens de afsluitende tien kilometer hardlopen. foto Ruben Oreel fr™nr"if"f*r DELTA] /f in samenwerking met PZC De Lage Landen Eindhoven Schrijf je nu in voor de marathon, halve marathon, 2,5 of 5 km in via: www.marathoneindhoven.nl WESTKAPELLE - Denise Klap eiste zaterdag in de dressuurwedstrijd van de Vroonruiters in de klasse Z met Flinstone de hoofdrol op. De amazone uit Westkapelle reed de mooi ritmisch bewegende Fa rao-zoon met 66,17 procent naar een fraaie zege. De wedstrijdsecretaresse van de or ganiserende ruiterclub uit Westka pelle bleef Carlijn Leeuwis uit Hoe- dekenskerke met de Kim- berley-zoon Westerschelde's Orion 3,52% voor. In de herkan sing eiste Klap met Flinstone met 63,23% andermaal de overwinning op. Diana van Liere uit Goes met Faroon-zoon Velibor en de Middel burgse Elna Janse met de Ne- gro-zoon Unegro deelden met 60,88 procent de tweede plaats. Denise Klap was tevreden over haar veertienjarige zwarte ruin. „Opa deed goed zijn best", zei ze gekscherend. „Flinstone wil altijd voor je werken. Maar je moet hem wel aansturen. Hij loopt nu voor het eerst in Z en dat was voor hem, maar ook voor mij, even wennen." Alyssia Janse met de Washington- dochter Win of Joy en Patricia Re- ij nhoudt met de Sorento-dochter Clair eindigden in L in de eerste proef met 62,33 gedeeld als eerste. In de tweede proef bleek er tegen Maarten Koppejan met de ruin Best Of geen kruid gewassen. De ruiter uit Meliskerke behaalde met de Sam R-zoon met 67,33 procent een afgetekende overwinning. De combinatie sloeg een gat met Mid delburgse Lisa van Schie met Za- zou van ruim drie procent. BILTHOVEN - Ondanks een neder laag in de. openingswedstrijd toon den de hockeyers van Walcheren zaterdag karakter in de strijd om promotie naar de derde klasse. Uit eindelijk slaagde de fusieploeg toch in z'n missie. Op het sportpark in Bilthoven be gon Walcheren tegen het jeugdige Naarden, dat grotendeels bestond uit A-jeugd die net het kampioen schap van de topklasse A gevierd had. Het werd 3-1 voor Naarden. In het tweede duel tegen Bemmel, dat de eerste wedstrijd gewonnen had, draaide Walcheren op volle toeren. Na een kwartier maakte Boudewijn Jagers 1-0 en drie minu ten later zorgde Tim Wouters met de mooiste goal van de dag voor 2-0. Na rust zorgde Boudewijn Ja gers voor de 3-0 en scoorde B-ju nior Gijs van Ouwerkerk 4-0. De laatste wedstrijd tegen Dash uit Hoogezand moest worden ge wonnen om promotie zeker te stel len. Na drie minuten nam Dash de leiding, maar vlak voor rust maakte Jonas Patist uit een straf- corner gelijk. Na rust kwam Dash op 2-1, maar nu maakte A-junior Joël van der Zanden 2-2. Joost Jis- koot zorgde voor de 3-2 en de ont lading kwam via Boudewijn Ja gers: 4-2. Walcheren hockeyt vol gend seizoen in de derde klasse. -| 5 j LIVESTRONG i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39